Cagliari – Udinese 4:3 (kon.) | Turín – Cesena 5:0 (kon.) | Fiorentina – Chievo 3:0 (kon.)
Inter – Empoli 4:3 (kon.) | Sassuolo – CFC Janov 3:1 (kon.) | Neapol – Lazio 2:4 (kon.)
AS Rím – Palermo 1:2 (kon.) | Sampdoria – Parma 2:2 (kon.)
U.S. Sassuolo Calcio
3:1 (3:1)
CFC Janov
cz Nedeľa 31.05.2015, 20:45Talianska Seria A

Ode mne je to pro dnešní večer vše a já Vám přeji příjemný zbytek poslední květnové neděle. U sledování dalších online přenosů na shledanou! (23:33:09)

Červené karty – 0:1

Domácí Sassuolo vítězí v dnešním utkání 3:1 a loučí se tak s letošním ročníkem vítězně! Všechny branky padly v prvním poločase trefil nejprve ve 3. minutě Berardi a poté dvakrát, ve 18. a 32. minutě, Zaza. Zejména druhá branka domácího útočníka Zazy bude ozdobou brankových hitparád. Za hosty snížil v 41. minutě Pavolleti a hosté živili malou naději do druhého poločasu. Největší šance na vstřelení branky přišla v 69. minutě, kdy domácí zahrávali penaltu, ale Zaza svůj hattrick z penaltového puntíku nedovršil. Definitivní konec všech nadějí přišel v 72. minutě, kdy se nechal vyloučit hostující stoper Izzo. Pro Janov to tedy znamená, že se do pohárové Evropy v příštím ročníku nepodívá.
    I tato povedená střela Zazy pomohla domácím k vítězství 3:1 a úspěšnému konci letošního ročníku.

90+3

90+3
    Utkání se již dohrává, brzy zazní konečný hvizd v tomto ročníku pro oba týmy z úst hlavního sudího.

90+2
    Floro Flores dostal prostor na levé straně, ale jeho křižná střela minula pravou tyč branky Lamanny.

90+1
    Hosté z Janova se snaží si vytvořit ještě nějaký tlak, ale zatím se jim to vůbec nedaří.

90
    Budou se nastavovat 3 minuty!

90
    Poslední střídání v dnešním zápase. Hřiště opouští Sansone, kterého nahrazuje Bianco

89
    Hosté zahrávali přímý kop, jenže po centru z levé strany zamířil Juraj Kucka nad branku.

88
    Flocari si teď pomohl nedovoleně a je další hráčem potrestaným žlutou kartou.

86
    Pavolleti se dostal k nebezpečné hlavičce, ale k jeho smůle skončil jeho pokus těsně vedle pravé tyče branky domácího celku.

85
    A následně se Floro provinil nedovoleně na útočné polovině.

85
    Floro Flores teď dobře obešel u postranní čáry dva protihráče, ale na třetího už nestačil poté, co mu míč utekl od kopačky.

84
    Dalším faulem se prezentoval ve středu hřiště Biondini, ale tentokrát se celá situace obejde bez karetního trestu.

82
    Sansone se teď zachoval hodně nesportovně, když zakopal míč, a zaslouženě vidí žlutou kartu za nesportovní chování.

81
    Následují další dvě střídání, po jednom na každé straně. Na domácí straně má pro dnešní večer dohráno Berardi, kterého nahrazuje Floro Flores. Na straně hostů přichází do hry Panico, který na závěr zápasu nahrazuje Lestienneho.

Daniel Kinc

Góly: 3. Berardi (Missiroli), 18. Zaza (Berardi), 32. Zaza (Peluso) – 41. Pavoletti

Karty:   65. Acerbi (SAS), 82. Sansone (SAS), 88. Floccari (SAS) – 7. Roncaglia (JAN), 27. Bertolacci (JAN), 64. Rincón (JAN), 67. Pavoletti (JAN)   72. Izzo (JAN)

Nepremenená penalta: 69. Zaza (SAS), brankár Lamanna zneškodnil

U.S. Sassuolo Calcio: Pomini – Vrsaljko, Cannavaro, Acerbi, Peluso – Biondini, Magnanelli (C), Missiroli – Berardi (81. Floro Flores), Zaza (80. Floccari), Sansone (90. Bianco).
    Náhradníci: Consigli, Polito – Bianco, Brighi, Floccari, Floro Flores, Fontanesi, Gazzola, Chibsah, Lazarević, Longhi, Natali.

CFC Janov: Lamanna – Roncaglia, De Maio, Izzo – Rincón, Bertolacci (70. Laxalt), Kucka (C), Edenilson – Falqué (74. També), Pavoletti, Lestienne (81. Panico).
    Náhradníci: Prisco, Sommariva – Burdisso, Ghiglione, Gulli, Laxalt, Mandragora, Panico, Perotti, Soprano, També.

Rozhodca: Cervellera