Dila Gori – Partizan 0:2 (kon.) | Pjunik – Molde 1:0 (kon.) | Milsami – Razgrad 2:1 (kon.)
Helsinki – Ventspils 1:0 (kon.) | Tel Aviv – Hibernians FC 5:1 (kon.) | Vardar – APOEL 1:1 (kon.)
Lincoln – Midtjylland 0:2 (kon.) | Žalgiris Vilnius – Malmö 0:1 (kon.) | Crusaders – Skenderbeu 3:2 (kon.)
FK Vardar Skopje
1:1 (0:0)
APOEL Nikósia
cz Utorok 21.07.2015, 20:00 • Nacionalna Arena Filip II Makedonski, Skopje • Liga majstrov (predkolá) • 2. predkolo

S konstatováním, že APOEL FC Nikósie postupuje přes FK Vardar Skopje do 3. předkola Ligy Mistrů, když po kyperské remíze uhrál Apoel v makedonské odvetě postupovou plichtu 1:1, se s Vámi loučí a hezký večer přeje Tomáš Lysý. (22:10:37)

Červené karty: 0-0.

Odvetné utkání druhého předkola mezi Vardarem Skopje a Apoelem Nikosie končí nerozhodně 1:1, což znamená, že po úvodní remíze 0:0 postupuje kyperský tým díky gólu na hřišti soupeře.

První poločas přinesl několik zajímavých šancí. Zatímco hosté v dobrých pozicích pálili vedle, Apoel vyslal na branku jedovatou střelu Vandera, kterou tak tak vytáhl Pacovski na roh.

Po šedesáti minutách měli výrazně blíže k postupu hosté. Nejlepší hráč na hřišti Vander našel krásným padáčkem Tomáse De Vincentiho a ten se štěstím prostřelil Pacovského. Domácí ve čtvrté minutě nastavení sice další šťastnou tečovanou ránou Blagojče Ljamčevského srovnali stav, ale další dvě minuty nastaveného času jim již nestačili ke vstřelení druhého a postupového gólu.

90+6

90+6
    Po dalším neúspěšném centru do vápna odvrací hosté míč daleko za půlící čáru. Vzhledem k tomu, že ani další útok se domácícm nevydařil, vypadá to na konec zápasu.

90+5
    Obrana hostí odolává s vypětím všech sil.

90+5
    Ihned po rozehrání ztratil Alexandrou míč a nezbylo mu nic jiného, než u střídaček faulovat Hambartsumjana. Vidí za to žlutou kartu a Ljamčevski bude posílat dlouhý míč do vápna.
    90+4. Blagojče LJAMČEVSKI - 1:1

90+4
    Vardar Skopje právě vstřelilo branku!
    Utkání se nám dramatizuje. Centr Hambartsumjana odvrátil stoper Mário Sérgio jen za sebe, kde byl připravený BLAGOJČE LJAMČEVSKI. Ten neotálel, vystřelil a Blazevski ještě lehce tečoval míč, který zaplul za záda gólmana Apoelu. Gól je připsán Ljamčevskému. Čekají nás ještě zajímavé tři minuty.

90+3
    Obrana hostí jej odvrací dál za vápno, následný centr Ljamčevského opět nenašel žádného hráče v černočervených dresech.

90+3
    Jedna z posledních šancí pro Skopje alespoň na čestné srovnání. Rohový kop v podání Ljamčevského.

90+2
    Protože nemohl najít žádného spoluhráče, zkusil Popov z pětatřiceti metrů vypálit na branku. Jeho pokus schoval Waterman bezpečně do rukavic.

90+2
    Kombinace Vardaru na půli soupeře už je více méně labutí písní domácích.

90
    Hlavní sudí Massa nastaví šest minut nad rámec normální hrací doby.

90
    Po Ljamčevského prízemním centru z levé strany se natahoval skluzem Filip Ivanovski, jenže balon zhruba o metr netrefil.

89
    Vardar se pomalu loučí s letošní evropskou pohárovou scénou. Dát dva góly za zhruba pět minut je úkol z říše sci-fi.

87
    Roh Semira Štiliće neměl šanci na úspěch i proto, že více hráčů hostí zůstalo před vápnem v očekávání případného rychlého kontru Vardaru. Zbytečně, nevzniklo nebezpečí ani na jedné straně.

86
    Střelec velmi pravděpodobně rozhodujícího gólu Tomás De Vincenti, argentinský forvard, jde střídat. Na poslední minuty jej nahradí kyperský mladík, teprve devatenáctiletý středopolař Nicholas Ioannou.
    85. Leal sám před Pacovskim neuspěl!

85
    Mohlo být hotovo. Leal byl po bochánku Alexandroua ve vápně zcela nehlídán, na hranici penaltového puntíku si na prsou zpracoval míč a vystřelil, ale Tome Pacovski vytáhl ze svého repertoáru skvostný zákrok a jeho přízemní střelu vyrazil na roh.