NJ Devils – Columbus 2:3 (kon.) | Carolina – Minnesota 1:3 (kon.) | Detroit – Calgary 2:5 (kon.)
Ottawa – Buffalo 3:2 (kon.) | Chicago – Edmonton 2:1 (1:0 po s.n.) | Anaheim – Pittsburgh 2:5 (kon.)

59:49
    SIDNEY CROSBY trefuje prázdnou bránu a tím zajišťuje vítězství hostů. Asistence: Brandon Sutter a Kris Letang.

59:00
    Domácí to opět zkouší bez brankáře.

57:58
    Cam Fowler (ANA) vyloučen na dvě minuty za hákování.

57:35
    Domácí hrají bez brankáře.
    PERRY - 2:4

53:08
    Anaheim hraje jako vyměněný. Je vidět, že pro ně hra ještě neskončila a za každou cenu chtějí vyhrát. Odraženého puku od Hornqvistovi hokejky se COREY PERRY ujímá puku, okamžitě střílí a trefuje napůl odkrytou branku. Asistence: Rickard Rakell a Emerson Etem.

49:04
    Lindholm (ANA) vyloučen na dvě minuty za držení.
    FLEISCHMANN - 1:4

49:03
    TOMÁŠ FLEISCHMANN svojí střelou, které se odrazila od Greissovi lapačky a doskočila do brány, snižuje náskok Pittsburghu. Asistence: Jakob Silfverberg.
    MALKIN - 0:4

43:03
    Do středu levého kruhu si sjížděl JEVGENIJ MALKIN, který okamžitě vypálil. Jeho odražená ráda o brankáře padá do brány. Opět navyšují. Asistence: Ian Cole, Paul Martin.
    HORNQVIST - 0:3

38:57
    Jestli existují náhody tak právě teď. Ian Cole vystřelil od modré čáry na bránu, u které čekal připravená PATRIC HORNQVIST a od jeho hokejky se odrazil puk přímo do brány. Tohle opravdu nikdo nečekal. Navyšují tím svoje vedení. Asistence: Ian Cole.

37:01
    Hosté si zahrají přesilovou hru. Na trestnou zamířil Despres (ANA) vyloučen na dvě minuty za sekání.

33:28
    Hornqvist (PIT) na dvě minuty za sekání.
    HORNQVIST - 0:2

31:53
    Po přihrávce od Perrona zkouší PATRIC HORNQVIST prostřelit Andersena mezi betonem a pravou tyčí. Daří se! Hosté už vedou s dvoubrankovým náskokem. Asistence: David Perron, Sydney Crosby.
    COMEAU - 0:1

29:51
    Rozjetý Malkin přihrává BLAKEOVI COMEAU, který střílí do horního rohu a jeho rána odrazem o konstrukci padá do sítě. Tím se ujímají vedení! Asistence: Evgenij Malkin, Derrick Pouliot.

23:01
    Pittsburgh měl příliš mnoho hráčů na ledě.

17:20
    Letard byl tvrdě naražen na mantinel, Corey Perry (ANA) je vyloučen na dvě minuty za podražení.

12:40
    Zatím jsou oba týmy bez gólové šance. Nedaří se jim probojovat se až k bráně.

05:59
    Rob Scuderi vyloučen na dvě minuty za podražení.

02:01
    David Perron (PIT) vyloučen na dvě minuty za držení. Corey Perry (ANA) vyloučen za hrubost. Hraje se čtyři na čtyři.

Marie Horáková

Góly a asistencie: 50. Fleischmann (Silfverberg), 54. Perry (Rakell, Etem) – 30. Comeau (Pouliot, Malkin), 32. Hornqvist (Perron, Crosby), 39. Hornqvist (Cole), 44. Malkin (Cole, Martin), 60. Crosby (Sutter, Letang)

Anaheim Ducks: Andersen – Lindholm, Beauchemin, Fowler, Despres, Stoner, Manson – Palmieri, Getzlaf, Perry – Fleischmann, Kesler, Silfverberg – Sekáč, Rakell, Etem – Maroon, Thomson, Cogliano
    Pittsburgh Penguins: Greiss – Letang, Martin, Cole, Scuderi, Lovejoy, Pouliot – Hornqvist, Crosby, Perron – Comeau, Malkin, Kunitz – Downie, Sutter, Winnik – Adams, Lapierre, Spaling

Rozhodca: Ghislain Hebert, Chris Lee – Lonnie Cameron, Mike Cvik