Ajoie – Pardubice 1:1 (Nedohr.) | Bardejov – Žilina 4:0 (kon.) | Mladá Boleslav – Liberec 3:5 (kon.)
Hradec Králové – Olomouc 1:2 (1:2 po s.n.) | Plzeň – Chomutov 3:1 (kon.) | Kometa Brno – Motor ČB 6:3 (kon.)
K. Vary – Slavia 5:3 (kon.) | Zlín – HC Slovan 2:3 (kon.)
BK Mladá Boleslav
3:5 (1:0, 1:3, 1:2)
Bílí Tygři Liberec
cz Štvrtok 13.08.2015, 17:30 • ŠKO-ENERGO Aréna • Prípravný zápas

59:56
    Liberec právě vstřelil branku!
    A je definitivně rozhodnuto, i odvetu na ledě Mladé Boleslavi ovládli Bílí Tygři. Rozhodující gól si připsal do prázdné klece MICHAL BIRNER. Asistence: Petr Vampola, Martin Ševc.

59:49
    Power play domácích!

58:20
    Velký tlak Liberce! Radivojevič trefil levou tyč domácí branky.

54:21
    Oddechový čas pro hosty.

54:21
    Dobře se nyní ukázal i Tomáš Voráček, jehož střelu lapil Lašák do své lapačky.

53:00
    Obrovská šance Tomáše Hyky, který chtěl poslat kotouč mezi levou tyč a tělo Lašáka, jenže liberecký gólman puk nejdříve trochu vyrazil, jenže i nadále byl na brankové čáře. Boleslavský útočník se snažil ještě dorážet, jenže k jeho smůle to nestihl.

47:41
    Mladá Boleslav právě vstřelila branku!
    Nyní jsme byli ve ŠKOENERGO Aréně svědky dalšího krásného gólu, který vstřelil MATĚJ STŘÍTESKÝ, jenž nedal Lašákovi šanci a zavěsil pod víko. Asistence: David Výborný.

46:21
    Opět se vylučuje. Vrátka trestné lavice už se zavírají za Jaroslavem Vlachem (LIB), který byl potrestán dvěma minutami.

45:05
    Pohledná kombinace Bílých Tygrů, na jejímž konci se octl kotouč na holi úplně volného BRANKA RADIVOJEVIČE, který vymetl pavučiny v Rittichově svatyni. Asistence: Michal Řepík, Petr Vampola.

44:53
    K nevoli boleslavského publika jdou Bruslaři znovu do čtyř. Za držení byl vyloučen Radim Hruška (MBL). Na trestné lavici by měl strávit dvě minuty.

43:14
    Jakub Valský se dostal ke kotouči a jel sám na Ritticha, zakončení se mu však příliš nepovedlo a nakonec zamířil mimo tři tyče.

42:04
    Valský nahrával Stránskému, který však ani nadvakrát z blízkosti Ritticha nepřekonal!

38:49
    Znovu se vylučuje. Za katr tentokrát odjíždí Ctirad Ovčačík (MBL), který inkasoval dvouminutový trest za hákování.

35:46
    Dominik Lakatoš (LIB) fauloval Kubicu a byl potrestán dvěma minutami.

34:13
    Hosté jdou znovu do vedení. Z blízkosti poslal kotouč elegantně pod víko MARTIN BAKOŠ. Asistence: Michal Bulíř.

33:38
    Boleslavští faulovali a Valský se dostal do úniku, který však nakonec nedokončil podle svých představ. Za faul v útočném pásmu dostal dvě minuty Michal Bárta (MBL).

32:13
    Severočeši jdou do tří na 18 sekund. David Kájínek (LIB) dostal dvě minuty za sevření kotouče.

30:31
    Branko Radivojevič (LIB) dostal dvě minuty za podražení.

29:50
    Dalším, kdo potrápil libereckého brankáře, byl teprve osmnáctiletý Ivan Ďurač, tváří v tvář však uspěl právě Lašák.

28:52
    Velmi dobře se nyní ukázal boleslavský obránce Roman Čermák! Na modré se napřáhl a snažil se propálit Lašáka, ten vše hasil na poslední chvíli lapačkou.

27:41
    Čtyři sekundy stačily MICHALU BÁRTOVI, aby dokázal proti svému bývalému týmu vyrovnat. David Výborný vyhrál buly a následně přihrál Bártovi, který pohotovou střelou nedal Lašákovi šanci. Asistence: David Výborný.

25:20
    Nenápadné nahození na boleslavskou branku končí až za zády Davida Ritticha. Kotouč z hole MICHALA ŘEPÍKA prošel skulinkou u levého horního rohu brankové konstrukce. Asistence: Martin Ševc, Petr Vampola.

23:35
    Boleslavští jdou do čtyř, za nedovolené bránění si odpyká dvouminutový trest Tomáš Hyka (MBL).

22:40
    Zcela nekrytý zůstal na levé straně MICHAL ŘEPÍK, pro kterého už nebyl problém dopravit kotouč za záda Davida Ritticha. Asistence: Michal Birner, Petr Vampola.

21:51
    Bárta po Jarůškově přihrávce ihned střílel do odkryté části branky, jenže Lašák se stačil rychle přemístit.

19:20
    Mladé Boleslavi skončila přesilová hra. Radan Lenc (MBL) byl potrestán dvěma minutami za hákování.

16:47
    Před tímto soubojem byl k vidění faul Petr Jelínka (LIB) na kapitána domácích Davida Výborného. Jelínek už odešel do kabin. Trest za něj odpyká Dominik Lakatoš (LIB) – na trestné lavici stráví pět minut, protože Jelínek dostal trest až do konce utkání. Richard Jarůšek (MBL) dostal dvě minuty za hrubost.

16:47
    Pozor, máme tu bitku! Richard Jarůšek (MBL) poslal téměř ihned k zemi v pěstním souboji Petra Jelínka (LIB).

15:12
    Birner (LIB) – dvouminutový trest za hákování.

13:40
    Mitja Robar (MBL) byl vyloučen na dvě minuty.

08:41
    Přerušení hry však přichází. Za nedovolené bránění byl na dvě minuty Petr Vampola (LIB).

07:42
    Na ledě zůstal ležet Vitásek po zákroku Dominika Pacovského (MBL), který je následně trestán dvěma minutami za podražení.

07:39
    Michal Řepík (LIB) byl vyloučen na dvě minuty za hákování.

05:23
    Síly na ledě se vyrovnávají. Za držení hole byl na dvě minuty vyloučen Petr Vampola (LIB).

05:12
    Dominik Pacovský (MBL) dostává dvouminutový trest za nedovolené bránění. Následuje druhá početní výhoda pro hosty během krátké chvíle.

02:20
    Boleslavští hrají oslabení, na trestné lavici sedí Zdeněk Kubica (MBL) – dvě minuty.

02:08
    Hned v úvodu jdou Boleslavští hráči do vedení. Střelou z velkého úhlu se prosadil TOMÁŠ URBAN. Bez asistence.

Vojtěch Drbohlav

Góly a asistencie: 3. Urban, 28. Bárta (Výborný), 48. Stříteský (Výborný) – 23. Řepík (Birner, Vampola), 26. Řepík (Ševc, Vampola), 35. Bakoš (Bulíř), 46. Radivojevič (Řepík, Vampola), 60. Birner (Vampola, Ševc)

BK Mladá Boleslav: Rittich (Růžička J.) – Stříteský, Voráček, Robar, Kočí, Trška, Ovčačík, Kučný, Čermák – Jarůšek, Výborný, Bárta – Hyka, Hruška, Klimenta – Lenc, Urban, Pacovský – Kotala, Kubica, Ďurač
    Bílí Tygři Liberec: Lašák (Schwarz) – Ševc, Plutnar, Vitásek, Šimek, Kajínek, Výtisk, Ulrych – Birner, Vampola, Řepík – Radivojevič, Bulíř, Bakoš – Krenželok, Jelínek, Valský – Vlach, Lakatoš, Stránský

Rozhodca: Lacina, Souček – Kovačík, Jecelín