Buffalo – Vancouver 6:3 (kon.) | NY Rangers – Arizona 4:3 (kon.) | Columbus – Montreal 2:5 (kon.)
Toronto – Philadelphia 3:2 (kon.) | Florida – Chicago 0:3 (kon.) | Winnipeg – St. Louis 1:2 (1:2 po s.n.)
Nashville – Minnesota 2:4 (kon.) | San Jose – Detroit 2:3 (kon.) | LA Kings – Ottawa 0:1 (kon.)
po s.n. (1:2)
Winnipeg Jets
1:2 (0:0, 0:1, 1:0 - 0:0)
St. Louis Blues
cz Piatok 27.02.2015, 02:00 • MTS Centre, Winnipeg • NHL

64:13
    T.J. Oshie (STL) a Mark Stuart (WPG) byli oněmi rozvášněnými kohouty. Oba tak dostávají dvouminutový trest za hrubost. Celé to započal útočník Blues, který domácího beka srazil k zemi. Ten si to líbit nenechal.

62:03
    A přesilovku si nyní zahrají Blues! Na dvě minuty za podražení je totiž vyloučen Mark Scheifele (WPG), což se domácím vůbec nelíbí. K zákroku ale došlo zcela mimo hru a vyloučení je správné.

59:03
    David Backes (STL) dostává dvě minuty za zásah do oblasti hlavy a krku. Díky tomu mají Jets velkou šanci rozhodnout zápas!

25:07
    První přesilovou hru si vyzkouší také Blues. Eric O'Dell (WPG) dostává dvě minuty za držení.

17:02
    Uvidíme tedy první přesilovou hru. Dvě minuty za hákování dostává Petteri Lindbohm (STL).

Michal Belšán

Góly a asistencie: 44. Scheifele (Ladd, Frolík) – 39. Berglund (Stastny, Reaves), rozh. náj. Steen