Ventspils – Helsinki 1:3 (kon.) | APOEL – Vardar 0:0 (kon.) | Midtjylland – Lincoln 1:0 (kon.)
Razgrad – Milsami 0:1 (kon.) | Skenderbeu – Crusaders 4:1 (kon.) | New Saints – Fehérvár 0:1 (kon.)
Molde – Pjunik 5:0 (kon.) | Hibernians FC – Tel Aviv 2:1 (kon.) | Maribor – Astana 1:0 (kon.)
Trenčín – FCSB 0:2 (kon.) | Partizan – Dila Gori 1:0 (kon.) | FK Sarajevo – Lech Poznań 0:2 (kon.)
KS Skenderbeu Korce
4:1 (2:0)
Crusaders Belfast
cz Utorok 14.07.2015, 20:00 • Skënderbeu, Korča • Liga majstrov (predkolá) • 2. predkolo

Z naší strany to bude všechno. Jménem Onlajnů vám děkujeme za pozornost.

O komentář se dnes postaral Michal Belšán a o GIFy se postarala Vendula Zdražilová, přejeme vám hezký zbytek večera a někdy příště – na počtenou! (21:57:58)

Střely na branku: 7:4
    Střely mimo: 7:3
    Držení míče: 67% : 33%

V prvním zápase druhého předkola Ligy mistrů zdolal albánský mistr Skënderbeu Korca severoirského mistra Crusaders F.C. 4:1!

Od začátku byl domácí tým lepší a kráčel za výhrou, i když hosté taktéž nepříjemně kousali. Do vedení se Skënderbeu dostalo v průběhu 15. minuty, kdy se po centru Berishy dokázal prosadit Bakary Nimaga. Ve 34. minutě bylo v Korče ještě veseleji, jelikož na 2:0 navýšil Hamdi Salihi.

Vstup do druhé půle vyšel lépe hostům, kteří se zásluhou Jordana Owense po skvělém centru Billyho Joea Burnse dostali na rozdíl jediné branky. Klid do řad domácích vnesl v 76. minutě dnes výborně hrající Bernard Berisha. A když o sedm minut později dal svou druhou branku Hamdi Salihi, bylo rozhodnuto definitivně.

První utkání tak vyšlo lépe pro Skënderbeu, odveta je na programu za týden v Belfastu na stadionu Seaview. Pokud albánský mistr neusne na vavřínech, uvidíme ho ve třetím předkole.

90+4

90+4
    Míč v moci už mají pouze domácí, kteří čekají na ukončení zápasu.

90+3
    Po Radašově faulu měli hosté tedy přímý kop, ze kterého ovšem nic nevytěžili.

90+3
    Střídání v týmu Skënderbeu Korca: ze hřiště odchází Hamdi Salihi, přichází Arbër Abilaliaj.

90+3
    Marko Radaš ale nyní fauloval Jordana Owense na levé straně a vidí žlutou kartu.

90+1
    Skënderbeu cítí možnost přidání ještě další branky, čímž by rádi potěšili své fanoušky. Proto se i přes dobrý stav ještě snaží útočit.

90
    Na stadionu v Korče je pochopitelně velice veselo. Fandí celý stadion a to je pro domácí celek velká odměna.

89
    Domácí už jen v klidu dohrávají utkání.

88
    Střídání v týmu Crusaders F.C.: ze hřiště odchází Richard Clarke, přichází Diarmuid O'Carroll.

87
    K zakončení z velké blízkosti se dostal domácí stoper Tefik Osmani, nicméně brankář Sean O'Neill se včas přesunul a míč vyrazil!

87
    K exekuci se opět postavil kapitán Shkëmbi, ale obránci byli na svém místě.

86
    Na Salihiho mířil další nebezpečný centr, ten byl ovšem zblokován Burnsem a bude z toho roh.
    83. Hamdi SALIHI - 4:1

83
    Skenderbeu Korca právě vstřelilo branku!
    A je to 4:1 pro Skënderbeu! Kapitán Bledi Shkëmbi přesnou přihrávkou našel v pokutovém území volného HAMDIHO SALIHIHO, který si zpracoval balon a posléze ho dopravil do sítě! Hned je to vzhledem k nadcházející odvetě pro albánského mistra daleko lepší pozice.

82
    Owens se pokusil zaskočit brankáře Shehiho, ale nedokázal ani trefit branku.

81
    Centr McCleana ale přeletěl hlavy všech potencionálních adresátů.

80
    Crusaders se vydali do rychlé útočné akce a vybojovali rohový kop.

Michal Belšán

Góly: 15. Nimaga (Berisha), 34. Salihi, 76. Berisha, 83. Salihi (Shkëmbi) – 48. Owens (Burns)

Karty:   29. Nimaga (SKK), 90+3. Radaš (SKK) – 59. Mitchell (CRU), 62. Heatley (CRU), 78. McClean (CRU)

KS Skenderbeu Korce: Shehi – Vangjeli, Radaš, Osmani, Arapi – Progni (74. Latifi), Nimaga, Shkëmbi (C), Berisha – Salihi (90+3. Abilaliaj), Hristov (79. Esquerdinha)
    Náhradníci: Lapanji – Jashanica, Dema, Abazi, Abilaliaj, Latifi, Esquerdinha

Crusaders Belfast: O'Neill (C) – Burns, Magowan, Robinson, McClean – Caddell – Carvill (58. Forsythe, 72. Snoddy), Heatley, Clarke (88. O'Carroll), Mitchell – Owens
    Náhradníci: McKibbin – Stewart, O'Carroll, Forsythe, O'Flynn, Snoddy, O'Hanlon

Rozhodca: Harkam – Witschnigg, Huebler (všichni Rakousko)
    Utorok 21.07.2015
    Crusaders - Skenderbeu 3:2

Góly: 50. O'Flynn (McClean), 90+1. Snoddy, 90+3. Mitchell – 69. Berisha, 77. Latifi (Salihi)

Karty:   11. Burns (CRU), 36. McClean (CRU), 61. Coates (CRU), 71. Caddell (CRU) – 33. Berisha (SKK)   11. Arapi (SKK)