Barys – Novosibirsk 1:0 (kon.) | Jugra Chanty-Mansijsk – Jekaterinburg 1:0 (kon.) | Ufa – Novokuzneck 4:1 (kon.)
Čeljabinsk – Metallurg Magnitogorsk 2:4 (kon.) | Togliatti – Kazaň 1:4 (kon.) | Dinamo Minsk – Riga 1:0 (kon.)
D. Moskva – Novgorod 2:3 (kon.) | Viťaz – Čerepovec 1:4 (kon.) | Soči – CSKA Moskva 2:3 (0:1 po s.n.)
HC Slovan – Petrohrad 5:2 (kon.) | Záhreb – Helsinki 4:5 (0:1 po s.n.)
Jugra Chanty-Mansijsk
1:0 (1:0, 0:0, 0:0)
Avtomobilist Jekaterinburg
Nedeľa 22.02.2015, 13:00 • Arena Jugra • KHL

Jugra to po piatich zápasoch bez výhry predsa len dokázala. Gólom Philipa Larsena zo 14 minúty na domácom ľade zdolala Avtomobilist Jakaterinburg 1-0. Pozíciu domácich to ale v tabuľke nezmení, keďže už dávnejšie bolo jasné, že tohtoročné Play-Off bude bez ich účasti.

S týmto konštatovaním sa už s vami lúčim a prajem vám ešte pekný deň, Rastislav Štrauch, onlajny.eu (15:22:15)

60:00

59:06
    Brankár Brust sa síce na moment vrátil do brány, po pár sekundách už ale mieri opäť na striedačku.

58:00
    Proti príležitostiam hostí teraz podržal a zachránil svoj tím od vyrovnania brankár Brust.

57:10
    Jekaterinburg prestriedal a má posledné tri minúty aby s nepriaznivým stavom niečo urobil.

55:00
    Strelu Lesnukhina výborne zblokoval obranca hostí Metlyuk. V útočnom pásme sú domáci, vyložená šanca však stále neprichádza.

54:00
    Jugra teraz výborne bráni svoj náskok, a napriek tomu, že Jekaterinburg má svoje momenty v ktorých je lepším tímom, hrá sa vačšinou v strednom pásme, čo jednoznačne vyhovuje hráčom Jugry.

52:12
    Jugra mala záujímavú šancu potom čo šiel Bulyansky so Sitnikovom proti dvom obrancom hostí. Ani po tejto príležitosti sme však gól nevideli.

51:00
    Kovar ani tentokrát puk za svoj chrbát nepustil. Po strele Guseva sa teda stav zápasu nemení.

50:01
    Dokonca zápasu ostáva necelých desať minút, hrá sa prevažne v strednom pásme a tak si na ďalši gól či gólovú šancu musíme počkať.

48:11
    Domáci v plnom počte.

47:00
    Hostia sa ani tentokrát nevedia dostať do útočného pásma, Jurga zatiaľ teda stále bráni jednogólové vedenie.

46:11
    Khvostov 2 minúty za nedovolené bránenie

45:59
    Hostia v plnom počte.

44:50
    Bulyansky si vymenil puk so Sitnikovom, následnú strelu však Kovar opäť vychytal.