HC Sparta Praha Sledge – Karlovy Vary 1:2 (po pr.)
SKV Sharks Karlovy Vary
cz Sobota 07.03.2015, 12:00 • Tipsport arena Praha • Česká sledge hokejová liga

48:19
    Žraloci právě vstřelili branku!
    O osudu utkání je rozhodnuto z nulového úhlu se trefil do pravého vinglu JIŘÍ BERGER a rozhoduje o držitelích bronzových medailí ty berou hráči Karlových Varů. Děkuji Vám za pozornost a těším se příští sezonu na počtenou.

42:35
    Karlovy Vary budou mít obrovskou příležitost ke vstřelení golu v podobě přesilové hry vyloučen hráč Sparty Zapletal na dvě minuty za nedovolené bránění.

32:53
    Sparta si zahraje první přesilovku vyloučen je Nejedlý na dvě minuty za nedovolené bránění.

26:41
    Puk nahozený z rohu putoval před Karlovarskou branku kde ho tečoval do branky jeden ze Sparťanských hráčů ale bohužel vysokou holí. Gol nebyl uznán.

22:28
    Tak to je neskutečné co se nedá proměnit. Geier zavezl puk do útočného pásma kde přihrál Schneiderovi který si objel Vápenku a už byla před Schneiderem jen prázdná branka ale Karlovarský hráč nedokázal vsítit branku.

14:57
    Tak to je pro domácí škoda. Hosté z posledního útoku vyrovnávají když vjeli do útočného pásma ve všech pěti hráčích v plné rychlosti měl kotouč Geier, který přihrál před branku osamocenému JIŘÍMU BERGEROVI na kterého už zívala jen odkrytá branka a hostující kapitán neměl do ní problém zasunout kotouč. Stav 1:1. Asistence Geier.

13:43
    Druhou přesilovku si zahrají hosté když je vyloučen J. Krupička na dvě minuty za nedovolené bránění.

13:29
    V další gólové šanci se ocitl Forgo když dostal nahrávku od Geiera ale zase Spartu zachránil Vápenka.

9:47
    Sparta právě vstřelila branku!
    Sparta se dostává do vedení když na polovině hřiště vybojoval puk J. Krupička a sklepnul ZDEŇKOVI KRUPIČKOVI který, střelou mezi modrou a kruhem pro vhazování překonává pozemní střelou hostujícího golmana Macha. Stav: 1:0 Asistence Jiří Krupička.

7:54
    Do první vážnější šance se dostali také domácí když na Raulovo přihrávku si najel Z. Krupička a z první minul branku kterou stráží Mach.

5:09
    Karlovy Vary si zahrají první přesilovku na dvě minuty je vyloučen Zapletal za vražení.

4:24
    Hosté se dostali do přečíslení tři na jednoho Geier nahrával ještě lépe postaveným spoluhráčům jmenovitě Wágnerovi ale ten trefil jen Vápenku.

Jan Hamák

Góly a asistencie: 10. Z. Krupička (J. Krupička) – 15. Berger (Geier), 49. Berger

HC Sparta Praha Sledge: Vápenka – J. Krupička, Zapletal – Z. Krupička, Zikmund, Žižka, Novotný, Raul
    SKV Sharks Karlovy Vary: Mach – Hrbek, Nejedlý – Forgo, Berger, Wágner, M. Geier, Schneider, Kovářík.

Rozhodca: Kuranda – Bergman