Nové Zámky – Beibarys Atyrau 1:5 (kon.) | Topoľčany – Senica 3:6 (kon.) | SHK Hodonín – Trnava 5:3 (kon.)
Písek – Motor ČB junioři 6:7 (1:2 po s.n.) | Ajoie – Pardubice 1:1 (Nedohr.)
nedohrané
HC Ajoie
1:1 (1:1, -:-, -:-)
HC Dynamo Pardubice
cz Streda 12.08.2015, 19:30 • Patinoire de Porrentruy • Prípravný zápas

Po dohodě obou soupeřů je utkání ukončeno vzhledem k horkému počasí v hale a ledu nezpůsobilému ke hře. Zápas tak po první třetině končí 1:1. (20:18:54)

20:00
    První třetina skončila. Těžko říci, zda je větším soupeřem Pardubic tým Ajoie, nebo ukrutné vedro v hale, kde teploměr ukazuje 29 stupňů. Stav velmi náročného zápasu je vyrovnaný 1:1, když za Dynamo se prosadil Jakub Svoboda.

19:32
    Tomáš Marcinko projel okolo brankáře a je vyloučen za nedovolené bránění. Zkrátka a jistě, Ajoie má výhodu první přesilové hry v utkání.

19:02
    Jiří Půhoný mohl navýšit vedení Dynama, když se natahoval po odraženém puku, ale nedosáhl na něj.

18:18
    Dynamo právě vstřelilo branku!
    Tak přece jen Pardubice jsou odměněny za svou aktivitu gólem v první třetině a využitou přesilovkou! Po střele Blaže Gregorce se prosadil JAKUB SVOBODA. Asistence: Blaž Gregorc.

16:26
    Pardubice mají po druhém faulu Ajoie výhodu přesilovky.

16:00
    Omlouváme se za prodlevy v příspěvcích, internetová rychlost se zde limitně blíží k nule, odesílání jednotlivých zpráv trvá i několik desítek sekund.

13:47
    Tým Ajoie právě vstřelil branku!
    VICTOR BARBERO je prvním střelcem v utkání, když dokázal využít nepřehledné situace v pardubickém brankovišti. Asistenta doplníme později.

12:43
    Fantastický Brandon Maxwell! Nejprve vychytal rozklekem tutovku Jonathanu Hazenovi, pak se vytáhl proti následným dorážkám. Ajoie mělo zatím největší šanci zápasu, ovšem Američan v dresu Dynama se vyznamenal.

11:04
    Pardubice strávily skoro celé dvě minuty v pásmu, hlavně Adam Havlík rozesílal zajímavé puky do zakončení, ale žádné z nich hráčům v červených dresech nevyšlo.

9:04
    Jeden ze švýcarských hráčů ostře srazil Martina Štajnocha ve středovém kruhu. Slovenský zadák zůstal otřesen na hrací ploše, švýcarský hráč odchází na 2+10 minut na trestnou lavici.

8:28
    Martin Sommer teď vletěl do pásma, ostře vypálil, ale Brandon Maxwell s ledovým klidem puk lapil.

7:50
    Jaroslav Moučka si hezky nabruslil do strany a prověřil brankáře Paupeho, který puk v pohodě chytil.

5:52
    Joey Dupertuis nebezpečně střílel přes beka, gólman Pardubic si puk našel a v pohodě zneškodnil.

5:00
    Brandon Maxwell zachytil kotouč, jenže ten mu voda pošolíchala takovým způsobem, že mu sklouzl při rozehrávce a poslal jej nechtěně Martinu Sommerovi, jenž se však také utopil ve vodní lázni a nepřekonal překvapeného gólmana Dynama.

4:25
    Dynamo má nyní navrch, soupeř vyhodil podruhé v krátkém sledu pouze na zakázané uvolnění.

2:55
    Pardubice se osmělily a začínají podnikat nápadité útoky do obrany Ajoie.

0:22
    A hned první velká šance pro Ajoie! Victor Barbero trefil po průjezdu do pásma tyč Maxwellovy branky!