Izrael – Čína 3:4 (1:2 po s.n.) | Mexiko – Nový Zéland 3:5 (kon.) | Juhoafrická rep. – Bulharsko 1:2 (kon.)
po s.n. (1:2)
Izrael
3:4 (0:1, 1:0, 2:2 - 0:0)
Čína
cz Utorok 14.04.2015, 13:00 • Grandwest Ice Arena, Kapské Město • Majstrovstvá sveta - 2. Divízia, sk. B

60:40
    Tak to je velká komplikace pro Izrael. Ve velké šanci se ocitl Mingxi Yang, kterého už musel za cenu faulu poslat k zemi Daniel Mazour, jenž nyní pyká dvě minuty za krosček.

51:49
    Už potřetí zatopil svým vyloučením spoluhráčům Harel Harosh, který tentokrát způsobil první dvojnásobnou výhodu Číny.

50:25
    Výhodu dostane také Čína, za krosček si jde sednout na dvě minuty střelec vyrovnávací branky Artur Pyškin.

46:56
    Izrael má další možnost jít do vedení. Vyloučen je střelec druhé branky Číny Xijun Cui, který už sedí na trestné lavici.

39:54
    Izrael bude s největší pravděpodobností vstupovat do poslední části s výhodou jednoho muže v poli, pokud tedy nevyužije přesilovku již za šest vteřin. Vyloučen je Yunyang Na.

36:08
    Velkou šanci ke stržení vedení na svou stranu má nyní po vyloučení Zhu Ziyanga Izrael. Čínský forvard pyká dvě minuty za hákování.

32:15
    Vyloučen je nyní opět zkušený obránce Izraele Ran Oz, tentokrát za vražení.

29:08
    Vyloučení také na straně bílo-modrého celku. Za faul loktem pyká dvě minuty Nissim Botbol.

22:32
    Izrael bude mít k dispozici již druhou dvojnásobnou početní výhodu v utkání, ač bude trvat pouze šestnáct sekund. Za sekání je vyloučen Xinlei Li.

20:47
    Izrael si zahraje přesilovku. Na trestnou lavici právě usedá Hao Zhang na dvě minuty za hákování.

14:46
    Izrael se bude znova bránit početní výhodě soupeře ze stejného kontinentu. Vyloučen je Ran Oz na dvě minuty za hrubost.

07:10
    Velká šance na srovnání! Izrael dostává výhodu dvojnásobné přesilové hry. Tianyi Guan stejně jako jeho spoluhráč vyloučen za držení.

06:28
    Přichází také šance pro Izrael, vyloučen je totiž za držení Tianxiang Xia.

04:40
    Harel Harosh nyní atakoval brankáře, za což odchází pykat na dvě minuty za nedovolené bránění. Čína má k dispozici první početní výhodu.

Dominik Tobola

Góly a asistencie: 32. Aharonovič, 45. Pyškin (Maaravi), 57. Spektor (Pyškin) – 7. H. Li (X. Cui, Q. Liu), 42. X. Cui (H. Li), 58. T. Xia (Y. Qu, Zhang), rozh. náj. Ch. Zhang