Čeljabinsk – Novokuzneck 2:3 (kon.) | Ufa – Barys 2:1 (3:2 po s.n.) | Togliatti – Novgorod 1:2 (kon.)
Nižnekamsk – Novosibirsk 1:2 (1:2 po s.n.) | Kazaň – Dinamo Minsk 4:5 (kon.)
Traktor Čeljabinsk
2:3 (1:2, 1:0, 0:1)
Metallurg Novokuzneck
cz Streda 16.09.2015, 16:00 • Traktor Arena • KHL

Z mé strany to bude vše. Děkuji za pozornost a přeji příjemný zbytek večera, na počtenou! (18:32:55)

Československá stopa v utkání
    Martin Růžička (CLJ) – 0+0, 3 střely, 2 trestné minuty, čas na ledě 13:15

Střely: 49:19 (20:4, 17:7, 12:8)
    Vhazování: 47:21
    Vyloučení: 3:7
    Využití: 2:1

A je tu konec. Traktor Čeljabinsk podlehl na svém ledě Metallurgu Novokuzněck, ačkoliv byl po většinu zápasu lepším týmem. Opět je ale zradila koncovka, která je trápí zatím celou sezonu.

Domácí měli lepší vstup do zápasu, co se aktivity týče, skórovali ale jen hosté. Ryan Stoa a Pavel Makarenko se prosadili z prvních dvou střel Novokuzněcku na branku. Posléze dokázal Stanislav Čistov snížit v přesilovce a na konci druhé třetiny Andrej Popov vyrovnal také během početní výhody. Rozhodující branka padla nakonec v 53. minutě a zařídil jí terpve 18letý talent Kirill Kaprizov, který zaskočil Vasilije Demčenka. Tři body tak bere Metallurg Novokuzněck.

59:59
    Michajl Kuklev při předchozím souboji utrpěl nějaký šrám a musel být ošetřen.

59:59
    Vteřinu před koncem tu ještě máme zakázané uvolnění Metallurgu.

59:49
    Po velmi dobré kombinaci měl obrovskou šanci Deron Quint, ale jeho střela šla naštěstí pro Novokuzněck vedle branky!

59:25
    Po střele Pesťunova se několik domácích snažilo o dorážku, nic z toho ovšem neprošlo přes klubko těl před Karejevem!

59:12
    Timeout je u konce a už se chystá vhazování v útočném pásmu Traktoru Čeljabinsk.

59:12
    Oddechový čas pro hosty je tak pochopitelnou volbou.

59:12
    Zakázané uvolnění v podání Novokuzněcku, vhazovat se tedy bude u brankáře Andreje Karejeva.

59:06
    A je to tu! Čeljabinsk chce vyrovnat a Demčenko je na střídačce, tudíž Traktor může hrát v šesti.

58:53
    K zakončení se ovšem nyní dostal Ilja Musin, naštěstí pro domácí celek mířil vysoko nad.

58:37
    Dá se očekávat, že při nejbližší příležitosti zůstane Demčenko na střídačce a Traktor se tak o vyrovnání pokusí se šesti hráči v poli.

58:37
    Oddechový čas pro domácí.

58:00
    Do konce třetí třetiny zbývají dvě minuty! Bude to ještě drama.

57:34
    Martynov se v mezikruží snažil zpracovat přihrávku, ale puk mu hůl přeskočil a domácí bek měl velké štěstí, že se Musin nedostal do samostatného úniku.

57:07
    Rybakov chtěl do útočného pásma proniknout po pravém křídle, ale dostal se do ofsajdu.

56:33

56:27
    Domácímu celku teď vůbec nevyšla kombinace a fanoušci Traktoru pískají.

56:07
    Hosté poslali puk přes všechny čáry a posílají na led čerstvé síly.

55:42
    Dmitrij Pesťunov dobře naznačil pas na levém křídle. Zmátl tím několik obránců a měl volnou cestu k brance, tam už ovšem byl připraven Andrej Karejev.

55:12
    Pokus obrácne Martynova byl ovšem ztečovaný nad branku do ochranné sítě.

54:55
    Alexandr Rybakov založil útočnou kombinaci Traktoru...

54:33
    Za podražení putuje na trestnou lavici Alexandr Romanov (NOV).

54:00
    Domácí jsou si vědomi, že nyní skórovat musí a hned se ženou do útoku.
    Kirill KAPRIZOV - 2:3

52:01
    Metallurg Novokuzněck právě vstřelil branku!
    A početní výhoda je využita, hostující celek se ujímá vedení 3:2! Velká nepříjemnost pro Traktor. Prosadil se 18letý talent KIRILL KAPRIZOV, který vyjetím z pravé strany a následným zakončením zaskočil opařeného Demčenka! Asistence: Ryan Stoa.

51:46
    Maxim Jakucenja (CLJ) nyní dostává dvě trestné minuty za krosček. Šanci na gól tak dostává Novokuzněck.

51:34
    Opět střílel Jakucenja, ale pozorný Andrej Karejev mu stále neumožnil skórovat.

51:15
    Traktor je v této třetině nadále aktivnějším týmem a snaží se dostat do vedení, zatím se mu to ale nedaří.

49:03
    Po neúspěšném pokusu Viktora Drugova byl na dorážku připravený jeho spoluhráč Jevgenij Orlov, díky dobré práci obránce Petrova k tomu ale nedošlo.

48:16
    Po akci Stoy se k zakončení dostal obránce Manuchov, ale naštěstí pro domácí nezamířil přesně.

47:54

47:44
    Parého střela zprava skončila jen na betonu Andreje Karejeva.

47:19
    Tato početní výhoda se Traktoru moc nedaří, domácí fanoušci jsou s tím značně nespokojeni.

46:42
    Deron Quint na modrou čáru nabil Růžičkovi, který ovšem Karejeva nepropálil!

46:15
    Vasilij Demčenko se ovšem nenechal vyvézt z míry a betonem dokázal vyrazit pokus hostujícího útočníka! Skóre je tak stále vyrovnané.

46:15
    Trestné střílení pro Metallurg! Alexandr Komaristij byl zahákován v samostatném úniku během oslabení a má tak šanci poslat hosty do vedení.

45:54
    Ryan Stoa (NOV) podrazil Rybakova a putuje na trestnou lavici! Traktor tak dostává opět možnost přesilovky, kterou dnes již dvakrát využil.

45:40
    Orlov zpoza branky našel volného Drugova, kteréhož střela byla ovšem Rybakovem přizvednuta do ochranné sítě.

45:16
    Ryan Stoa v útočném pásmu hledal Maxima Kazakova, ten ale nedokázal zakončit, jelikož byl dobře bráněný.

44:26
    Zakázané uvolnění Novokuzněcku.

44:14
    Jakucenja se opravdu mermomocí snaží vstřelit gól, jeho několikátý pokus dnes ovšem šel mimo branku. Celkem má zatím pět střel na branku.

43:37
    Domácí jsou lepším celkem a snaží se dostat do vedení. Z první třetiny jsou ovšem poučeni, že nesmí zapomínat bránit.

43:19
    Kokujov odvedl dobrou práci a nahrál na Martynova, jenž zamířil vedle. Kolega z obrany Ilja Davydov mu posléze předal puk znovu, tentokráte už jeho pokus musel Andrej Karejev zlikvidovat.

42:42
    Osnovin nahrál do mezikruží na Danila Gubareva, který ovšem nedokázal zakončit.

42:10
    Traktor chtěl rychle rozehrát další akci, ale bylo z toho zakázané uvolnění.

41:59
    Maxim Jakucenja se dostal do samostatného úniku, ale byl tísněný obránci zezadu a tak jeho zakončení nebylo zcela ideální. Karejev měl přesto co dělat, aby puk udržel!

41:36
    Paré tak neměl moc prostoru ke střele a kotouč poslal mimo.

41:20
    Ani jeden z týmů si nyní nemůže vytvořit kloudonou akci, obrany obou celků jsou pozorné.

40:33
    Nikita Žuldikov rovněž se svou ránou úspěšný nebyl.

40:25
    Borodkin se vydal na útočný výlet a zakončil ho střelou vedle brány. Posléze po pokusu Gubareva Karejev podržel kotouč.

40:01

A máme tu třetí třetinu! Hráči už se chytají na její úvodní buly.

Střely: 37:11 (20:4, 17:7)

Druhá třetina tak končí za vyrovnaného stavu. Traktor se v ní sice prosadil dvakrát, ale jednou branka neplatila kvůli úmyslné teči nohou. V závěru třetiny se ovšem už prosadili regulérním způsobem a aktuální skóre je tedy 2:2. Třetí třetina přinese zcela jistět zajímavý souboj, jelikož minimálně jednu branku dnes ještě uvidíme.

Další třetina začne přibližně v 17:51.

40:00
    Andrej POPOV - 2:2

39:39
    Čeljabinsk právě vstřelil branku!
    Gól do šatny a je vyrovnáno! Přesilová hra byla využita opět rychle, stejně jako v prvním případě. Stanislav Čistov si z levého rohu vybruslil do lepší pozice, ze které našel v mezikruží ANDREJE POPOVA, jenž střelou zápěstím propálil Karejeva a vyrovnal tak na 2:2! Asistence: Stanislav Čistov a Jegor Martynov.

39:19
    Francis Paré měl dvě obrovské šance, ani jednu ale nevyužil! Tu první neproměnil kvůli hákování Alexandra Kuvajeva (NOV), jenž tak dostává dvě trestné minuty.

38:39
    Na druhé straně nebezpečně střílel volný Pavel Makarenko, Demčenko ovšem zasahovat nemusel, kotouč šel vysoko nad bránu.

38:16
    Jakucenja se z pravého křídla chtěl dostat před branku doprostřed, ale obranná dvojice Manuchov – Fairchild mu to neumožnila.

37:52
    Ke střele se odhodlal Alexandr Rybakov, ale bohužel pro domácí celek nemířil dobře.

37:38
    Traktor už se ale konečně vrací do hry a opět útočí.

37:13
    Až nyní to dovedli a konečně tak mohou vystřídat. Vypadá to, jakoby Metallurg hrál přesilovou hru.

36:58
    Novokuzněck je už snad dvě minuty v útočném pásmu a domácí se stále nemohou osvobodit!

36:19
    Komaristij odvedl velmi dobrou práci za brankou soupeře a díky tomu tak hosté nadále drží puk v útočném pásmu, domácí jsou pod tlakem!

35:25
    Viktor Drugov dostal na pravém křídle mnoho prostoru a prokličkoval se až před Demčenka, ten ale jeho nebezpečnou střelou zblízka dokázal vyrazit vedle brány!

34:55
    Andrej Popov se mohl dostat do samostatného úniku, ale chyběla mu rychlost a tak nedošlo nakonec ani ke střele.

34:36
    Pozorný musí být i Vasilij Demčenko, jenž nyní bez problémů chytil střelu Jazkova z pravé strany.

34:17
    Michajl Mokin se dostal do ofsajdu a další útočná akce Traktoru Čeljabinsk se tak konat nemohla.

33:56
    Karejev dobře zasáhl a podržel kotouč ve své lapačce.

33:05
    Bolduc hodil kotouč před branku, kde mohl zakončovat Paré, ale k tomu díky dobré práci defenzivy hostů nedošlo.

32:58
    Pesťunov nahozením vybojoval útočné pásmo, Karejev totiž podržel puk.
    Následuje komerční pauza.

32:40

32:27
    Tvrdá rána Rybakova z pravé strany postrádala přesnost.

31:59
    Semjon Kokujov se natlačil do předbrankového prostoru, ale Karejev dalším zákrokem poděkoval trenérovi za dnešní důvěru. Zatím chytá opravdu výborně.

31:45
    Na druhé straně Čistov trefil jen ochrannou síť nad branku Karejeva.

31:35
    Stoa se v oslabení vydal na útočný výlet, ale nedokázal dobře přihrát na své spoluhráče.

31:08
    A znovu, domácím se zatím nedaří zaútočit.

30:45
    Hosté hned po vhazování dokázali vyhodit puk.

30:40
    Alexandr Romanov (NOV) je vyloučen na dvě minuty za hákování. Traktor tak má další šanci na vyrovnání, zadaří se?

Šinin zatím odkulhal do šatny.

30:32
    Mezitím došlo k přerušení hry, jelikož Alexandr Šinin je zraněný a v bolestech odkulhal na střídačku.

30:32
    Osnovin dobře střílel z mezikruží, ale Karejev jeho pokus vyrazil!

30:19
    Ofsajd na straně Metallurgu Novokuzněck. Hra je nyní hodně kouskovaná.

30:11
    Zakázané uvolnění v podání Traktoru Čeljabinsk.

29:42
    Jevgenij Orlov nedokázal přetlačit Popova. Ten ho tak donutil k ofsajdovému postavení.

29:27
    Další Jakucenjův pokus, tentokráte už přesnost nepostrádal. Úspěšný ovšem nebyl, jelikož skvělý Karejev si připsal další pozorný zásah.

28:48
    Maxim Jakucenja střílel z otočky, ale neměl dobře seřízená mířidla.

28:32
    Maxim Kazakov se dostal do ofsajdového postavení, jelikož 18letý forvard Kirill Kaprizov byl v útočném pásmu dříve než jeho spoluhráč s pukem.

28:26
    Alexandr Rybakov vyslal velmi dobrou střelu z pravého křídla, Andrej Karejev byl ovšem připravený a zákrokem přerušil hru. Následuje komerční přestávka.

27:30
    Jakucenja vyhodil kotouč přes všechny čáry a je z toho icing, takže nemůže ani vystřídat, i když už by potřeboval.

27:08
    Ilja Davydov vystavil hostujícímu Romanovovi krásný hit na levé straně obranného pásma. Navíc získal pro domácá kotouč a vysloužil si tak potlesk.

26:41
    Andrej Popov na modrou čáru nabil Borodkinovi, jehož pokus ovšem úspěšný nebyl.

26:03

25:52
    Gubarev mohl jet sám na branku, ale přihrávka byla moc prudká a nic z toho tedy nebylo!

25:25
    Ryan Stoa čekal před branku na zakončení, ale v rozhodující chvíli promáchl.

24:59
    Osnovin teď skvěle ušetřil několik sekund s pukem v útočném pásmu.

24:32
    Domácí ale zatím zdařile brání a už dvakrát vyhodili puk přes všechny čáry.

24:03
    Po akci Francise Parého a Alexandreho Bolduca (CLJ) došlo v útočném pásmu ke hře vysokou holí v souboji s Makarenkem. Za to je druhý jmenovaný forvard Čeljabinsku také vyloučen na dvě minuty.

23:22

23:01
    Kazakov se v oslabení dostal ke střele, na Demčenka si ovšem nepřišel.

22:39
    Pokus Iljy Davydova od modré čáry byl zblokovaný.

22:05
    Pokračuje tak přesilová hra. Martynov nyní střílel zápěstím od modré čáry, bránu ale trefit nedokázal.

21:34
    Gól neplatí! Po střele Martynova totiž před brankou puk svou bruslí tečoval Pesťunov a opakované záběry prokázaly, že to byl jasný úmysl.

21:34
    Traktor nyní překonal hostujícího brankáře, ale sudí se ještě radí u videa, jestli byla branka regulérní! Hosté reklamovali postavení útočícího hráče v brankovišti a navíc i úmyslnou hru nohou.

21:22
    Na dvě minuty nyní na trestnou usedá za hru vysokou holí Viktor Drugov (NOV). Šance pro domácí k vyrovnání.

21:13
    Odvážná akce domácího Alexandra Rybakova, který obkroužil napříč celým pásmem a poté poslal puk těsně nad branku.

20:50
    Danil Gubarev nedokázal projít přes útočnou modrou čáru a akci tak musí Traktor založit znovu až z obranného pásma.

20:31

20:26
    Zakázané uvolnění Metallurgu.

20:21

20:16
    Do útoku se jako první pustili domácí hokejisté.

20:01

Druhá třetina začne za pár okamžiků, hráči jsou již připraveni.

Střely: 20:4

Prvních 20 minut zápasu je za námi. Domácí byli prakticky po celou dobu aktivnější, ale jako první údeřili hosté – a to rovnou dvakrát z prvních dvou střel! Traktor ovšem dokázal snížit a další třetiny tak slibují zajímavou a napínavou podívanou. Zůstaňte s námi!

Další třetina začne přibližně v 16:56.

20:00

19:52
    Vjačeslav Osnovin má evidentně hodně sebedůvěry. Nyní znovu předvedl pěknou akci, kdy obehrál bránícího Kukleva a dostal se do zakončení, které ovšem úspěšné nebylo. Navíc došlo k posunutí branky a tudíž i k přerušení hry.

19:00
    Začala poslední minuta první periody.

18:48
    Andrej Popov se z pravé strany dostal do předbrankového prostoru, ale puk za Karejeva nedokázal procpat.

18:31
    Poměr sil na ledě se vyrovná. Za nedovolené bránění totiž dostává dvě minuty Roman Manuchov (NOV).

18:21
    První vyloučení na domácí straně. Za sekání na dvě minuty usedne na trestnou lavici Martin Růžička (CLJ).

17:52
    Po buly pálil Deron Quint a k dorážce se dostal Růžička, touš ale poslal český útočník mimo.

17:44
    A znovu Osnovin. Tentokráte akcí po pravém křídle natlačil puk před branku, kde ale Karejeva nedokázal zaskočit.

17:13
    Vjačeslav Osnovin si hodně věřil a šel sám do dvou protihráčů, bylo to ovšem moc velké sousto.

16:39
    Obrovský tlak domácí formace číslo dvě! Na jeho počátku Čistov předal puk do jízdy Popovovi, který neuspěl. O chvilku později se domácí forvard dostal k dalším dvěma nebezpečným pokusům, skvělý Karejev ovšem vyrovnání zatím nedovolil!

15:42
    Ani jednomu z týmů se nyní nepodařilo založit útočnou akci.

15:00
    Zakázané uvolnění Traktoru Čeljabinsk. Za brankou poté chvíli ležel Nikita Jazkov. Hostujícího útočníka zřejmě trápí lehké zranění na ruce.

14:34
    Osnovin přihrál rukou, což není povoleno. Hra byla tedy přerušena a vhazovat se bude ve středním pásmu.

13:56
    Nyní domácí celek zcela zaspal v obraně a bylo z toho přečíslení 2 na 1! Maxim Kazakov ho řešil přímou střelou na branku, Demčenko ale ani nemusel zasahovat, puk šel totiž zcela vedle branky.

13:23
    Traktor je nyní při chuti a aktivně se vrhnul znovu do útoku. Pokus Martina Růžičky z dálky šel ovšem vedle.
    Stanislav ČISTOV - 1:2

12:53
    Početní výhoda je bleskurychle využita a domácí se dostávají zpět do zápasu! Kapitán STANISLAV ČISTOV dostal bekhendem přihrávku od Andreje Popova a střelou z levého křídla prostřelil Karejeva! Asistence: Andrej Popov a Jegor Martynov.

12:32
    Nikita Kamalov (NOV) je za to vyloučen na dvě minuty. Traktor tak čeká první přesilová hra v tomto zápase.

12:32
    Kotouč skončil v hledišti mezi diváky, kteří se o něj skoro poprali.

12:26
    Zpoza branky před branku od Bolduca obdržel přihrávku Francis Paré, je z toho ovšem jen další zákrok pro brankáře hostí.

12:04
    Davydov tvrdě vystřelil z mezikruží, opět ale ztroskotal na vynikajícím Karejevovi. Komerční přestávka.

11:44
    Traktor ale neskládá zbraně a znovu se hrne do útoku. V koncovce se jim ovšem nadále nedaří.
    Pavel MAKARENKO - 0:2

10:38
    Naprostý šok pro Traktor Čeljabinsk! Druhá střela na jejich branku a znovu je z toho gól! Hosté se dostali do přečíslení, které Nikita Jazkov vyřešil parádním pasem na PAVLA MAKARENKA, který prostřelil Vasiliije Demčenka! Asistence: Nikita Jazkov.

10:28
    Nikita Žuldikov vyslal tvrdý projektil od modré čáry, k teči se poté dostal Bolduc. Karejev byl ovšem opět připravený.

09:58
    Domácím fanouškům se to pochopitelně nelíbí a z jejich řad se místy ozývá pískot.
    Ryan STOA - 0:1

09:18
    Tak to je něco! Traktor je od začátku utkání jasně lepším týmem, ale prosadit se nedokázal. Hosté mezitím údeřili ze své první střely na branku, když se po parádní individuální akci Kazakova k teči dostal RYAN STOA, jenž tak otevřel skóre dnešního zápasu! Asistence: Maxim Kazakov.

09:05
    Maxim Kazakov se prokličkoval do zakončení v mezikruží, ale nezamířil přesně mezi tři tyče. Demčenko tak byl znovu bez práce.

08:45
    Desátý zákrok Andreje Karejeva po necelých devíti minutách utkání, zatímco jeho protějšek nemá ani jeden zákrok. Střelou jeho pozornost prověřil Maxim Jakucenja.

08:26
    Mokin skvěle napadal rozehrávku hosté a domácí celek tak opět může útočit.

Střely: 9:0

07:59
    Alexandre Bolduc se svou akcí po pravém křídle neuspěl. Posléze ale kotouč dostal Francis Paré, jehož pokus bez problémů zlikvidoval Karejev.
    Následuje komerční přestávka.

07:12
    Jegor Martynov odvedl dobrou práci, když podržel puk vepředu, zatímco jeho spoluhráči střídali.

06:45
    Teď už se hosté dostali do útočného pásma a chvilku v něm i pobyli, ale nic nedokázali vymyslet a o puk po pár chvílích přišli.

05:55
    Další velká šance domácích! Po akci Rybakova byl před brankou volný Gubarev, ale jeho zakončení dokázal Karejev vyrazit za svou bránu. Novokuzněck je pod tlakem a nemůže se dostat do hry.

05:42
    Michajl Mokin spolu s Vjačelsavem Osnovinem se natlačili do brankoviště, kde nechtěně srazili k zemi Karejeva. Hra byla přerušena, vhazovat by se ovšem mělo v útočném pásmu domácího celku.

05:06
    Martin Růžička obdržel kotouč na pravé straně a měl tak dobrou příležitost, jelikož byl před Karejevem zcela osamocený! Branku ovšem přestřelil.

04:34
    Alexandr Romanov chtěl založit akci Novokuzněcku, nicméně spoluhráči ho nepodpořili dostatečně a puk má opět v moci Traktor Čeljabinsk.

04:06
    Hned po vhazování své štěstí zkusil Stanislav Čistov, hostující gólman byl ale připraven a kotouč chytil do své lapačky.

04:02
    Andrej Karejev je zatím více pod palbou. Nyní si připsal další zákrok a také hru přerušil.

03:28
    Semjon Kokujov střílel z první a posléze se před Karejevem vytvořila menší mela, která ale domácímu celku úspěch nepřinesla.

03:09
    Michajl Mokin se svou první střelou uspět nedokázal, poté se ale dostal k dorážce a poměrně zavařil Karejevovi. Ten ovšem jeho pokus dokázal vyrazit do rohu kluziště.

02:47
    Ta ovšem skončila díky výborné práci Osnovina, jenž zblokoval přihrávku na Jazkova.

02:30
    Orlov zachytil volný puk ve středním pásmu a založil útočnou akci Metallurgu.

01:56
    Andrej Popov zavezl kotouč do útočného pásma a po chvilce kličkování se postaral o střelu, branku ovšem netrefil.

01:32
    Dopředu se ale dostali i hosté, jenže z tlaku okolo branky Demčenka překonat nedokázali. Ve své podstatě ho ani neohrozili, obrana pracovala dobře.

00:50
    Alexandr Rybakov se postaral o první střelecké pokusy! Nejprve jeho ránu zblokoval bránící Fairchild, posléze se ale domácí forvard dostal k dorážce a zasahovat musel Karejev.

00:31
    Domácí se hned natlačili do útočného pásma a snaží se do zápasu vstoupit aktivně.

00:02
    Úvodní vhazování dnešního zápasu vyhráli hokejisté Traktoru Čeljabinsk. Postaral se o to Rybakov.

00:01

Kapitáni Stanislav Čistov a Alexandr Romanov se pozdravili s rozhodčími a na ledě již zůstávají jen úvodní formace obou celků.

Na stadionu nyní zní tóny ruské hymny.

Hokejisté domácího Traktoru pomalu nastupují na ledovou plochu své arény. Spolu s nimi jsou pochopitelně připraveni i hosté.

Traktor Čeljabinsk: Demčenko (Danilišin) – Quint, Borodkin, Davydov, Martynov, Šinin, Petrov "A", Žuldikov – Gubarev, Rybakov, Kokujov – Čistov "C", Pesťunov, Popov – Mokin, Osnovin "A", Jakucenja – Bolduc, Paré, Růžička – Afonasjevskij

Metallurg Novokuzněck: Karejev (Novotný) – Manuchov, Fairchild, Postnikov, Kuklev, Skutar, Amirov, Kamalov, Ljamkin – Kaprizov, Stoa "A", Kazakov – Musin, Komaristij "A", Romanov "C" – Drugov, Orlov, Jazkov – Makarenko, Malinovskij, Kuvajev

Rozhodčí: Oskirko, Sidorenko – Otmachov, Viljugin.

Československá stopa v týmech
    Pavel Francouz (CLJ) – 4 zápasy, 91,2% – zraněný
    Martin Růžička (CLJ) – 9 zápasů, 0+1
    Filip Novotný (NOV) – 2 zápasy, 88%
    Robert Kousal (NOV) – 9 zápasů, 0+3

Brankář
    Momentální jedničkou týmu je Vasilij Demčenko, který už chytal v osmi zápasech a úspěšnost zákroků má 92,9%. V týmu je i mistr s Litvínovem Pavel Francouz, který už chytal čtyřikrát, ale v posledním zápase se zranil a tak momentálně není k dispozici. Na střídačce za Demčenkem tak bude Alexandr Danilišin.
    V brance Metallurgu se letos prostřídali již tři brankáři. Andrej Kerejev zasáhl do 6 zápasů (úspěšnost 92%), Vladislav Podjapolskij do čtyř utkání (92%) a český gólman Filip Novotný chytal dvakrát (88%).

Nejproduktivnější hráči
    Čeljabinsk zatím neoslňoval střeleckou produktivitou, ba naopak. Je jedním z nejhorších týmů co se počtu vstřelených branek týče. To se samozřejmě ukazuje i na produktivitě – ti nejlepší mají tři body. Jsou to Francis Paré (2+1), Vjačeslav Osnovin (2+1) a Stanislav Čistov (0+3).
    Na straně Novokuzněcku máme jasného vládce, kterým je s osmi body Maxim Kazakov (6+2). Za ním je s pěti body Ryan Stoa (2+3).

Pozice v tabulce
    Ani jeden z týmů zatím nezažívá moc povedený start do sezony 2015/16. Traktor je ve své konferenci na desátém místě, když v devíti utkáních získal devět bodů. Novokuzněck má o bod méně, kvůli skóre 16:28 je ovšem předposlední ve stejné konferenci, která se skládá ze 14 týmů.

Pěkné hokejové odpoledne vám přeje Michal Belšán! Na programu dnes máme souboj týmů Traktor Čeljabinsk a Metallurg Novokuzněck, věnovat se tedy budeme Kontinentální Hokejové Lize. Přeji příjemné počtení.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 16:00.

Michal Belšán

Góly a asistencie: 13. Čistov (Popov, Martynov), 40. Popov (Čistov, Martynov) – 10. Stoa (Kazakov), 11. Makarenko (Jazkov), 53. Kaprizov (Stoa)

Metallurg Novokuzneck: Karejev (Novotný) – Manuchov, Fairchild, Postnikov, Kuklev, Skutar, Amirov, Kamalov, Ljamkin – Kaprizov, Stoa "A", Kazakov – Musin, Komaristij "A", Romanov "C" – Drugov, Orlov, Jazkov – Makarenko, Malinovskij, Kuvajev

Rozhodca: Oskirko, Sidorenko – Otmachov, Viljugin