Slovensko
9:0 (2:0, 5:0, 2:0)
Kórejská ľudovodemokratická republika
Štvrtok 09.04.2015, 07:00MS žien - 1. divízia, sk. B

Vítame Vás pri on-line prenose. Stretnutie sa začne o 07:00 a my vám z neho prinesieme informácie o zmenách stavu.

Slovensko: Kvaková (Kiapešová) – T. Ištocyová, Lalíková, Žitňanská, Drábeková, Raková, Paľová, Gáborčíková, Čurmová (A) – Gápová, Herichová, Sroková – Mikesková (A), Lúčová (C), Mišková – Trebulová, Kollová, Staroňová – Košecká, Korenková, L. Ištocyová

Kórejská ľudovodemokratická republika: Y. Riová (Soová) – B. Kimová, Hanová, A. Kimová, Wonová (A), G. Hwangová, S. Hwangová, H. Riová – Y. Kimová, Oová (C), Ryuová – Roová, M. Kimová, Jinová – H. Choeová (A), I Riová, H. Kimová, G. Choeová

Rozhodca: Bandlofskyová (GER) – Nilssonová (SWE), Weeghová (GER).

00:01

04:03
    Naše dievčatá budú mať výhodu o jednu hráčku, na trestnú lavicu totiž mieri Un Ae Kimová za sekanie.

04:19
    Slovensko dalo gól! Parádna kombinácia našich dievčat, Riová v bránke KĽDR musela kapitulovať, pretože Ištocyová po kombinácii nabila kapitánke LÍVII LÚČOVEJ a tá sa nemýlila. Asistencie: Ištocyová, Paľová.

11:54
    Slovenky budú hrať druhú presilovú hru v zápase, pretože 2 minúty za hru so zdvihnutou hokejkou dostáva Hyon I Ryová.

13:54
    Kórejčanky sú v plnom počte, túto presilovú hru sa nám nepodarilo využiť.

18:13
    Slovensko dalo gól! Už vedieme o 2 góly, pretože Denisa Lalíkova našla presnou prihrávkou TATIANU KORENKOVÚ, ktorá zvyšuje na 2:0. Asistencia: Denisa Lalíková.

20:00

Po prvej tretine vedú naše dievčatá nad KĽDR 2:0. O prvá gól Slovenska sa postarala Lívia Lúčová už v piatej minúte, keď využila presilovú hru. Minútu pred koncom tretina pridala druhý gól Slovenska Tatiana Korenková. Druhá tretina sa začne približne o 07:43.

Strely: 11 – 9
    Uspešnosť brankárok: 100% – 81,82%
    Trestné minúty: 0 – 4

20:01

20:12
    Hneď v úvode druhej tretiny dostávame možnosť hrať tretiu presilovú hru v zápase, 2 minúty za napadnutie dostáva Suk Yong Kimová.

22:12
    Tretiu presilovú hru v zápase však naše dievčatá nevyužili, Kórejčanky sú teda v plnom počte.

25:03
    Slovensko dalo gól! Slovenky však už zvyšujú na 3:0, pretože sa kombináciou presadil prvý útok nášho tímu. Gápová našla MÁRIU HERICHOVÚ, ktorá prekonala Riovú v bránke KĽDR. Asistencie: Nikola Gápová, Lenka Sroková.

28:44
    Slovensko dalo gól! Tak teraz si naše dievčatá z prvého útoku vymenili pozície. Lenka Sroková našla presnou prihrávkou NIKOLU GÁPOVÚ, ktorá mierila presne. Asistencie: Lenka Sroková, Mária Herichová.

34:25
    Slovensko dalo gól! Slovenky vedú už o päť gólov a dnes predvádzajú skvelý výkon. Riovú v bránke KĽDR prestrelila ROMANA KOŠECKÁ. Asistencie: Tatiana Korenková, Lucia Drábeková.

34:25
    Striedanie bránkárok v tíme KĽDR. Z ľadu odchádza nešťastná Hye Yong Riová, do klietky mieri Jong Sim Soová.

35:29
    Slovensko dalo gól! Nuž, druhá gólmanka KĽDR Soová si udržala čisté konto presne 64 sekúnd, pretože šiesty gól Slovenska pridáva NIKOLA GÁPOVÁ. Asistencia: Lívia Mišková.

39:10
    Slovensko dalo gól! Krátko pred koncom druhej tretiny prichádza samostatná akcia MÁRIE HERICHOVEJ, ktorá dáva už siedmy gól Slovenska! Bez asistencií.

40:00

Druhá tretina sa skončila, naše dievčatá vedú už 7:0 a Kórejčanky sú asi veľmi rady, že už môžu sedieť v šatni. Góly Slovenska v druhej tretine pridali 2x Nikolá Gápová Mária Herichová, jeden gól zaznamenala aj Košecká. Tretia tretina sa začne približne o 8:26.

Strely: 22 – 16
    Úspešnosť brankárok: 100% – 68,18%
    Trestné minúty: 0 – 6

40:01

43:00
    Naše dievčatá s prehľadom kontrolujú vývoj zápasu a zdá sa, že už šetria sily na ďalšie súboje v rámci MS 1. divízie.

53:00
    Vylúčenie Slovensko, 2 minúty dostáva Andrea Kollová za podrazenie.

54:23
    Vylúčenie KĽDR, 2 minúty za hákovanie dostáva Hyang Mi Kimová.

55:00
    Slovenky v plnom počte.

56:23
    Kórejky v plnom počte.

57:13
    Vylúčenie KĽDR. Trest 5 minút + DKZ za vrazenie na mantinel dostáva Un Ae Kimová.

57:58
    Vylúčenie KĽDR. Menší trest za príliš veľa hráčiek na ľade dostáva striedačka KĽDR, trest si odpyká Jinová.

57:58
    Oddychový čas KĽDR.

58:51
    Slovensko dalo gól! Slovenky dávajú gól v presilovej hre o 2 hráčky. LENKA SROKOVÁ mierila presne a zvyšuje už na 8:0! Asistencie: Nikola Gápová, Tatiana Ištocyová.

59:19
    Slovensko dalo gól! Nuž a napokon využívame aj presilovku o jednu hráčku. Tentoraz mierila parádne ANDREA KOLLOVÁ. Asistencia: Radka Trebulová.

60:00

Máme po zápase, Slovensko porazilo KĽDR vysoko 9:0. To je od nás z tohto zápasu všetko, ďakujeme za pozornosť a veríme, že nášmu portálu Onlajny.eu zachováte i naďalej svoju priazeň. Dnes máme pre vás prichystaný bohatý program. Do čítania priatelia. (09:02:33)

Dávid Švec

Góly a asistencie: 5. Lúčová (Ištocyová, Paľová), 19. Korenková (Lalíková), 26. Herichová (Gápová, Sroková), 29. Gápová (Sroková, Herichová), 35. Košecká (Korenková, Drábeková), 36. Gápová (Mišková), 40. Herichová, 59. Sroková (Gápová, Ištocyová), 60. Kollová (Trebulová)

Rozhodca: Bandlofskyová (GER) – Nilssonová (SWE), Weeghová (GER)