Čeljabinsk – Novokuzneck 2:3 (kon.) | Ufa – Barys 2:1 (3:2 po s.n.) | Togliatti – Novgorod 1:2 (kon.)
Nižnekamsk – Novosibirsk 1:2 (1:2 po s.n.) | Kazaň – Dinamo Minsk 4:5 (kon.)
Traktor Čeljabinsk
2:3 (1:2, 1:0, 0:1)
Metallurg Novokuzneck
cz Streda 16.09.2015, 16:00 • Traktor Arena • KHL

54:33
    Za podražení putuje na trestnou lavici Alexandr Romanov (NOV).

51:46
    Maxim Jakucenja (CLJ) nyní dostává dvě trestné minuty za krosček. Šanci na gól tak dostává Novokuzněck.

45:54
    Ryan Stoa (NOV) podrazil Rybakova a putuje na trestnou lavici! Traktor tak dostává opět možnost přesilovky, kterou dnes již dvakrát využil.

39:19
    Francis Paré měl dvě obrovské šance, ani jednu ale nevyužil! Tu první neproměnil kvůli hákování Alexandra Kuvajeva (NOV), jenž tak dostává dvě trestné minuty.

30:40
    Alexandr Romanov (NOV) je vyloučen na dvě minuty za hákování. Traktor tak má další šanci na vyrovnání, zadaří se?

24:03
    Po akci Francise Parého a Alexandreho Bolduca (CLJ) došlo v útočném pásmu ke hře vysokou holí v souboji s Makarenkem. Za to je druhý jmenovaný forvard Čeljabinsku také vyloučen na dvě minuty.

21:22
    Na dvě minuty nyní na trestnou usedá za hru vysokou holí Viktor Drugov (NOV). Šance pro domácí k vyrovnání.

18:31
    Poměr sil na ledě se vyrovná. Za nedovolené bránění totiž dostává dvě minuty Roman Manuchov (NOV).

18:21
    První vyloučení na domácí straně. Za sekání na dvě minuty usedne na trestnou lavici Martin Růžička (CLJ).

12:32
    Nikita Kamalov (NOV) je za to vyloučen na dvě minuty. Traktor tak čeká první přesilová hra v tomto zápase.

Michal Belšán

Góly a asistencie: 13. Čistov (Popov, Martynov), 40. Popov (Čistov, Martynov) – 10. Stoa (Kazakov), 11. Makarenko (Jazkov), 53. Kaprizov (Stoa)

Traktor Čeljabinsk: Demčenko (Danilišin) – Quint, Borodkin, Davydov, Martynov, Šinin, Petrov "A", Žuldikov – Gubarev, Rybakov, Kokujov – Čistov "C", Pesťunov, Popov – Mokin, Osnovin "A", Jakucenja – Bolduc, Paré, Růžička – Afonasjevskij
    Metallurg Novokuzneck: Karejev (Novotný) – Manuchov, Fairchild, Postnikov, Kuklev, Skutar, Amirov, Kamalov, Ljamkin – Kaprizov, Stoa "A", Kazakov – Musin, Komaristij "A", Romanov "C" – Drugov, Orlov, Jazkov – Makarenko, Malinovskij, Kuvajev

Rozhodca: Oskirko, Sidorenko – Otmachov, Viljugin