Dila Gori – Partizan 0:2 (kon.) | Pjunik – Molde 1:0 (kon.) | Milsami – Razgrad 2:1 (kon.)
Helsinki – Ventspils 1:0 (kon.) | Tel Aviv – Hibernians FC 5:1 (kon.) | Vardar – APOEL 1:1 (kon.)
Lincoln – Midtjylland 0:2 (kon.) | Žalgiris Vilnius – Malmö 0:1 (kon.) | Crusaders – Skenderbeu 3:2 (kon.)
Crusaders Belfast
3:2 (0:0)
KS Skenderbeu Korce
cz Utorok 21.07.2015, 20:45Liga majstrov (predkolá) • 2. predkolo

Druhý poločas nám nakonec přinesl hned pět branek, domácí vítězí 3:2. Ačkoliv nepostupují, mohou mát radost z domácí výhry. Do dalšího kola tak tedy postupuje Skënderbeu Korca. Ode mě je to dnes vše, děkuji za sledování. (22:39:08)

90+3

90+3
    Crusaders právě vstřelili branku!
    Tak tomu říkám pořádný závěr utkání, alespoň mají domácí fanoušci radost. Ačkoliv tento tým nakonec do další fáze LM nepostoupí, tak alespoň slaví domácí výhru v odvetě druhého předkola. Branku vstřelil ANDREW MITCHELL.

90+1
    Tak nakonec se domácí dočkali alespoň vyrovnávací branky, kterou zařídil přesnou střelou MATTHEW SNODDY.

90
    Střídání v týmu Skënderbeu Korca: ze hřiště odchází Salihi, přichází V. Hristov.

85
    Střídání v týmu Skënderbeu Korca: ze hřiště odchází Latifi, přichází Progni.

77
    Skenderbeu Korca právě vstřelilo branku!
    Hosté se díky LIRIDONU LATIFIM dostávají do vedená 2:1, a obrací tak stav dnešního utkání!

77
    Domácí krátce po sobě zahráli dva rohové kopy, ani z jednoho se jim ale skórovat nepodařilo.

73
    Střídání v týmu Crusaders F.C.: ze hřiště odchází Caddell, přichází R. Clarke.

71
    Žlutou kartu dostává Caddell (Crusaders F.C.).

69
    Jestli domácí pomýšleli ještě na postup, tak nyní už to bude spíše jen o fantazii, hostům se totiž daří utkání vyrovnat, prosadil se BERNARD BERISHA. Nyní by domácí museli vstřelit tři branky, aby šlo utkání alespoň do prodloužení.

67
    Střídání v týmu Crusaders F.C.: ze hřiště odchází O'Flynn, přichází O'Carroll.

61
    Žlutou kartu dostává Coates (Crusaders F.C.).

56
    Berisha se taktéž dostal do výborné pozice ke střela a vypálil, jeho ránu ale zneškodnil skvělým zákrokem O'Neill!

53
    Salihi se dostal ke střele po centru Shkëmbiho od rohového praporku, ale jeho střela byla na poslední chvíli odvrácena mimo bránu.

50
    Po přihrávce McCleana se prosadil STEPHEN O'FLYNN a posílá domácí do vedení 1:0!

49
    Owens vypálil ze střední vzdálenosti, Shehu ale jeho střelu polapil.

47
    O'Flynnovi je odpískán faul na Jashanicu.

46

První poločas nám žádnou branku nenabídl a to i přesto, že hostů je od jedenácté minuty o jednoho méně.

Tomáš Hála

Góly: 50. O'Flynn (McClean), 90+1. Snoddy, 90+3. Mitchell – 69. Berisha, 77. Latifi (Salihi)

Karty:   11. Burns (CRU), 36. McClean (CRU), 61. Coates (CRU), 71. Caddell (CRU) – 33. Berisha (SKK)   11. Arapi (SKK)

Crusaders Belfast: O'Neill – McClean, Coates (C), Robinson, Burns – Snoddy, Caddell (73. R. Clarke), Mitchell, Carvill – Owens, O'Flynn (67. O'Carroll). Trenér: Stephen Baxter
    Náhradníci: McKibbin – Stewart, Magowan, Friars, R. Clarke, O'Hanlon, O'Carroll

KS Skenderbeu Korce: Shehi – Arapi, Jashanica, Radaš, Vangjeli – Berisha, Nimaga, Shkëmbi (C), Latifi – Esquerdinha, Salihi. Trenér: Mirel Josa
    Náhradníci: Lapanji – Dema, Progni, Abazi, Lilaj, V. Hristov, Abilaliaj

Rozhodca: Christos Nicolaides – Ioannis Lazarou, Athinodoros Ioannou (všichni CYP)
    14.07.2015
    Skenderbeu - Crusaders 4:1

Góly: 15. Nimaga (Berisha), 34. Salihi, 76. Berisha, 83. Salihi (Shkëmbi) – 48. Owens (Burns)

Karty:   29. Nimaga (SKK), 90+3. Radaš (SKK) – 59. Mitchell (CRU), 62. Heatley (CRU), 78. McClean (CRU)