Schalke – Hoffenheim 3:1 (kon.) | Augsburg – Wolfsburg 1:0 (kon.) | Hannover – Bayern 1:3 (kon.)
Freiburg – Brémy 0:1 (kon.) | Hamburger – Dortmund 0:0 (kon.) | Mainz – Mönchengladbach 2:2 (kon.)
SC Freiburg
0:1 (0:1)
Werder Brémy
Sobota 07.03.2015, 15:30 • Mage Solar Stadion, Freiburg • Nemecká Bundesliga

Zápas vo Freiburgu sa skončil. Hostia ho vyhrali po góle z 35. minúty, ktorý zaznamenal krásnou strelou Di Santo. Druhý polčas priniesol niekoľko šancí na oboch stranách, ale domácim sa nepodarilo vyrovnať a dnes sa musia zmieriť s prehrou.
    To je na dnes odo mňa všetko, prajem Vám ešte príjemný večer. (17:22:15)

90+3

90+3
    Prebieha posledná minúta nadstaveného času. Freiburg skúša posledné nakopávané lopty do 16ky Werderu, ale tie končia pri pozornom brankárovi Wolfovi.

90+2
    V nadstavenom čase sa domáci nedostávajú do žiadneho tlaku. Hostia si pohodlne strážia svoju 16ku, a po útočnom faule Frantza musia domáci opustiť útočnú polovicu.

90+1
    V druhom polčase sa budú nadstavovať 3 minúty.

90
    Striedanie hostí. Z ihriska odchádza Junuzović a nahradí ho Kroos.

89
    Freiburg nevyužil ani tento rohový kop a stav ostáva nezmenený. Hra sa presunula do stredu ihriska.

88
    Na opačnej strane šanca Mehmediho, ktorý skúsil strelu z poza 16ky a nasleduje rohový kop pre domácich.

87
    Makiadi sa dostal do veľkej šance ale z tesnej blízkosti domáceho brankára neprekonal. Jeho pokus smeroval nad bránu.

86
    Ani tentokrát si domáci v útoku nedokázali poradiť, a lopta sa dostáva na ich polovicu. Hostia smerujú za veľmi cenným víťazstvom.

85
    Striedajú aj domáci. Z ihriska odchádza Philipp a nahradí ho Schahin.

85
    Fritz ostáva ležať v strede ihriska po faule Philippa. Lopta pre hostí.

84
    Striedanie hostí. Z ihriska odchádza Di Santo a nahradí ho Selke.

84
    Mehmedi skúsil strelu na bránu, tá však bola zrazená na rohový kop.

84
    Minúty bežia a domáci sa nedostávajú do šancí. Naopak hostia hrozia rýchlymi protiútokmi, ktoré sa síce končia ofsajdom, ale jeden z nich môže priniesť úspech.

83
    Ofsajd hostí a lopta pre Freiburg. Werder Brémy má k dispozícii ešte dve striedania, ktoré určite využijú v posledných minútach zápasu.

82
    Útočný faul hostí dáva loptu znova hráčom Freiburgu, ktorí majú už iba niekoľko minút na skórovanie.

81
    Christian Günter padá v 16ke Werderu, ale penalta to nebude. Domáci skúšajú na konci stretnutia všetky možnosti na strelenie gólu.

80
    Hráči Werderu z rohového kopu žiadnu šancu nevyťažili, a dopredu tak môžu ísť domáci.