4:3 (1:1, 1:2, 2:0)
HC Dinamo Minsk
Sobota 14.02.2015, 15:00 • Arena Mytišči - Ice Palace Mytišči • KHL

59:48
    Dvanásť sekúnd pred koncom dostal prihrávku do perfektnej príležitosti Meleshko. On zoči voči brankárovi míňa!
    Andrei TARATUKHIN - 4:3

48:21
    Atlant Mytišči dál gól!

Tak toto je neskutočné. Vreco s gólmi sa nám zrejme opäť roztrhlo. Po prihrávke od Chernova si ANDREI TARATUKHIN šikovne obišiel brániaceho Drozda a nikým nekrytý skóroval. Asistencie: Chernov, Leshchenko.
    MIKHAIL TYULYAPKIN - 3:3

46:08

Po tretí raz v zápase máme vyrovnané. O vyrovnávajúci gól sa tentokrát postaral MIKHAIL TYULYAPKIN, ktorý sa z poriadneho uhla pri modrej čiare trafil naozaj obdivuhodne.

40:43
    Shinkevich si posedí na trastnej lavici 2 minúty za úder do tváre (hrubosť).

37:10
    Sergei Drozd je po hákovaní vylúčení. Ponúka tak možnosť Mytišči vyrovnať skóre stretnutia do konca tretiny.
    Charles LINGLET - 2:3

33:13
    Dinamo Minsk dal gól!

Tak to snáď nie je možné. Máme tu ďalší gól. Babchuk spravil obrovskú chybu, keď ako posledný hráč prišiel o puk, ktorý mu zobral CHARLES LINGLET. V samostanom nájazde skóruje druhýkrát v zápase.
    Artyom CHERNOV - 2:2

32:48

A je vyrovnané. Hostia sa dlho z vedenia netešili. Atlant totiž svoju presilovku využil a pokračovať sa bude za stavu 2:2. Shmelyov našiel pred brankárom ARTYOMA CHERNOVA, ktorý bol bránený Krajickom. To mu neprekážalo. Strelou k tyčke dáva druhý gól Mytišču. Asistencie: Shmelyov, Potapov.

31:38
    Celkom slušný pokus predviedol Taratukhin. Domáci zostali v útočnom pásme a ich útok zastavil až nedovoleným zákrokom Szczechura hákovaním.
    Alexander KULAKOV - 1:2

30:34

Nakoniec sa tam dostal a nečakane rýchlo skóroval ALEXANDER KULAKOV, ktorý najprv tečoval strelu z poza modrej čiary a nakoniec úspešne odrazený puk dorazil do brány. Asistencia: Krajicek, Stepanov.

Čoho sme sa však dočkali je ďalšie vylúčenie. Yarulin je vylúčený za hákovanie. Hákovaným hokejistom bol Pavlovich.

27:50
    Minsk vo veľkej príležitosti na gól. Bailen sa pustil do kontry spolu s Razvadovskym. Druhý menovaný dostal prihrávku do dobrej pozície, kde sa pokúsil aj vystreliť. Strelu v poslednej chvíli zblokoval jeden z domácich obrancov.

24:28
    Dokonca sa hostia dopustili aj faulu. Szczechura ide na trestnú lavicu za hákovanie. Bude sa hrať štyria na štyroch.

23:28
    Domáci hráč Potapov je prvým vylúčeným hokejistom v druhej tretine. Je vylúčený za držanie. Presislovka pre Minsk.

11:52
    Domáci hráči sú už pokope, avšak vylúčený bol teraz pre zmenu na druhej strane Kaznadei za podrazenie.

09:20
    Za držanie si išiel sadnúť hráč domácich Taratukhin.
    Charles LINGLET - 1:1

08:00

Hneď ako sa dlhšie usadil hosťujúci tím v pásme domácich dokázal aj skórovať. Po perfektnej prihrávke z ľavej strany od Ellisona sa ocitol CHARLES LINGLET zoči voči brankárovi. Svoju príležitosť premenil na jednotku. Asistencie: Ellison, Szczechura.
    Artyom CHERNOV - 1:0

03:32

Tak to bolo rýchle. Presilovku poriadne rýchlo využilo domáce mužstvo. Potapov našiel ARTYOMA CHERNOVA a ten bez problémov otvára skóre dnešného duelu. Asistencie: Potapov, Shmelyov.

02:55
    Ešte neskončili ani tri minúty a už máme prvého vylúčeného hráča. Za držanie si išiel sadnúť Goroshko.

Milan Vrábeľ

Góly a asistencie: 4. Chernov (Potapov, Shmelyov), 33. Chernov (Shmelyov, Potapov), 47. Tyulyapkin, 49. Taratukhin (Chernov, Leshchenko) – 8. Linglet (Ellison, Szczechura), 31. Kulakov (Krajicek, Stepanov), 34. Linglet

Atlant Mytišči: Engren (Krasikov) – Korobov, Golroy; Potapov, Soshnikov, Shmelyov – Novopashin, Babchuk; Bodrov, Levitsky, Yashin – Tyulyapkin, Yarullin; Kozlov, Taratikhin, Chernov – Sorokin; Khlopotov, Voronin, Yunkov, Leshchenko.
    HC Dinamo Minsk: Taylor (Milchakov) – Krajicek, Goroshko; Linglet, Ellison, Szczechura – Shinkevich, Bailen; Kulakov, Meleshko, Materukhin – Lisovets, Švarny; Demkov, Pavlovich, Kitarov – Kaznadei; Drozd, Stepanov, Razvadovsky.

Rozhodca: Dejev, Ščenjov – Maitak, Šichanov.

Diváci: 6 500