Trnava B – Slovan Bratislava U21 3:2 (kon.) | Sereď – Poprad 0:2 (kon.) | Dubnica – Nové Mesto n/V 0:2 (kon.)
MFK Košice B – R. Sobota 1:0 (kon.)
FC Spartak Trnava B
3:2 (1:1)
ŠK Slovan Bratislava U21
Nedeľa 31.05.2015, 10:30 • Štadión v Červeníku • MONACObet liga

Zápas sa skončil výhrou Spartaka B v pomere 3:2. Hostia viedli, ale domáci hráči dokázali tromi gólmi otočiť skóre. Nič na tom nezmenil ani gól z penalty v podaní Slovana. (12:21:31)

90+2

90+1
    V závere ešte tlak hostí. Roh však skóre nemení.

90
    Začína sa nadstavený čas.

85
    Päť minút pred koncom zápasu je všetko otvorené, domáci vedú už iba o gól.

83
    Za faul v šestnástke dostáva domáci hráč žltú kartu.

83
    ŠK Slovan Bratislava B dáva gól!Hostia znižujú z bieleho bodu na 2:3. Gól dal MARCEL ORAVEC.

82
    Slovan B bude kopať penaltu!

81
    Žltú kartu vidí aj Trnavčan Ondra.

80
    Kartový mariáš pokračuje, žltú kartu videl aj hráč Slovana Gregora.

78
    V stretnutí padli ďalšie karty, jednu vidí Durić.

78
    FC Spartak Trnava B dal gól!Spartak strelil svoj tretí gól a zdá sa, že je rozhodnuté.Strelcom je STEFAN DURIĆ.

70
    Priamy kop a roh pre Spartak v 70. minúte zmenu skóre nepriniesli. Domáci sú aktívnejší, Slovan sa však bráni úspešne.

67
    Spartak je na vlne, ďalší útok a strela mimo brány Bojnanského.

65
    FC Spartak Trnava B dal gól!Spartaku sa podaril dokonalý obrat skóre. Od 65. minúty vedú domáci 2:1. Svoj druhý gól v zápase dal JAKUB KRAJČOVIČ.