Liberec – Nitra 2:0 (kon.) | IFK Helsinky – Linköping 1:2 (kon.) | TPS – Düsseldorf 1:2 (0:1 po s.n.)
Jyväskylä – Frölunda 1:4 (kon.) | Košice – EC-KAC 2:1 (3:0 po s.n.) | SønderjyskE – HV71 1:2 (kon.)
Stavanger – Kuopio 3:0 (kon.) | Storhamar – Ženeva 5:1 (kon.) | Ingolstadt – Växjö 5:3 (kon.)
Krefeld – Vienna 5:6 (kon.) | Färjestad – Pardubice 4:3 (po pr.)
Bílí Tygři Liberec
2:0 (1:0, 1:0, 0:0)
HK Nitra
Štvrtok 03.09.2015, 16:00 • Home Credit Aréna, Liberec • Liga majstrov • Skupina 4

59:52
    Valský korčuľoval s pukom cez ľavý kruh, prihrával na druhú stranu na Šimka, Valent dobre čítal hru a puk smerujúci cez jeho bránkovisko zneškodnil.

58:05
    Valský korčuľoval na Valenta, chcel to na bekhend, Valent jeho puk efektne schoval do lapačky.

58:05
    Za faul Devečku na Valského nariadené trestné strieľanie!

55:41
    Držanie v podaní Michala Nováka a presilovú hru bude hrať opäť Liberec.

47:21
    Bulíř usmernil puk na bránku hostí, efektne švihom vystrelil z ľavého kruhu, výborný Valent puk zatočil do svojej roztancovanej lapačky!

46:33
    Stránský ohrozil Valenta v bránke hostí, strelou zápästím z pravého kruhu preveril jeho pozornosť, Valent v pokľaku puk zlikvidoval.

41:33
    Mezei opäť usadá na trestnú, dve minúty za seknutie a presilovka pre domáci Liberec.
    39:13. RADIVOJEVIČ - 2:0

39:13
    Liberec dáva gól!
    Domáci dohrávali akciu v pásme hostí, z pravého kruhu Vampola poslal puk na vrchol kruhu Řepíkovi, ten si všimol na ľavej strane voľného BRANKA RADIVOJEVIČA, poslal mu puk a Branko prestrelil Valenta v bránke hostí. Asistencie: Michal Řepík a Petr Vampola.

37:15
    Mezei za seknutie dostal dve minúty a oslabil svoj tím, presilová hra pre Liberec.

37:12
    Stránský sa dostal k puku po chybe hostí a od ľavého kruhu nakorčuľoval k bránke, zakončil, Valent opäť vytiahol pekný zákrok a puk schoval do náručia!

33:56
    Vo vlastnom oslabení Valský vystrelil tvrdý projektil a opečiatkoval žrď Valentovej bránky!

33:13
    Jelínek dostal dve minúty za vrazenie na mantinel a k tomu osobný trest v trvaní desiatich minút, presilová hra pre Nitru je tu.

24:11
    Vampola sa s pukom predral po pravej strane defenzívou hostí až k bránkovisku, vystrelil, Valent šiel do pokľaku, puk zrazil pred seba a následne prikryl pod rukavice.

22:29
    Filip Bajtek za držanie odkorčuľoval na trestnú, presilovka pre Liberec.

20:48
    Hostia chybovali v rozohrávke pri svojej bránke, k puku sa dostal Řepík, ktorý sám pred Valentom puk poslal na ochranné sklo!

18:22
    Prečíslenie domácich dva na jeden, prihrávku od Bulířa z pravého kruhu dostal na ten ľavý Radivojevič, Branko pekne vystrelil, Valent však ukázal pekný zákrok a radovať sa domácim nedovolil!

17:16
    Prečíslenie domácich tri na dva, Lakatoš z pravej strany poslal puk medzi kruhy, Stránský vystrelil, Stümpel však v doborom obrannom zákroku puk zblokoval a vo vzduchu rotujúci puk skončil v lapačke Valenta.
    13:56. BAKOŠ - 1:0

13:56
    MARTIN BAKOŠ dostal puk na ľavú stranu, z vrcholu kruhu vystrelil príklepom a okolo vyrážačky zavesil puk do siete Valenta. Asistencie: Radim Šimek a Petr Jelínek.

12:39
    Ševc vypálil z pravej strany z vrcholu kruhu, Valent aj tento puk poslal späť do hry, domáci držia hostí pod tlakom pred Valentom.

12:26
    Bene dostal dve minúty za hákovanie, presilová hra pre domáci Liberec.

11:49
    Birner sa ocitol sám na medzikruží, dostal tam puk spoza bránky, zakončil strelou švihom, Valent šiel do pokľaku a puk ukryl do náručia.

04:05
    Bulíř vyrobil kľučku na Valenta a vystrelil z pravej strany pri bránkovisku, Valent bol na ľade mimo bránkovisko, Bulíř však puk poslal len do konštrukcie bránky hostí.

03:22
    Bulíř sa dostal spukom pred bránkovisko a sám zoči-voči Valentovi zakončil, neuspel a Valent zlikvidoval aj dorážku ďalšieho hráča domácich a podržal svoj tím.