Litvínov – Chomutov | 1:2 (kon.) | | | Havířov – Zlín | 4:3 (2:1 po s.n.) | | | Piešťany – SHK Hodonín | 6:4 (kon.) |
Detva – Martin | 1:4 (kon.) |
Metallurg Magnitogorsk – Barys | 3:2 (1:0 po s.n.) | | | Ufa – Omsk | 2:3 (kon.) | | | Jaroslavľ – Soči | 3:0 (kon.) |
Záhreb – Riga | 2:1 (po pr.) |
Liberec – Nitra | 2:0 (kon.) | | | IFK Helsinky – Linköping | 1:2 (kon.) | | | TPS – Düsseldorf | 1:2 (0:1 po s.n.) |
Jyväskylä – Frölunda | 1:4 (kon.) | | | Košice – EC-KAC | 2:1 (3:0 po s.n.) | | | SønderjyskE – HV71 | 1:2 (kon.) |
Stavanger – Kuopio | 3:0 (kon.) | | | Storhamar – Ženeva | 5:1 (kon.) | | | Ingolstadt – Växjö | 5:3 (kon.) |
Krefeld – Vienna | 5:6 (kon.) | | | Färjestad – Pardubice | 4:3 (po pr.) |
po s.n. (1:0)
Metallurg Magnitogorsk
3:2
(0:2, 2:0, 0:0 - 0:0)
Barys Nur-Sultan
Lukáš Podleśny
Góly a asistencie:
22. Birjukov (Osala, Antipin), 40. Mozjakin (Lee, Kovář), rozh. náj. Zaripov – 9. Boyd (Dawes, Bochenski), 18. Dawes (Boyd, Bochenski)
Rozhodca: Alexej Anisimov, Antti Boman – Hleb Lazarev, Roman Šichanov
Diváci:
Nepremenená penalta:
Samostatné nájazdy:
1. séria:
0:0 Starčenko (AST)
1:0 Zaripov (MET)
2. séria:
1:0 St. Pierre (AST)
1:0 Wolski (MET)
3. séria:
1:0 Boyd (AST)
Metallurg Magnitogorsk:
Košečkin (Samsonov) – Antipin, Birjukov, Lee (A), Chabarov, Batyršin, Těreščenko, Medvěděv, Bereglazov – Wolski, Kovář, Mozjakin (C) – Zaripov, Zacharov, Kosov – Timkin, Železkov, Osala – Platonov (A), Filippi, Potěchin
Náhradníci:
Tréner:
Barys Nur-Sultan: Laco (Poluektov) – Dallman, Lundin, Ellerby, Semjonov (A), Savčenko, Litviněnko, Trjasunov, Ryspajev – Dawes, Boyd, Bochenski (C) – Starčenko, Kajgorodov, Krasnoslobodcev – Žajlauov (A), St. Pierre, Rymarev – Grenc, Puškarjov, Romanov
Náhradníci:
Tréner:
Náhradníci:
Tréner:
Barys Nur-Sultan: Laco (Poluektov) – Dallman, Lundin, Ellerby, Semjonov (A), Savčenko, Litviněnko, Trjasunov, Ryspajev – Dawes, Boyd, Bochenski (C) – Starčenko, Kajgorodov, Krasnoslobodcev – Žajlauov (A), St. Pierre, Rymarev – Grenc, Puškarjov, Romanov
Náhradníci:
Tréner:
Rozhodca: Alexej Anisimov, Antti Boman – Hleb Lazarev, Roman Šichanov
Diváci:
Tomáš Filippi (MET) 0+0, 5 střel, čas na ledě 18:33
Jan Kovář (MET) 0+1, 4 střely, čas na ledě 22:00
Ján Laco (AST) 44 zák., 2 góly, 95.65%
Střely na bránu: 46:25
Vyloučení: 4:5
Vhazování: 40:34
Autorem vítězné branky je DENIS ZARIPOV.