Tottenham – Arsenal 2:1 (kon.) | Aston Villa – Chelsea 1:2 (kon.) | Leicester – Crystal Palace 0:1 (kon.)
Manchester City – Hull City 1:1 (kon.) | QPR – Southampton 0:1 (kon.) | Swansea – Sunderland 1:1 (kon.)
Everton – Liverpool 0:0 (kon.)
Tottenham Hotspur
2:1 (0:1)
Arsenal FC
Sobota 07.02.2015, 13:45 • White Hart Lane, Londýn, Anglicko • Anglická Premier League

Tak a je dobojované. Severolondýnske derby sa skončilo tesným víťazstvom Tottenhamu 2:1. Za hostí skóre zápasu otvoril Ozil, no po zmene strán vyrovnal domáci Kane. Harry Kane v 86.minúte strhol vedenie na stranu domácich presnou hlavičkou a určite si vypýtal reprezentačnú pozvánku za svoje výkony v posledných zápasoch. Tottenham sa po zápase nachádza na 4.mieste, Arsenal na 6.priečke.

To je odo mňa všetko. Prajem Vám ešte príjemný deň. (15:38:35)

90+5

90+5
    Striedanie v tíme Tottenhamu Hotspur: ihrisko opúšťa Mason, jeho miesto zaujíma Paulinho.

90+4
    Ramsey (Arsenal) zastavil protiútok hostí a videl taktiež žltú kartu.

90+4
    Tak ešte posledná šanca hostí, ktorí vybojovali rohový kop!

90+3
    Čas pre hostí beží veľmi rýchlo, pre domácich veľmi pomaly. Ostáva 90 sekúnd do konca stretnutia.

90+2
    Nedovolený zákrok Rosea na Ozila. Boli tam protesty Bentaleba (Tottenham) a bude z toho žltá karta.

90+1
    Tak domáci sa dočkali tohto presného zásahu a prvýkrát v stretnutí sú vo vedení. Otočili stav stretnutia a teraz im už iba ostáva postrážiť si tento priaznivý výsledok.

90
    Nadstavený čas v 2.polčase sú 4 minúty!

89
    Striedanie v tíme Tottenhamu Hotspur: ihrisko opúšťa Lamela, jeho miesto zaujíma Stambouli.

88
    Striedanie v tíme Arsenalu FC: ihrisko opúšťa Coquelin, jeho miesto zaujíma Akpom.
    Harry KANE - 2:1

86
    Tottenham dal gól!
    Tak to je neuveriteľné ako vie Tottenham streliť gól v záverečných minútach. Znova to vyšlo manažérovi Mauriciovi Pochettinovi, ktorý sa môže tešiť z presného zásahu. Oň sa postaral jeho zverenec HARRY KANE, ktorý si výborne nabehol na center od spoluhráča Bentaleba. Jeho hlavička išla do protipohybu Ospinu a nakoniec skončila v sieti. Spurs strhávajú vedenie na svoju stranu!

85
    Lopta sa pohybuje v strede poľa. Na kopačkách ju majú domáci hráči, ktorí sa ženú dopredu.

84
    Giroud (Arsenal) teraz dohral súboj a za tento skutok videl žltú kartu.

84
    Ozil našiel Ramseyho, ten však nevybojoval pre svoje mužstvo rohový kop. Bude z toho iba kop od domácej brány.

83
    Eriksen poslal spätnú prihrávku do pokutového územia. Našiel spoluhráča Lamelu, lenže za ním bol jeho spoluhráč čo on nevedel. Argentínčan sa pre loptu vracal, a tak aj jeho zakončenie vyzeralo.

82
    Do konca stretnutia nám ostáva približne 10 minút aj s nadstaveným časom. Podarí sa niektorému z tímov strhnúť vedenie na svoju stranu alebo sa stretnutie skončí nerozhodným výsledkom?

80
    Mason (Tottenham) poslal k zemi prenikajúceho Ramseyho. Žltá karta a priamy kop pre hostí z veľmi dobrej pozície.