Žilina – Trenčín | 1:1 (kon.) |
Trnava B – Senec | 0:1 (kon.) | | | Slovan Bratislava U21 – Nitra | 0:4 (kon.) | | | Pohronie – Sereď | 1:3 (kon.) |
Lok. Košice – Michalovce | 1:0 (kon.) | | | Trebišov – MFK Košice B | 0:0 (kon.) |
Sparta Praha – Dukla Praha | 3:0 (kon.) |
Barcelona – Rayo Vallecano | 6:1 (kon.) | | | Sociedad – Espanyol | 1:0 (kon.) | | | Villarreal – Vigo | 4:1 (kon.) |
Atlético Madrid – Valencia | 1:1 (kon.) |
Kolín nad Rýnom – Frankfurt | 4:2 (kon.) | | | Paderborn – Leverkusen | 0:3 (kon.) |
Cesena – Palermo | 0:0 (kon.) | | | Chievo – AS Rím | 0:0 (kon.) | | | Parma – Bergamo | 0:0 (kon.) |
Empoli – CFC Janov | 1:1 (kon.) | | | Udinese – Turín | 3:2 (kon.) | | | Neapol – Inter | 2:2 (kon.) |
Moreirense – Coimbra | 0:2 (kon.) | | | Marítimo – Ferreira | 2:1 (kon.) | | | Arouca – Benfica | 1:3 (kon.) |
Praia – Gil Vicente | 1:1 (kon.) | | | Boavista – Guimarães | 3:1 (kon.) |
S. Moskva – FK Krasnodar | 1:3 (kon.) | | | FK Dinamo Moskva – Ufa | 3:1 (kon.) | | | Rostov – Lok. Moskva | 0:1 (kon.) |
Saint-Étienne – Lorient | 2:0 (kon.) | | | Guingamp – Lille | 0:1 (kon.) | | | Montpellier – Lyon | 1:5 (kon.) |
Žižkov – Zlín | 1:2 (kon.) | | | Kolín – Karviná | 0:0 (kon.) |
Austria – Rapid Viedeň | 2:1 (kon.) |
Groningen – Dordrecht | 2:0 (kon.) | | | Feyenoord – Breda | 3:0 (kon.) | | | Amsterdam – Excelsior | 1:0 (kon.) |
Utrecht – Alkmaar | 6:2 (kon.) |
Liverpool – Blackburn | 0:0 (kon.) |
koniec
Udinese Calcio
3:2
(2:1)
FC Turín
Jakub Martiňák
Góly:
17. Di Natale, 25. Kone (Di Natale), 49. Wague (Di Natale) – 15. Quagliarella (Farnerud), 69. Benassi
Rozhodca: Nicola Rizzoli
Diváci:
Karty: 23. Pasquale (UDI), 54. Kone (UDI), 65. Pinzi (UDI) – 31. Gazzi (TUI)
Nepremenená penalta:
Udinese Calcio:
Karnezis – Wague (83. Bubnjič), Danilo, Piris – Widmer, Allan, Dos Santos, Pinzi (76. Badu), Pasquale (46. Silva) – Kone – Di Natale (C).
Náhradníci: Meret, Scuffet – Aguirre, Badu, Bubnjič, Fernandes, Silva, Pazos, Hallberg, Perica, Théréau.
Tréner:
FC Turín: D. Padelli – Bovo, Glik (C), Moretti – Peres, Vives, Gazzi (64. Benassi), Farnerud (54. El Kaddouri), Molinaro – López (66. Amauri), Quagliarella.
Náhradníci: Castellazzi, Ichazo Fernández – Amauri, Basha, Benassi, Darmian, P. Jansson, El Kaddouri, Maksimović, Martínez, S. Gastón.
Tréner:
Náhradníci: Meret, Scuffet – Aguirre, Badu, Bubnjič, Fernandes, Silva, Pazos, Hallberg, Perica, Théréau.
Tréner:
FC Turín: D. Padelli – Bovo, Glik (C), Moretti – Peres, Vives, Gazzi (64. Benassi), Farnerud (54. El Kaddouri), Molinaro – López (66. Amauri), Quagliarella.
Náhradníci: Castellazzi, Ichazo Fernández – Amauri, Basha, Benassi, Darmian, P. Jansson, El Kaddouri, Maksimović, Martínez, S. Gastón.
Tréner:
Rozhodca: Nicola Rizzoli
Diváci:
39% Držení míče 61%
12 Střely celkem 14
3 Na branku 7
3 Rohy 4
Těžko říct, jak hosty poznamenal blížící se zápas Evropské Ligy, kde je čeká Zenit Petrohrad, v druhé půli ale zlepšili svůj přístup k zápasu a bod by jim slušel. Fotbal to byl dnes rozhodně kvalitní a oproti jiným dnešním utkání ze Serie A zde padaly také branky.
Schyluje se k další zápletce? Propadlý míč po centru z levé strany se dostal až na velké vápno, kde přiběhl střídající mladík Býků MARCO BENASSI a ten dělovou ránou propálil vše, co mu stálo v cestě. Sníženo na 3:2.
Glik dnes nemá svůj den, u první branky zaspal a nyní i při centru Di Nataleho neudržel naskakujícího si hráče, jehož jméno zní MOLLA WAGUE. Ten navyšuje vedení na 3:1.
Tipovací soutěž
Tipovat můžete do začátku 2. poločasu.
53% Držení míče 47%
9 Střely celkem 7
3 Na branku 3
1 Rohy 2
Di Natale poslal před bránu nečitelný centr, tam si nešťastně srazil do vlastní brány obránce Turína Molinaro střelu v podání PANAGIOTISE KONEHO. Udinese otáčí stav utkání na 1:2!
Srovnáno! Míč se po zmatcích dostal až k osamocenému ANTONIU DI NATALEMU a ten se v takových chvílích nemýlí. 1:1!
Tak tohle je jako blesk z čistého nebe! První akce Turína končí gólem, když Alexander Farnerud našel centrem z hloubi pole FABIA QUAGLIARELLU. Bývalý hráč Udinese se dostal mezi dva hráče a hlavičkou k tyčce nedal Karnezisovi šanci. 0:1!
Udinese Calcio: Karnezis – Wague, Danilo, Piris – Widmer, Allan, Dos Santos, Pinzi, Pasquale – Kone – Di Natale (C).
Náhradníci: Meret, Scuffet – Aguirre, Badu, Bubnjič, Fernandes, Silva, Pazos, Hallberg, Perica, Théréau.
Turín FC: D. Padelli – Bovo, Glik (C), Moretti – Peres, Vives, Gazzi, Farnerud, Molinaro – López, Quagliarella.
Náhradníci: Castellazzi, Ichazo Fernández – Amauri, Basha, Benassi, Darmian, P. Jansson, El Kaddouri, Maksimović, Martínez, S. Gastón.
Rozhodčí: Nicola Rizzoli.
Tipovací soutěž
Tipovat můžete do začátku 1. poločasu.
Udinese Calcio:
Karnezis – Wague, Danilo, Piris – Widmer, Allan, Pinzi, Guilherme, Pasquale – Koné, Di Natale
Turín FC:
Padelli – Bovo, Glik, Moretti – Peres, Benassi, Gazzi, El Kaddouri, Darmian – Martínez, Maxi Lopez
Oproti Udinese jsou Býci jako utržení ze řetězu a na jejich straně je to strmý výstup tabulkou. Naposledy Granata utrpěla porážku v derby s Juventusem, to bylo ve 12. kole, od té doby skvadra lodivoda Ventury jede jako na drátkách. Díky poslední výhře nad Neapolí přeskočili i milánské celky a momentálně zaujímají osmou příčku, kapitán Kamil Glik tak zařídil důležité tři body a nebylo tomu letos prvně. Na kontě už má tento reprezentant Polska 6 zásahů, což je na obránce velmi solidní počin, ještě o dvě branky má na kontě více nejlepší střelec klubu Fabio Quagliarella. Ten dnes bude hrát proti svému bývalému klubu, o motivaci tak nebude mít nouzi.
Také na straně hostů jsou dvě absence v obranné řadě, chybět budou S. Masiello s Alv. Gonzálezem.
Bianconeri zažívají po slibném startu sezóny horší období, kdy se herně i bodově trápí. Družina trenéra Stramaccioniho vyhrála z posledních šestnácti utkání jen 2 utkání a propad tak logicky přišel i v tabulce Serie A, kde se momentálně Udinese nachází na patnáctém místě, přestože náskok nad sestupem je dostatečný – 8 bodů. Poslední utkání Friuliané nezvládli s jiným černobílým celkem, s nováčkem Cesenou, které podlehli těsně 1:0.
Krom zraněných obránců Domizziho s Heurtauxem je jinak celý tým, kompletní. Pozitivní zpráva pro domácí je fakt, že legendě klubu Antoniu Di Natalemu to stále pálí; i nyní je nejlepším střelcem svého celku s devíti branky, o jeden gól méně má pak na kontě jeho kolega, a letní posila z Chieva Verony, Cyrile Théréau.