Kolín nad Rýnom – Frankfurt 4:2 (kon.) | Paderborn – Leverkusen 0:3 (kon.)
1. FC Kolín nad Rýnom
4:2 (1:0)
Eintracht Frankfurt
Nedeľa 08.03.2015, 15:30 • RheinEnergieStadion ( Kolín nad Rýnom) • Nemecká Bundesliga

Zápas v Kolíne nad Rýnom sa skončil. Domáci ho vyhrali 4-2 a pripisujú si cenné tri body do tabuľky nemeckej Bundesligy. Hostia dokázali na začiatku druhého polčasu vyrovnať, ale potom prišli góly Risseho, Osaka a Ujaha a bolo rozhodnuté. Hostia ešte v úplnom závere dokázali znížiť na 4-2 zásluhou gólu z pokutového kopu, ale na konečnom výsledku to už nič nezmenilo.
    To je na dnes odo mňa všetko, prajem Vám ešte príjemný večer. (17:25:31)

90+4
    MEIER - 4:2

90+3
    Frankfurt dal gól! Po faule Wimmera nasledoval pokutový kop hostí, ktorý premieňa presnou strelou ALEXANDER MEIER.

90+1
    Wimmer dostáva červenú kartu za faul na Seferovića.

90+1
    Beží prvá minúta nadstaveného času. Loptu majú domáci, ktorí dnes predviedli dobrý výkon a zaslúžene zvíťazia.

90+1
    V druhom polčase sa budú nastavovať 2 minúty.

90
    Hostia zahrávali rohový kop, ale ten im podobne ako tie predchádzajúce nič nepriniesol. Na trávniku ostáva ležať jeden z hráčov domáceho tímu.

89
    Posledné striedanie na domácej strane. Z ihriska odchádza Risse a na jeho miesto príde slovenský reprezentant Švento.

88
    Hostia sa ešte snažia niečo vymyslieť, ale v útoku sa im vôbec nedarí. Domáca obrana dnes predviedla dobrý výkon.

87
    Striedanie domáceho tímu. Z ihriska odchádza Ujah a na jeho miesto príde Mavraj.

86
    Stendera vidí žltú kartu za faul na hráča 1. FC Köln. Nasleduje priamy kop pre domácich.

85
    Hostia sa ešte nevzdávajú. Teraz zahrávali rohový kop, ale ten žiadnu šancu nepriniesol. Stále však ostávajú pri lopte.

84
    Striedanie na strane hostí. Z ihriska odchádza Piazón a nahradí ho Madlung.

83
    Teraz by už Frankfurtu pomohol len zázrak. Na začiatku druhého polčasu však boli jednoznačne lepší a podarilo sa im aj vyrovnať.
    UJAH - 4:1

82
    1. FC Köln dáva gól! S domácimi gólmi sa akoby roztrhlo vrece. Rozobratá obrana Frankfurtu, dovolila aby sa ANTHONY UJAH dostal až do 16ky, a brankár Trapp nemal žiadnu šancu.