Gruzínsko – Bosna a Hercegovina 4:1 (kon.) | Turecko – Hongkong 10:1 (kon.) | KĽDR – Luxembursko 5:2 (kon.)
Turecko
10:1 (3:0, 5:1, 2:0)
Hongkong
cz Štvrtok 09.04.2015, 15:00 • İzmir BB Buz Sporları Salonu • MS - 3. divízia

59:21
    Je tu další vzájemné vyloučení. Na straně domácích putuje za katr Andy Kocoglu na dvě minuty za hrubost. Na straně Hong Kongu si jde odpočinout Tony Leung za vražení.

57:10
    Osobní desetiminutový trest stihl ještě před koncem zápasu vyfasovat Erol Kahraman (TUR).

52:06
    Je tu další vyloučení. Hostující Yu Hei To (HKG) vyfasoval od rozhodčích trest za hrubost. Na straně Turecka je za stejný přestupek vyloučen Serkan Gumus.

48:50
    Ovšem ne na dlouho. Gokalp Solak (TUR) se provinil proti pravidlům krosčekem a hosté tak budou pokračovat s jedním hráčem na ledě navíc.

46:41
    Domácí navíc půjdou do čtyř. Za nedovolené bránění usedá na dvě minuty na trestnou lavici Alec Kocoglu (TUR).

44:00
    Hostující Alvin Cheuk Him Sham (HKG) dostává za svůj faul trest na 2 + 10 minut a oslabuje tak svůj celek.

36:36
    Yavuz Karakoc (TUR) fauloval kolenem a je po právu vyloučen rozhodčím Barcelem na dvě minuty. Další možnost Hong Kongu ke snížení.

27:14
    Turecko bude mít navíc k dispozici početní výhodu, když byl na dvě minuty vyloučen hostující Leoung (HKG) za podražení.

11:37
    Tak to je obrovská šance Hong Kongu na snížení. Na trestnou lavici odchází také Kerem Islam (TUR), který vyfasoval dvě minuty za hákování.

11:24
    Je tu další šance pro hosty. Dvouminutový trest vyfasoval Emrah Ozmen (TUR) za nedovolené bránění.

05:06
    Hostům se naskytla šance na vyrovnání. Rozhodčí Barcelo vylučuje domácího Yavuze Karakoce (TUR) na dvě minuty za nedovolené bránění.

Alan Šrámek

Góly a asistencie: 4. Alec Kocoglu (Ozmen, Akturk), 10. Emre Faner (Islam), 15. Gumus (Erdogan Coskun), 24. Karakoc (Andy Kocoglu), 27. Halil (Gumus), 29. Andy Kocoglu (Gumus, Ozmen), 39. Alec Kocoglu, 39. Karakoc (Alec Kocoglu), 52. Halil (Erdogan Coskun, Gumus), 59. Erdogan Coskun (Gokalp Solak, Semiz) – 33. Lau (To)

Turecko: Ozbaydugan (41. Kahraman) – Ozturk, Gokalp Solak, Fatih Faner, Akturk, Baris Coskun, Islam, Emre Faner, Secer – Alec Kocoglu, Ozmen "C", Semiz, Gumus, Erdogan Coskun, Halil, Karakoc, Andy Kocoglu, Alper Solak, Bagcilar
    Hongkong: Keung (King Chi King Ho) – Yin Hay Yannick Wong, Leung "C", Lam, Ma, Yeung – Jordan Sun Yin Ho, Choi, Fung, Kan, Park Lam Theophilus Wong, Cheng, Lo, To, Chim, Lau, Chan

Rozhodca: Barcelo (FRA) – Markizeti (SLO), Trandafir (RUM)