Bayern – Mainz 2:0 (kon.) | Dortmund – Brémy 3:2 (kon.) | Mönchengladbach – Augsburg 1:3 (kon.)
Hoffenheim – Hertha 2:1 (kon.) | Hannover – Freiburg 2:1 (kon.) | Frankfurt – Leverkusen 2:1 (kon.)
Hamburger – Schalke 2:0 (kon.) | Kolín nad Rýnom – Wolfsburg 2:2 (kon.) | Paderborn – Stuttgart 1:2 (kon.)
Borussia Dortmund
3:2 (3:1)
Werder Brémy
Sobota 23.05.2015, 15:30 • Signal Iduna Park, Dortmund • Nemecká Bundesliga

87
    A máme tu aj posledné striedanie zápasu. Na záverečné minúty vybehol Sebastian Prödl, ktorý vystriedal Jannika Vestergaarda.

86
    S domácimi tribúnami sa lúči aj Sebastian Kehl, ktorý kapitánsku pásku prenecháva Matsovi Hummelsovi. Na jeho miesto nastupuje Sven Bender.

81
    Druhé striedanie Dortmundu. Prišiel Miloš Jojić a po 80 minútach v zápase končí strelec prvého gólu Shinji Kagawa.

75
    Druhé striedanie hostí. Odišiel Felix Kroos, ktorého nahradil Cedric Makiadi.

73
    Prvýkrát strieda aj Jürgen Klopp. Z ihriska sťahuje Marca Reusa a na ihrisko posiela nahradil Cira Immobileho.

62
    Prvé striedanie zápasu. Odišiel Marnon Busch, ktorého nahradil Melvyn Lorenzen.

Miroslav Kováčik

Góly: 15. Kagawa, 17. Aubameyang, 42. Mchitarjan – 26. Öztunali, 85. Gebre Selassie

Borussia Dortmund: Weidenfeller – Durm, Subotić, Hummels (C), Schmelzer – Gündoğan, Kehl (86. S. Bender) – Mchitarjan, Kagawa (81. Jojić), Reus (73. Immobile) – Aubameyang.
    Náhradníci: Langerak – Papastathopoulos, Piszczek, Kampl, S. Bender, Jojić, Immobile.

Werder Brémy: Casteels – Busch (62. Lorenzen), Lukimya-Mulongoti, Vestergaard (87. Prödl), Sternberg – Gebre Selassie, Kroos (75. Makiadi), Junuzović (C) – Öztunali – Di Santo, Bartels.
    Náhradníci: R. Wolf – Ayçiçek, Hajrović, Makiadi, Prödl, Lorenzen, von Haacke.

Rozhodca: Manuel Grafe

Diváci: 80667