NJ Devils – Edmonton 1:2 (kon.) | Columbus – LA Kings 3:4 (kon.) | Minnesota – Vancouver 5:3 (kon.)
Chicago – Arizona 2:3 (1:2 po s.n.) | San Jose – Calgary 1:4 (kon.)
Columbus Blue Jackets
3:4 (1:2, 1:1, 1:1)
Los Angeles Kings
cz Utorok 10.02.2015, 01:00 • Nationwide Arena, Columbus • NHL

45:00
    První dvouminutový trest na straně Columbusu přichází až v pětačtyřicáté minutě, kdy je vyloučen Nick Foligno (CBJ) za hru vysokou holí.

Na vyloučení: 1-1.
    Vyšší tresty: 1-1.

19:30
    Oba dva tak dostávají pětiminutový trest a půjdou se půlminuty před koncem třetiny předčasně zchladit.

12:59
    Jsme svědky první přesilové hry zápasu. Kyle Clifford (LAK) dostává dvě minuty za vražení na hrazení. Columbus má tak možnost vyrovnat.

Tomáš Lysý

Góly a asistencie: 2. Skille (Anisimov, Savard), 35. Hartnell (Johansen, Atkinson), 59. Savard (Foligno, Johnson) – 3. King (Carter, Regehr), 9. Toffoli (King), 36. Carter (McNabb, McBain), 42. Brown (Gáborík)

Columbus Blue Jackets: McElhinney (Forsberg) – Johnson, Savard, Connauton, Tjutin, Leopold, Goloubef – Hartnell, Johansen, Atkinson – Foligno, Dubinsky, Tropp – Anisimov, Wennberg, Skille – Calvert, Letestu, Boll. Trenér: Todd Richards
    Los Angeles Kings: Quick (Jones) – Muzzin, Doughty, Greene, McNabb, Regehr, McBain – Gáborík, Kopitar, Brown – King, Carter, Toffoli – Lewis, Stoll, Williams – Clifford, Shore, Nolan. Trenér: Darryl Sutter

Rozhodca: Skilliter, O'Halloran – Amell, Galloway

Diváci: 14703