NJ Devils – Columbus 2:3 (kon.) | Carolina – Minnesota 1:3 (kon.) | Detroit – Calgary 2:5 (kon.)
Ottawa – Buffalo 3:2 (kon.) | Chicago – Edmonton 2:1 (1:0 po s.n.) | Anaheim – Pittsburgh 2:5 (kon.)
Boston – Philadelphia 3:2 (po pr.)
Boston Bruins
3:2 (1:0, 0:1, 1:1 - 1:0)
Philadelphia Flyers
cz Sobota 07.03.2015, 19:05 • TD Garden, Boston • NHL

To je ode mne dnes vše, děkuji za pozornost.
    S přáním hezkého zbytku dne a krásného prožití víkendu se loučí Jakub Kudláč. (22:07:52)

Československá stopa v utkání:

Zdeno Chára (BOS): 1+0, +/- -1, 1 střela, čas na ledě 22:16.
    David Pastrňák (BOS): 0+0, +/- 0, 4 střely, čas na ledě 12:41.
    Jakub Voráček (PHI): 1+0, +/- 0, 6 střel, čas na ledě 16:49.

Tři hvězdy utkání:

1. Brad Marchand (BOS): 2+0, +/- 0, 4 střely, čas na ledě 17:49
    2. Dougie Hamilton (BOS): 0+2, +/- +1, 3 střely, čas na ledě 22:18.
    3. Steve Mason (PHI): 37 zásahů, 3 inkasované góly, úspěšnost 91,9%.

Střely ve třetí třetině – prodloužení (a celkem):

Boston 11 – 6 (37)

Philadelphia 12 – 2 (31)

napínavý duel je za námi, v první třetině se prosadili domácí, ve druhé hosté srovnali, v posledním dějství zase vedlo Flyers, ale 14 sekund před koncem srovnal Marchard, jenž i v prodloužení rozhodl.

Brad MARCHARD - 3:2

63:52
    Bruins právě vstřelili branku!
    Čtrnáct sekund před koncem přesně tečoval a vyrovnal, nyní zápas rozhoduje! Spooner obral soupeře o puk ve střední třetině, nahrál na Talbota, ten kotouč posunul na BRADA MARCHARDA, jenž bekhendovou střelou překonal Masona. Asistence: Max Talbot, Ryan Spooner.

63:23
    Další velká šance hostí na rozhodnutí, Voráček jel sám na brankáře Raska, ale jeho střelu Rask vyrazil mimo branku.

62:58
    Střela beka Bruins nadělala Masonovi potíže.

62:39
    Mason zasáhl a vyrazil puk na Smitha, který ještě se svými dvěma spoluhráči pláchl v přečíslení tři na jednoho, vše nakonec zakončil právě Smith, ale Raska jej vychytal.

62:02
    Pastrňákův pokus donutil Masona zasáhnout lapačkou.

61:28
    Couturier se ocitl sám před Raskem, ale puk mu uskočil.

60:48
    Na puku jsou hráči v bílém, tudíž Boston.

60:01

Ve třetí třetině se oba týmy trefily jednou, za moment začne prodloužení.

Který z týmů vyhraje celé prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

60:00
    Brad MARCHARD - 2:2

59:46
    A hra šest na čtyři je využita, 14 sekund před koncem je srovnáno! Eriksson vyhrál buly na Hamiltona, který neváhal a vystřelil, jeho pokus ale ještě tečoval BRAD MARCHARD, a to přesně za záda Masona. Asistence: Dougie Hamilton, Loui Eriksson.

Jakub Kudláč

Góly a asistencie: 8. Chára (Hamilton, Bergeron), 60. Marchard (Hamilton, Eriksson), 64. Marchard (Talbot, Spooner) – 30. Voráček (Streit, Giroux), 56. VandeVelde (Schlutz, B. Schenn)

Boston Bruins: Rask (Svedberg) – Chára, Hamilton, Seidenberg, Bartovski, McQuaid, Krug – Marchand, Bergeron, Smith – Pastrňák, Spooner, Lucic – Eriksson Söderberg, Kelly – Talbot, Campbell, Paille.
    Philadelphia Flyers: Mason (Emery) – Streit, Schultz, L. Schenn, Del Zotto, MacDonald, Colaiacovo – Simmonds, Giroux, Raffl – Voráček, Couturier, Read – Umberger, B. Schenn, White – Rinaldo, Bellemare, VandeValde.

Rozhodca: O’Halloran, Charron – Pancich, McElman