GA Eagles – Eindhoven 0:3 (kon.) | Heracles – Arnhem 1:1 (kon.) | Den Haag – Heerenveen 0:1 (kon.)
Zwolle – Cambuur 6:1 (kon.)
Go Ahead Eagles
0:3 (0:3)
PSV Eindhoven
cz Sobota 07.03.2015, 18:30 • De Adelaarshorst - Deventer • Holandská Eredivisie

To je z tohoto přenosu vše. Děkuji Vám za pozornost a zase někdy u Eredivise na počtenou. (20:26:45)

Fauly 10:10

Je dobojováno. PSV předvedlo zejména v první půli perfektní výkon, ze kterého rezultovaly tři branky. Domácí se do žádné vážně šance nedostali, a tak utkání skončilo 0:3. PSV si tímto vítězství pojistilo první místo, zatímco GA Eagles prozatím zůstane na 15. příčce.

90+2

90+2
    Hra se odehrává především uprostřed hřiště, oba celky jsou již smířeny s výsledkem, který momentálně svítí na světelné tabuli.

90
    Nad rámec základní hrací doby byly nastaveny 2 minuty. Podaří se Orlům vstřelit alespoň čestnou branku?

89
    Van der Lindenův přímý kop byl nepřesný, ani z tohoto mráčku tak nezaprší.

87
    V posledních minutách mají více ze hry domácí, ale korigující branka ne a ne přijít.

85
    Domácí nakonec roh nerozehrají, přestože byl zákrok brankáře Zoeta evidentní.
    Türücova rána ani tentokrát neskončila gólem

84
    Türüc předvedl velice dobrou střelu z dálky, kterou výborným zákrokem vyrazil brankář Zoet!

83
    A další změna na straně PSV. Dohráno má Hendrix, kterého na trávníku vystřídal Hiljemark.

82
    Deventerští si vypracovali postupný útok, ale Reimerinkův centr před branku našel pouze Isimat-Mirina, který neměl problém s odkopnutím míče do bezpečí.

80
    Willems nedokázal zachytit míč na hrací ploše, van der Hart bude odkopávat.

79
    Reimerink vyslal z pravého křídla nepřesný centr, který našel pouze rukavice brankáře Zoeta.

78
    Po souboji s Brenetem se za obličej drží Türüc, rozhodčí však nechává hru plynout dál.

76
    První změnu ve svém kádru udělal i manažer PSV Phillip Cocu. Narsingha vyměnil Locadia.

76
    Po tvrdém faulu zezadu na Willemse vidí první žlutou kartu v tomto utkání domácí záložník Reimerink.

74
    Na hřišti tak může dojít k bratrskému souboji. Za domácí nastoupil do hry Giliano Wijnaldum, který se určitě na trávníku potká se svým bratrem a kapitánem hostí Georginiem.