Cesena – Palermo 0:0 (kon.) | Chievo – AS Rím 0:0 (kon.) | Parma – Bergamo 0:0 (kon.)
Empoli – CFC Janov 1:1 (kon.) | Udinese – Turín 3:2 (kon.) | Neapol – Inter 2:2 (kon.)
AC Cesena
0:0 (0:0)
US Palermo
cz Nedeľa 08.03.2015, 12:30 • Stadio Dino Manuzzi (Cesena) • Talianska Seria A

To je ode mě z tohoto utkání vše. Na shledanou u dalšího online přenosu. (16:23:23)

Zápas končí bezbrankovou remízou. Není se co divit, jelikož jsme během celého utkání neviděli ani jednu gólovou šanci. Ze zápasu tak mohou mít radost akorát členové Fanklubu defenzivního fotbalu.

90+4

90+4
    Po Dybalově faulu rozehrávali domácí a pro dlouhý centr do vápna si v pohodě došel Sorrentino.

90+4
    Balón je teď častěji v autu než ve hře. Těžko říct, zda se ještě dočkáme nějaké útočné akce.

90+3
    Míč byl sražen do autu. Hosté budou vhazovat.

90+2
    Po De Feudisově faulu budou mít hosté k dispozici standardní situaci na útočné polovině.

90
    Nastavují se čtyři minuty nad rámec normální hrací doby.

89
    Střídání v týmu U.S. Citta di Palermo: ze hřiště odchází Édgar Barreto, přichází Ivajlo Čočev.

87
    Nic nebezpečného z toho nebylo. Míč končí v náručí Sorrentina.

85
    Brienza centroval do vápna, kam si nabíhal Đurić a Andelkovič přizvedl míč na rohový kop.

83
    Poslední desetiminutovka je v plném proudu a stále jsme neviděli žádnou gólovou šanci. Druhý poločas je navíc dosud bez střely na bránu. Zdá se, že oba týmy podepsaly pakt o neútočení.

81
    Domácí rozehráli standardní situaci nakrátko, míč poté skončil v zámezí a nakonec z toho nebude ani rohový kop.

78
    Nakonec to nebyl přímý pokus o střelu, ale přihrávka na nabíhajícího Dybalu, kterého však k míči nepustil obránce a navíc byl nachytán v ofsajdu.

77
    Vázquez byl před domácí šestnáctkou faulován Mudingayiem a bude z toho nebezpečná standardka pro Palermo.

76
    Střídání v týmu AC Cesena: ze hřiště odchází Luigi Giorgi, přichází Nico Pulzetti.

74
    Magnússon hodil dlouhý aut na Đuriće, který byl ve vápně ihned obrán o balón.

72
    Palermo kombinovalo na útočné polovině, ale do šestnáctky dostali hosté míč pouze vysokým centrem, který našel jen připravenou domácí obranu.

70
    Úvodních 70 minut se obešlo bez jediné vyložené gólovky. Obraz hry je vyrovnanější než v prvním poločase, ale opět se hraje v podstatě jen mezi oběma šestnáctkami. Ve druhém poločase zatím stále marně čekáme na první střelu na bránu.