Královské Vinohrady – Liberec 8:4 (kon.)
TJ Sokol Královské Vinohrady
8:4 (2:2, 2:0, 4:2)
FBC Liberec
cz Nedeľa 05.04.2015, 18:00Play-down Livesport Superligy CZ

Je dobojováno ve třetí části domácí Vinohrady skóre ještě navýšili a zaslouženě dnes zvítězili vysoko 8:4. Královské Vinohrady se tak ujaly vedení v sérii 3:1 na zápasy.

Počet střel ve třetí třetině: 6 – 13

Počet střel celkem: 24 – 40 (20:02:25)

60:00

59:15
    Liberec je zatlačen hluboko na své polovině a hosté se těžko brání.

58:39
    Oddechový čas pro TJ X3M Sokol Královské Vinohrady.

58:39
    David Tampier zhasl i ty nejmenší šance Liberce na zdramatizování utkání. Hostující hráč je totiž vyloučen na dvě minuty za špatné střídání.

58:06
    Hosté hrají opět se šesti hráči v poli.

58:01
    Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny.

57:35
    Liberec právě vstřelil branku!
    Hosté rychle snižují na rozdíl čtyř branek. Stuchlíkovi se nepovedla přihrávka, čehož využil JAN KRUPIČKA. Bez asistence.

56:27
    Královské Vinohrady právě vstřelily branku!
    Liberec sáhl ke hře bez gólmana, což se hostujícím vymstilo. Osmou branku domácích dává do prázdné branky JAN SVOBODA. Bez asistence.

55:36
    Míček mají domácí u své vlastní branky a nikam s ním nespěchají. Také nemají kam.

54:54
    Mrkos nepříliš přesvědčivě vyhodil míček, který se dostal k JIŘÍMU STROBACHOVI, který se trefil následně přesně mezi nohy domácího brankáře. Bez asistence.

54:37
    Bude se vylučovat. Na domácí straně je vyloučen na dvě minuty za hrubost Jakub Renčín. Na straně Liberce je za stejný přestupek vykázán Marek Štěpánek.

54:08
    Markovi se málem podařilo nachytat Mrkose. Na poslední chvíli ovšem domácí brankář zasáhl a míčku nedovolil projít do branky.

53:15
    Blažek byl dlouho nikým neatakován a tak vypálil na branku. Hostujícímu hráči střela příliš nesedla a skončila vysoko nad brankou.

52:23
    Liberec si vyzkouší hru v početní převaze. Na dvě minuty je vyloučen domácí Martin Rossi za hru vysokou holí.

52:07
    Prokop Ferdan svou táhlou střelu namířil pouze mimo hrací plochu.

50:45
    Výborný zákrok vytasil Strýček proti Bínovi, který byl hostujícímu brankáři tváří v tvář.

50:14
    Gregor hledal svou přihrávkou Dolejše. Ten byl ovšem dobře pokrytý a k zakončení se nemohl dostat.

49:13
    Hosté jsou s výsledkem nespokojeni. Frustrace je znát. Liberečtí často osekávají a pošťuchují místo toho, aby se soustředili na hru.

48:10
    Ondřej Stuchlík zklidnil hru a podržel míček na své hokejce.

Alan Šrámek

Góly a asistencie: 7. Záň (Mareš), 10. Gregor (Svoboda), 26. Renčín (Stuchlík), 34. Mareš (Králík), 44. Mareš (Matěj Raiter), 45. Svoboda (Gregor), 47. Bína (Zezulka), 57. Svoboda – 7. Strobach (Blažek), 17. Vážný (Vaníček), 55. Strobach, 58. Krupička

TJ Sokol Královské Vinohrady: Mrkos (Weissgärber) – Nigrin, Rossi, Mareš, Králík, Konečný, Matěj Raiter, Gregor, Bína, Svoboda, Štěpán Raiter, Dolejš, Záň, Zezulka, Zbyněk Stuchlík, Ondřej Stuchlík, Houra, Beran, Renčín
    FBC Liberec: Vaníček (Strýček) – Klucho, Štěpánek, Valeš, Blažek, Tampier, Hůza, Marek, Láska, Studený, Böhm, Nesměrák, Bohuslav Ferdan, Prokop Ferdan, Hiadlovský, Krupička, Strobach, Vážný

Rozhodca: Martin Valenta a Michal Žďárský