Elfsborg – Randers 1:0 (po pr.)
IF Elfsborg
1:0 (0:0)
Randers FC
cz Utorok 21.07.2015, 17:55 • Borås Arena • Európska liga (predkolá) • 2. predkolo

Máme za sebou konec dnešního utkání. Po bojovném výkonu a brankou v prodloužení postupuji domácí ze Švédska. Hosté dnes nepředvedli špatný výkon, chybělo jim ale kus štěstíčka. (20:24:01)

120+1

120+1
    Roh pro hosty, poslední šance na vyrovnání.

120
    Poulsen vyfasoval žlutou kartu za svůj faul.

119
    Domácí obrana tlaku velmi dobře odolává!

117
    Poslední tři minuty prodloužení. Hosté dávají do útoku téměř vše.

114
    Rohden vyfasoval žlutou kartu.

114
    Hráči domácího týmu mají míč na svých kopačkách.

112
    Fischer se dostal ke střele zhruba ze dvaceti metrů. Ta však minula branku o značný kus.

108
    Hosté sbírají poslední síly a snaží se ještě s utkáním něco udělat. Budou to mít ale velmi těžké.

107
    Hráči domácího týmu mají zápas ve svých rukou. Teď jen neudělat chybu v obraně a postup do dalšího předkola by neměl být žádný problém.

106
    Střídání v týmu IF Elfsborg: ze hřiště odchází Frick, přichází Nilsson.

106
    Začalo druhé prodloužení.

105+1
    První poločas prodloužení skončil.

103
    Velká šance domácích končí střelou těsně vedle pravé tyče!

101
    Hosté se horko těžko brání. Domácí tým je totiž na koni a chce vstřelit co nejdříve i pojistku.

99
    Domácí tým kontroluje hru. Jde vidět ta početní převaha.
    94. Simon LUNDEVALL - 1:0

94
    Elfsborg právě vstřelil branku!
    Domácí se dostávají do vedení! Perfektní střelou se prosadil SIMON LUNDEVALL!

91
    Právě nám začala první polovina prodloužení. U míče jsou hráči domácího týmu.

Kateřina Kovářová

Góly: 94. Lundevall

Karty:   76. Hedlund (ELF), 90+2. Claesson (ELF), 114. Rohden (ELF) – 9. Marxen (RND), 72. Keller (RND), 75. Brock-Madsen (RND), 120. Poulsen (RND)   84. Brock-Madsen (RND)

IF Elfsborg: Stuhr-Ellegaard – Klarstrom, Svensson, Holmen, Lundqvist – Hedlund, Hauger, Rohden, Zeneli (72. Prodell) – Claesson, Frick
    Náhradníci: Andreasson, Gashi, Hassan, Lans, Lundevall, Nilsson, Prodell

Randers FC: Johnsson – Thomsen, Fenger, Tverskov, Marxen (54. Babayan)– Fischer, Keller, Poulsen, Borring (79. Thygesen) – Amini, Brock-Madsen
    Náhradníci: Allansson, Babayan, Bager, Duncan, Lauenborg, Pedersen, Thegesen

Rozhodca: Pappas – Kostaras, Karsiotis