Ajoie – Pardubice 1:1 (Nedohr.) | Bardejov – Žilina 4:0 (kon.) | Mladá Boleslav – Liberec 3:5 (kon.)
Hradec Králové – Olomouc 1:2 (1:2 po s.n.) | Plzeň – Chomutov 3:1 (kon.) | Kometa Brno – Motor ČB 6:3 (kon.)
K. Vary – Slavia 5:3 (kon.) | Zlín – HC Slovan 2:3 (kon.)
BK Mladá Boleslav
3:5 (1:0, 1:3, 1:2)
Bílí Tygři Liberec
cz Štvrtok 13.08.2015, 17:30 • ŠKO-ENERGO Aréna • Prípravný zápas

Ode mě je to pro dnešek z města automobilů vše, těším se na počtenou opět příští týden. Užívejte si léta! (19:53:01)

Zápas mezi Mladou Boleslaví a Libercem je už minulostí. Boleslavští sice vedli, ale hosté se do druhé třetiny zlepšili a nakonec i zaslouženě vyhráli, když dokázali do boleslavské sítě nasázet hned pět branek.

59:56
    Liberec právě vstřelil branku!
    A je definitivně rozhodnuto, i odvetu na ledě Mladé Boleslavi ovládli Bílí Tygři. Rozhodující gól si připsal do prázdné klece MICHAL BIRNER. Asistence: Petr Vampola, Martin Ševc.

59:49
    Power play domácích!

59:38
    Stále se domácí nemohou dostat do pásma.

58:50
    Stále se hraje v obranném pásmu Mladé Boleslavi. Rittich tedy pořád zůstává v bráně.

58:20
    Velký tlak Liberce! Radivojevič trefil levou tyč domácí branky.

58:00
    Začínají poslední dvě minuty třetí třetiny. Zvládnou Bruslaři ještě vyrovnat?

57:48
    Ani Birnerova střela z blízka se neujala.

57:28
    Kájínek o kousek přestřelil Rittichovu svatyni.

55:54
    Už po několikáté se opakuje buly v útočném pásmu Mladé Boleslavi, pokaždé z něj byli vykázáni hostující hráči. Na ledě jsou k vidění značné emoce, téměř jako kdyby se hrálo play-off.

55:39
    Zakázané uvolnění Bílých Tygrů. Hra se tedy stěhuje zpět do jejich obranného pásma.

55:30
    Od modré to zkusil Mitja Robar, znovu ale vynikl brankář týmu z Podještědí.

54:47
    Bakoš ujel až k Rittichovi, který musel skákavý kotouč krotit svou lapačkou.

54:30
    Vhazuje se po pravici Lašáka.

54:21
    Trenér Liberce Pešán si vyžádal timeout, protože Mladá Boleslav má v posledních chvílích tlak a snaží se vyrovnat.

54:21
    Oddechový čas pro hosty.

54:21
    Dobře se nyní ukázal i Tomáš Voráček, jehož střelu lapil Lašák do své lapačky.

Vojtěch Drbohlav

Góly a asistencie: 3. Urban, 28. Bárta (Výborný), 48. Stříteský (Výborný) – 23. Řepík (Birner, Vampola), 26. Řepík (Ševc, Vampola), 35. Bakoš (Bulíř), 46. Radivojevič (Řepík, Vampola), 60. Birner (Vampola, Ševc)

BK Mladá Boleslav: Rittich (Růžička J.) – Stříteský, Voráček, Robar, Kočí, Trška, Ovčačík, Kučný, Čermák – Jarůšek, Výborný, Bárta – Hyka, Hruška, Klimenta – Lenc, Urban, Pacovský – Kotala, Kubica, Ďurač
    Bílí Tygři Liberec: Lašák (Schwarz) – Ševc, Plutnar, Vitásek, Šimek, Kajínek, Výtisk, Ulrych – Birner, Vampola, Řepík – Radivojevič, Bulíř, Bakoš – Krenželok, Jelínek, Valský – Vlach, Lakatoš, Stránský

Rozhodca: Lacina, Souček – Kovačík, Jecelín