Litvínov – Chomutov 1:2 (kon.) | Havířov – Zlín 4:3 (2:1 po s.n.) | Piešťany – SHK Hodonín 6:4 (kon.)
Detva – Martin 1:4 (kon.)
HK DOXXbet Detva
1:4 (1:0, 0:3, 0:1)
HK VITAR Martin
Štvrtok 03.09.2015, 18:00 • ZŠ Detva • Prípravný zápas

Pekný večer z Detvy praje Marek Antalík. (20:12:03)

Je tu záver posledného prípravného stretnutia hokejistov Detvy, ktorá podľahla doma extraligovému Martinu 1:4. Už teraz sa začnú hráči pripravovať na prvá súboj, ktorý ich čakám budúcu stredu doma proti Senici.

59:56
    Ešte v závere sa pokúšali domáci Sládok a Graham poslať puk za Dzubinu, ale nepodarilo sa im to.

58:01
    Posledné dve minúty tretej tretiny.

57:59
    Na opačnej strane sa ocitol sám pred Polcom Dvořák, ale skvele sa predviedol aj domáci brankár.

57:44
    Kanaet medzi kruhmi zakončil, ale Dzubina ho vychytal.

55:27
    Krajčiho strela skončil od Dzunbinu mimo bránu.

55:02
    Presilovka pre domáce mužstvo, keď dve minúty dostal hráč hostí Dvořák za faul lakťom.

54:32
    Hájnik našiel Balka, ktorý chcel puk prehodiť za brankára Dzubinu, lenže puk skončil na konštrukcii brány.

53:38
    Po veľmi peknej strele, ktorú vyslal na domácu bránu Dvořák sa predviedol domáci Polc.

53:17
    Detva je v plnom počte.

52:42
    Jachym chcel zakončiť od modrej čiary, ale jeho strala trafila len do korčule Kanaeta.

51:28

51:16
    Róbert Krajči bol od zadu napadnutý, ale rozhodnca na to nereagoval následne sa hral on vysokou hokejkou a dostáva dve minúty.

Marek Antalík

Hľadáme spravodajcu pre tím HK DOXXbet Detva. Viac informácií tu.

Góly a asistencie: 20. Parkhouse (Predajniansky, Kanaet) – 21. T. Varga (Matejka), 34. Poliaček (Dlouhý, Murček), 40. Poliaček (Pokrivčák, Murček), 45. Surovka (R. Varga)

HK DOXXbet Detva: Polc (Rusnák) – Bambúch, Lunter, Sládok, Zorvan, Predajniansky, Busilko, Jednroľ, Mačkovič – Buda, Balko, Hajnik – Krajči, Adamčík, Řiha – Blaško, Čanky Ambroz – Parkhouse, Kanaet, Graham. Tréner: M. Ihnačák.
    HK VITAR Martin: Dzubina (Orčík) – Fabián, Matejka, Dlouhý, Dvořák, Jachym, Bačík, Vyskoč, Trávniček – T. Varga, Surovka, R. Varga – Pokrivčák, Murček, Poliaček – Jokeľ, Dírer, Themár – Rzavský, Jurášek, Kabáč. Tréner: I. Dornič.

Rozhodca: Babeliak -