Ajoie – Pardubice 1:1 (Nedohr.) | Bardejov – Žilina 4:0 (kon.) | Mladá Boleslav – Liberec 3:5 (kon.)
Hradec Králové – Olomouc 1:2 (1:2 po s.n.) | Plzeň – Chomutov 3:1 (kon.) | Kometa Brno – Motor ČB 6:3 (kon.)
K. Vary – Slavia 5:3 (kon.) | Zlín – HC Slovan 2:3 (kon.)
HC Kometa Brno
6:3 (1:0, 3:1, 2:2)
Banes Motor České Budějovice
cz Štvrtok 13.08.2015, 18:00 • Hala Rondo • Prípravný zápas

Ode mne je to pro dnešek vše, a tak Vám přeji příjemný zbytek čtvrtečního večera. U sledování dalších online přenosů na počtenou! (20:28:31)

Ve třetí třetině inkasovali nejprve hosté, kdy se v 52. minutě prezentoval přesnou tečí Martin Dočekal. O minutu později snížil opět na rozdíl tří branek Rok Pajič, který se trefil přesně po horní tyčku. Motor poté dokonce dokázal v 58. minutě snížit na rozdíl dvou branek, když se od modré čáry trefil přesně do šibenice Ján Mucha. Domácí však nepřipustili žádné drama a přidali ještě jednu branku, o kterou se postaral dorážející Radim Zohorna, který svou druhou přesnou trefou dnešního klání stanovil výsledek na konečných 6:3! Kometa tak zvládla i své druhé domácí utkání, v následných nájezdech však prohrála po přesně ráně Martina Heřmana.

Nejlepší hráči dnešního utkání
    HC Kometa Brno – Marek Čiliak
    ČEZ Motor České Budějovice – Josef Mikyska

Martin Heřman se s tím rozhodně nemazal a z mezikruží napálil puk příklepem do šibenice – 1:0! Motor v nájezdech vítězí!

Jan Hruška nenalezl mezírku mezi betony Gáby – 0:0.

Rok Pajič nevyzrál na Čiliaka kličkou do forhendu – 0:0.

Pořadí se otočilo, ale Hynek Zohorna bekhendovým blafákem neuspěl – 0:0.

Ani Tomáš Svoboda netrefil přesně pod břevno – 0:0.

Lukáš Žalčík přestřelil branku – 0:0.

Adam Raška neuspěl se střelou na lapačku – 0:0.

Střelu Davida Kuchejdy zlikvidoval Čiliak skvělým zákrokem lapačkou – 0:0.

Petr Mrázek nedotáhl svou kličku do bekhendu do zdárného konce – 0:0.

Josef Mikyska neuspěl střelou na vyrážečku – 0:0.

Jako první pojedou hosté.

Po konci utkání budou následovat ještě tradiční samostatné nájezdy, na každé straně se připraví tři střelci.

59:23
    Domácí už nikam nepospíchají a kombinují ve středu hřiště. Kometa vyhraje i své druhé domácí utkání.

58:58
    Ještě jedna přesilovka domácích. Vyloučen hostující David Kuchejda na dvě minuty za hákování.

Daniel Kinc

Góly a asistencie: 1. Hruška (Svoboda), 31. Svoboda (Hruška, Ostřížek), 36. Čermák (Káňa), 36. R. Zohorna (Raška, Mrázek), 52. Dočekal (Vágner, Burian), 58. Zohorna (Mrázek) – 22. Žalčík (Mikyska), 53. Pajič (Švihálek, Kuchejda), 58. Mucha (Prokeš)

HC Kometa Brno: Čiliak (Falter) – Šnajnar, Kaberle, Vágner, Malec, Kováčik, Stehlík, Ptáček, Dlapa – Svoboda, Hruška, Ostřížek – Vondráček, Koreis, Burian – Zohorna H., Čermák (C), Káňa – Mrázek, Raška, Zohorna R., Dočekal.
    Trenér: Alois Hadamczik

Banes Motor České Budějovice: Gába (Kůdela) – Mucha (C), Bohunický, Pařízek, Vráblík, Žovinec, Suchánek, Kříž – Kuchejda, Mikyska, Švihálek – Žalčík, Pajič, Záhora – Guman, Heřman, Prokeš – Švec, Rob, Vaniš
    Trenér: Petr Rosol

Rozhodca: Jeřábek, Král – Měkýš, Otáhal