NJ Devils – Columbus 2:3 (kon.) | Carolina – Minnesota 1:3 (kon.) | Detroit – Calgary 2:5 (kon.)
Ottawa – Buffalo 3:2 (kon.) | Chicago – Edmonton 2:1 (1:0 po s.n.) | Anaheim – Pittsburgh 2:5 (kon.)

Ottawa právě vstřelila branku!
    Začátek třetiny mají domácí opět famózní a po třech minutách a osmi vteřinách již vedou! Mark Methot objel bránu, snažil se u tyče zasunout puk do brány, což se mu přes beton Lindbäcka nepovedlo, ale MARK STONE byl připraven na brankovišti a dostrkal puk za brankovou čáru. Asistence: Mark Methot, Milan Michálek
    Mika ZIBANEJAD - 2:2

41:34
    A domácí zcela po zásluze vyrovnávají! Zibanejad přenechal u mantinelu puk Bobbymu Ryanovi, ten kotouč zavezl za bránu, zadovkou ho vrátil MIKA ZIBANEJADOVI a švédský útočník z blízka překonal Lindbäcka. Asistence: Bobby Ryan, Mike Hoffman
    Erik KARLSSON - 1:2

20:26
    Tak takový vstup do druhé třetiny si domácí jistě příliš! Okamžitý forčeking první pětky slavil úspěch, když se ke střele od modré dostal ERIK KARLSSON a puk zapadl přes beton Lindbäcka do sítě. Asistence: Milan Michálek, Mark Stone
    Tyler ENNIS - 0:2

16:32
    Sabres právě vstřelili branku!
    Neuvěřitelné! Domácí jsou jasně lepší, ale znovu inkasují. TYLER ENNIS dostal přihrávku od mantinelu, vystřelil přes obránce a než si Hammond uvědomil, co se děje, třepal se už kotouč v jeho síti. Asistence: Philip Varone, Zach Bogosian
    Philip VARONE - 0:1

07:22
    Přichází šok pro domácí! Obrana Ottawy včetně Hammonda se špatně dohodla, všichni spíše jen tak koukali na puk, který nakonec před Hammondem dostihl jako první PHILIP VARONE a ten plácnutím do zmiňovaného neposedného kusu černé gumy překonal brankáře Sens. Asistence: Matt Moulson, Andre Benoit

Lukáš Podleśny

Góly a asistencie: 21. Karlsson (Michálek, Stone), 42. Zibanejad (Ryan, Hoffman), 44. Stone (Methot, Michálek) – 8. Varone (Moulson, Benoit), 17. Ennis (Varone, Bogosian)

Ottawa Senators: Hammond (Anderson) – Karlsson, Methot, Ceci, Wiercioch, Gryba, Borowiecki – Stone, Turris, Michálek – Ryan, Zibanead, Hoffman – Chiasson, Legwand, Puempel – Lazar, Pageau, Condra
    Buffalo Sabres: Lindbäck (Makarov) – Bogosian, Benoit, Meszároš, Zadorov, Ristolainen, Weber – Ennis, Varone, Moulson – Gionta, Grigorenko, Foligno – Hodgson, Larsson, Deslauriers – Ellis, Schaller, D'Amigo

Rozhodca: Tom Kowal, Greg Kimmerly – David Brisebois, Steve Barton

Diváci: 18 241