Třinec – Zlín 1:4 (kon.) | Hradec Králové – Olomouc 6:4 (kon.) | Slavia – Kometa Brno 5:2 (kon.)
K. Vary – Liberec 5:2 (kon.) | Mladá Boleslav – Vítkovice 1:2 (po pr.) | Plzeň – Pardubice 2:1 (po pr.)
Litvínov – Sparta Praha 5:3 (kon.)
HC Energie Karlovy Vary
5:2 (2:1, 1:0, 2:1)
Bílí Tygři Liberec
cz Piatok 27.02.2015, 18:20 • KV Arena • Tipsport extraliga (ČR)

56:16
    Ne příliš vídaná situaci, kdy Ján Lašák (LIB) obdržel dvě minuty za nedovolené bránění. Trest za něj odpyká Petr Ulrych.

54:07
    Přesilovku si nyní opět vyzkouší hosté, jelikož je vyloučen na dvě minuty za podražení Tomáš Micka (KVA).

53:17
    Vampola (LIB) u mantinelu ošklivě atakoval Balána, který po jeho zákroku zůstal dlouho ležet na zemi. Za pomoci spoluhráčů a potlesku všech fanoušků se nakonec dostal na střídačku.

48:46
    Karlovarští jdou do tří! Jekabs Redlish (KVA) obdržel dvě minuty za hákování.

46:46
    Václav Skuhravý (KVA) bohužel pro karlovarské fauloval (hrubost), navíc obdržel druhý osobní trest v tomto zápase, který tak pro něj skončil poměrně brzy.

35:45
    Ale pozor, hosté jdou do tří! Svůj tým oslabuje Ondřej Vitásek (LIB). Domácí mají k dispozici téměř minut a půl hry 5 proti 3!

35:09
    Lukáš Derner (LIB) je vyloučen na dvě minuty za napadení, a nabízí tak domácím další přesilovou hru.

28:15
    Karlovarští si zahrají přesilovou hru, Tomáš Urban (LIB) je vyloučen na dvě minuty za držení.

24:42
    Vzápětí ale přichází trest pro Tomáše Haranta (KVA) – dvě minuty za nedovolené bránění.

20:21
    Branko Radivojevič (LIB) je vyloučen na dvě minuty za držení hole, první přesilová hra pro Energii v tomto zápase.

09:01
    Václav Skuhravý (KVA) je vyloučen na 2+10 minut za naražení zezadu.

02:32
    Máme zde první vyloučení dnešního zápasu. Tím vyloučeným je Tomáš Harant (KVA) – dvě minuty za nedovolené bránění.

Tomáš Hála

Góly a asistencie: 1. D. Hruška (Vachovec, Balán), 18. V. Tomeček (Duda), 37. Sičák (Bartek, D. Hruška), 45. Gorčík (Zadražil), 54. Duda (D. Hruška, Harant) – 6. Vitásek (Bakoš, Filippi), 57. Jelínek (Valský)

HC Energie Karlovy Vary: Závorka (Habal) – Sičák, Harant, Bičánek, Deyl, Redlihs, Šmach, Dvořák, J. Tomeček – Vachovec, Balán "A", D. Hruška "A" – Duda "C", R. Hruška, Bartek – Micka – Skuhravý, V. Tomeček – Gorčík, Zadražil, Koblasa. Trenér: Karel Mlejnek
    Bílí Tygři Liberec: Lašák (Vaněček) – Gřegořek "A", Šimek, Derner, Výtisk "C", Vitásek, Ulrych, Plutnar – Radivojevič, Vampola "A", Bulík – Urban, Filippi, Bakoš – Kreželok, Jelínek, Valský – Hrníčko, Vlach, Balaštík. Trenér: Filip Pešán

Rozhodca: Robin Šír, René Hradil – Miroslav Lhotský, Jiří Svoboda