Opava – Hlučín 0:4 (kon.) | Ústí n. L. – Most 2:2 (kon.) | Žilina – Třinec 3:2 (kon.)
Sokolov – Nový Bydžov 5:0 (kon.) | Žižkov – Bohemians 1:1 (kon.) | Kodaň – Mladá Boleslav 4:2 (kon.)
Vltavín – Varnsdorf 0:2 (kon.) | Žilina – Sigma Olomouc 2:1 (kon.) | Ostrava – Dunajská Streda 1:0 (kon.)
Vlašim – Hr. Králové 3:5 (kon.) | Salzburg – Slovan Bratislava 0:0 (kon.) | Brno – Odesa 1:0 (kon.)
Concordia Chiajna – Teplice 0:1 (kon.) | Plzeň – Suwon 2:0 (kon.) | Botoşani – Jihlava 0:1 (kon.)
Jablonec – Midtjylland 1:1 (kon.)
FC Kodaň
4:2 (3:1)
FK Mladá Boleslav
cz Sobota 07.02.2015, 12:00Prípravný zápas

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 12:00.

Dobrý den, vítám Vás u on-line přenosu dalšího utkání Atlantic cupu 2015 mezi FC Kodaň a FK Mladá Boleslav.

FC Kodaň

Devítinásobný mistr dánské ligy a pětinásobný výherce dánského národního poháru je momentálně na druhém místě dánské Superligaen se ztrátou osmi bodů na vedoucí FC Midtjylland. V Atlantic cupu hrála Kodaň ve skupině "A" s Jabloncem a získala nula bodů a tudíž obsadila čtvrté místo (Jablonec díky jedné výhře a jedné porážce skončil třetí a dnes od 18:30 se utká s Midtjyllandem).

Boleslav je v české Synot lize momentálně na čtvrtém místě se šestadvaceti body přičemž na třetí Jablonec Středočeši ztrácí sedm bodů a na pátou Ostravu mají naopak čtyřbodový náskok. V Atlantic cupu si Boleslav připsala jednu výhru a jedu porážku. V přípravě jinak Boleslav odehrála zatím sedm utkání a z toho třikrát zvítězila.
    Vše je připraveno na začátek zápasu.

1

1
    Úvodní rozehrávku měla Boleslav.

1
    Magera zahrával přímý kop těsně vedle brány.

2
    Mladá Boleslav se zatím snaží útočit více, nicméně všechny její útočné pokusy končí za půlící čárou.

3
    Hruška teď zachránil míč před nabíhajícím Jørgensenem.

6
    Mladá Boleslav právě vstřelila branku!
    Autorem branky je LUKÁŠ MAGERA, který hlavou trefil roh Matěje Končala.
    Lukáš MAGERA - 0:1

8
    Kodaň právě vstřelila branku!
    Autorem branky je LUDWIGA AUGUSTINSSON, který dokázal prostřelit brankáře Hrušku po nahrávce jednoho ze svých spoluhráčů v pokutovém území Boleslavi.
    Ludwig AUGUSTINSSON - 1:1

9
    Nyní se hraje na polovině hřiště.

11
    Augustinssonův přímý kop mířil jen do brankáře Hrušky.

12
    Po Ďurišově tečovaném přímáku bude Boleslav zahrávat roh.

16
    Delaney rozehrál roh k Augustinssonovi, ale skóre zůstává neměnné.

17
    Na roh si dokázal nejvýše vyskočit Lukáš Magera, ale jeho hlavička šla těsně vedle levé tyče Andersenovy brány.

19
    Koch teď sundal k zemi jednoho z hráčů Kodaně a "domácí" tak budou zahrávat standardní situaci z velmi nebezpečné vzdálenosti.

20
    Přímý volný kop Kodaně byl ale přetažený.

21
    Kodaň je s přibývajícím časem aktivnějším celkem. Boleslav spíše brání.

25
    Kysela teď ubránil Amankwaa a Kodaň tak bude vhazovat pouze aut.

27
    Koch nedokázal ubránit Cornelia a tak jeho nebezpečnou akci musel ukončit skluzem ve vápnu Lukáš Hůlka.

28
    Končal teď fauloval před vápnem jednoho z hráčů Kodaně a ta tak bude zahrávat další přímý kop.

30
    Njorgensen z pětadvaceti metrů trefuje jen zeď Boleslavi a Kodaň tak bude zahrávat roh.
    Youssef TOUTOUH - 2:1

31
    Augustinsson odcenroval do vápna, ze kterého Kysela dokázal míč odvrátit jen na YOUSSEFA TOUTOUH, který dnes podruhé překonává brankáře Hrušku.

34
    Sotva se fotbalisté Boleslavi vzpamatovali z druhého gólu, už ze sítě vyndávají míč potřetí. Autorem branky je DANNY AMANKWAA, který nikým nebráněn zvyškuje na 3:1 pro Kodaň.
    Danny AMANKWAA - 3:1

34
    Další šance Kodaně. Jørgensen ani Gislason ale nedokázali zpracovat správně míč letící od Dannyse.

36
    Boleslavi to zatím moc nejde, z její strany je to pořádné trápení.

39
    Teď se dostával po Bořilově nahrávce do šance Wágner, ale obrana Kodaně mu v šanci zabránila.

41
    Střela Kamila Vacka dala Andersenovi pořádně zabrat. Boleslav bude kopat roh.

42
    Trenér Boleslavi Karel Jarolím je očividně nespokojený s hrou svých svěřenců a burcuje své hráče k lepšímu výkonu.

44
    Teď se Kodaň hnala opět dopředu, ale naštěstí akci zbrzdila a Boleslav se tak snadno dostává k míči.

45
    Závěr prvního poločasu se dohrává na půlce Boleslavi.

45

V prvním poločase byly k vidění hned čtyři branky. Tři z toho padly bohužel do sítě brankáře Aleše Hrušky. Mladá Boleslav byla v prvním poločase jednoznačně slabším celkem. Kodaň měla více ze hry a zaslouženě tak po pětačtyřiceti minutách vede 3:1. Druhý poločas začne přibližně ve 13:02.

46

48
    Omlouváme se za nekomentování úvodních minut druhého poločasu způsobeným technickým problémem.

54
    Mladá Boleslav zakládá postupný útok.

55
    Štohanzlův centr odvrátil do zámezí jeden z obránců.

56
    Skvělým skluzem Kocha, který získává míč čistým způsobem.

57
    Kysela si narazil s jedním ze spoluhráčů, následně ztratil míč ale aktivním presinkem ho získal zpět.

58
    Šisler vybojoval faul ve středu hřiště.

59
    Standardní situaci rozehrál Jiří Skalák. Ve vápně si ovšem míč našel Andercen.

61
    Nyní středočeši by potřebovali více pohybu pro získání nějakého většího tlaku.

63
    ANDREAS CORNELIUS využil špatné přihrávky Kocha a tváří tvář překonal Hrušku.
    Andreas CORNELIUS - 4:1

64
    Boleslav bude zahrávat další standardní situaci.

65
    JIŘÍ SKALÁK prostřelil nepříliš pevnou zeď a snižuje na 2:4 z pohledu středočechů.

66
    Nyní po faulu Šislera bude zahrávat standardní situaci Kodaň.

67
    Vše končí rohovým kopem.

67
    Míč proletěl celým vápnem pak ovšem došlo k teči a Kodaň bude vhazovat.

68
    Akce Kodaně zastavuje nebezpečně vysoká noha Jørgensena.

69
    Ščuk se pokoušel o zakončení polonůžky, ale netrefil míč ideálně.

70
    Nejdříve Thalamy centroval nebezpečně na malé vápno, kde míč vyboxoval Andercen pryč, našel ovšem pouze Ščuka, který jen těsně minul růžek branky!

72
    Vypadalo to na rohový kop pro český tým, ale rozhočí ukazuje že vykopávat bude Andercen.

73
    Skalák našel ve vápně Subbotina ten z hranice vápna hlavičkou netrefuje bránu.

74
    Standardní situace Kodaně končí v rukou Aleše Hrušky.

75
    Subbotin nedokázal zpracovat přihrávku a následuje výkop od branky.

76
    Hraje nyní hodně vyrovnaná.

76
    Hodně přísná žlutá karta pro Jana Kocha za hraní rukou.

77
    Následná střela ze standardky končí vedle.

78
    Thalamy nedokázal ani na dvakrát odcentrovat.

79
    Střídání v týmu FC Kodaň: ze hřiště odchází Jørgensen, přichází Olsen.

80
    Jiří Skalák fauluje na půlicí čáře.

82
    Subbotin zabrzdil akci českého týmu a následně ztrácí míč Thalamy.

82
    Aktivní Jirka Skalák nedokázal odcentrovat ale vybojoval "pouze" rohový kop.

83
    Šisler přišel o míč v souboji se třemi protihráči.

84
    Po dlouhé době se do šance dostala Kodaň, ale celá akce byla zpomalena a následný centr Olsena odvrací jeden z obránců.

86
    Střídání v týmu FC Kodaň: ze hřiště odchází Gislason, přichází Frimman.

87
    Nyní už by měl přijít závěrečný tlak od Mladé Boleslavi jestli chtějí ještě něco udělat s tím to zápasem.

88
    Skalák se dokázal uvolnit na levé straně poté zkouše ve vápně najít spoluhráče, ale je z toho jen rohový kop.

89
    Rohový kop nepřinesl žádnou šanci na skórování pro "hosty".

90
    Žlutou kartu dostává Skalák.

90
    Nastavovat se budou dvě minuty.

90+1
    Závar před Hruškou! Nyní se měla pískat penalta po faulu Ščuka, ale rozhodčí to asi neviděl.

90+2
    Za faul na půlce dostává žlutou kartu Olsen.

90+2

Po dobrém začátku kdy se prosadil Lukáš Magera přišla gólová smršť ze strany Kodaně, která se zastavila na 4 gólech a poté už pouze korigoval Jiří Skalák gólem ze standardní situace.

To je od nás vše. Děkujeme za pozornost Josef Zdobinský a Karel Milec. (13:50:16)

Josef Zdobinský

Góly: 8. Augustinsson, 31. Toutouh, 34. Amankwaa, 63. Cornelius – 6. Magera, 65. Skalák

Karty:   90+2. Olsen (KOD) – 76. Koch (MBL), 90. Skalák (MBL)

FC Kodaň: Andercen – Høgli, Nilsson, Zanka, Augustinsson – Gislason, Toutouh, Delaney, Amankwaa – Jørgensen, Cornelius.
    FK Mladá Boleslav: 1. poločas: Hruška – Bořil, Kúdela, Hůlka, Koch – Končal, Vacek, Ďuriš, Kysela – Magera, Wágner. 2. poločas: Hruška – Zahustel, Navrátil, Pajer, Šísler – Skalák, Štohanzl, Ščuk, Thalamy – Vukadinovič, Subbotin.