NY Islanders – Detroit 5:4 (kon.) | Ottawa – Florida 2:4 (kon.) | Carolina – Boston 1:2 (po pr.)
Nashville – Calgary 2:5 (kon.) | NJ Devils – Anaheim 1:2 (kon.) | Pittsburgh – San Jose 3:2 (2:0 po s.n.)
Winnipeg – Chicago 3:4 (kon.)
Winnipeg Jets
3:4 (0:1, 3:1, 0:2)
Chicago Blackhawks
cz Pondelok 30.03.2015, 01:30 • MTS Centre, Winnipeg • NHL

56:15
    Michal Rozsíval odchází na trestnou lavici na dvě minuty za podražení. Šance pro domácí.

44:03
    Winnipeg se dostal do postavení mimo hru, ještě před ním fauloval Brad Richards, který odchází za katr na dvě minuty za hákování. Přesilová hra pro Winnipeg.

37:40
    Marián Hossa si znovu rozšíří své statistiky dnešního utkání. Tentokrát je vyloučen na dvě minuty za hákování. Přesilová hra pro Winnipeg Jets.

26:10
    Třetí početní výhoda pro Chicago, nyní je na trestné Tobias Entröm na dvě minuty za podražení Mariána Hossy.

23:29
    Niklas Hlajmarsson velmi tvrdě sestřelil Markuse Scheifeleho ze hostující brankou. Za tento zákrok dostává dvě trestné minuty. První šance přesilové hry pro domácí celek.

21:06
    Nepříjemná situace pro Winnipeg. Mark Stuart po souboji u mantinelu spadl na puk, který nemohl soupeř hrát, Situace posouzena jako zalehnutí kotouče. Dvě trestné minuty pro hráče Jets.

17:41
    Narodilo se první vyloučení tohoto utkání. Dustin Byfuglien dostává dvě trestné minuty za nedovolenou hru loktem. Přesilová hra pro hosty.

Jan Prošek

Góly a asistencie: 25. Byfuglien, 28. Wheeler (Myers, Ladd), 40. Byfuglien (Ladd, Stafford) – 19. Shaw (Saad, Keith), 37. Richards (Oduya, Vermette), 47. Sharp, 60. Toews (Hjalmarsson, Hossa)

Winnipeg Jets: Pavelec (Hutchinson) – Myers,Enstrom, Trouba, Stuart, Byfuglien, Pardy – Frolík, Lowry, Ladd – Wheeler, Scheifele, Stafford – Stempniak, Perreault, Tlustý – Halischuk, Slater, Thorburn
    Chicago Blackhawks: Crawford (Darling) – Seabrook, Timonen, Rozsíval, Keith, Hjalmarsson, Oduya – Hossa, Toews, Vesteeg – Sharp, Richards, Saad – Teravainen, Vermette, Bickell – Shaw, Krüger, Desjardins.

Rozhodca: Kowal, Meier – Lazarowich, Henderson

Diváci: 15 016