Vítkovice – Tatran 4:5 (0:1 po s.n.) | Bulldogs – Mladá Boleslav 5:6 (1:2 po s.n.)
po s.n. (0:1)
1. SC TEMPISH Vítkovice
4:5 (2:1, 1:1, 1:2 - 0:0)
ESA LOGISTIKA Tatran Střešovice
cz Nedeľa 05.04.2015, 12:05 • SH Sareza Ostrava • Play-off LiveSport Superligy florbalu CZ

To je ode mne pro dnešek vše, na počtenou. (14:29:15)

Je dobojováno, Vítkovice sice ještě tři a půl minuty před koncem základní hrací doby vyhrávaly o dvě branky, jenže poté Tatran vyrovnal zásluhou Richtera a Fridricha. Zápas tak pokračoval prodloužením, ve kterém se ale ani jeden z celků nedokázal prosadit. Jako jediný z deseti střelců v nájezdech byl úspěšný Marek Vávra, který svou přesnou trefou přisoudil třetí bod Střešovicím, které tak vedou již 3:1 na zápasy.

70:00
    V samostatných nájezdech zvítězil tým Tatran Omlux Střešovice.
    Autorem vítězné branky je MAREK VÁVRA.

5. séria
    0:1
    Hájek neproměňuje.

4. séria
    0:1
    Vávrovi míček sjel, nic na sobě nedal znát. Naznačil, přehodil na bekhend a gól!

4. séria
    0:0
    Ani slovenský útočník neproměňuje.

3. séria
    0:0
    Už to vypadalo nadějně, ale Souček míček zastavil rukou na zemi!

0:0
    Delong zkoušel čarovat, ale Rebro chytá.

1. séria
    0:0
    Dlouho se Ullmann snažil o vymíchání Součka, ale ten se téměř ani nehnul!

1. séria
    0:0
    Petr Jankulár se pokoušel o kličku do bekhendu, ale nedal!

první nájezd provedou Vítkovice, konkrétně Petr Jankulár.

Samostatné nájezdy začínají.

70:00
    Prodloužení skončilo.

69:49
    Tatran nahazuje na Součka, ten přidržel míček.

68:52
    Tatran rozjel kolotoč před Součkem.

68:06
    Natov zakládá útok, u míčku jsou opět domácí.

67:10
    Šebesta nedokázal tečovat míček do brány, míček kontroluje Veltšmíd.

Tomáš Matoušek

Góly a asistencie: 7. Šebesta (Heczkovi), 15. Žydel (Řezanina), 25. Šebest (Hájek), 46. Delong – 18. Řehoř, 25. Gruber (Ullmann), 57. Richter (Natov), 58. Fridrich (Beneš), rozh. náj. Marek Vávra

0:1   Hájek (VIT)

1. SC TEMPISH Vítkovice: Souček (Ciompa) – Petr Jankulár, Brus, Heczko, Žydel, Šebesta, Řezanina, Gál, Pešat, Pavel Jankulár, Zbořil, Hájek, Bräuer, Hubálek, Veltšmíd, Matejčík, Delong, Jousi, Matúš
    ESA LOGISTIKA Tatran Střešovice: Rebro (Kafka) – Nushart, Heřmanský, Deutsch, Mayer, Fořt, Běhal, Jiří Kolísko, Richter, Riebauer, Jan Kolísko, Vávra, Gruber, Fridrich, Beneš, Řehoř, Natov, Ullmann

Rozhodca: Kamil Sojka, Tomáš Sojka