Slovensko U19 – Nemecko U18 | 12:4 (kon.) | | | SR 18 – Švajčiarsko U18 | 5:1 (kon.) |
Nemecko – Česko | 2:4 (kon.) |
NY Rangers – Boston | 3:2 (kon.) | | | Edmonton – Pittsburgh | 0:2 (kon.) | | | Calgary – San Jose | 3:1 (kon.) |
Jugra Chanty-Mansijsk – Togliatti | 2:1 (1:0 po s.n.) | | | Nižnekamsk – Vladivostok | 3:2 (kon.) | | | Riga – Jekaterinburg | 1:3 (kon.) |
Slovensko OT – Taliansko | 1:2 (kon.) |
Česko – Rusko | 3:0 (kon.) |
Slovensko – Nemecko | 4:1 (kon.) |
Fínsko – Rusko | 3:5 (kon.) | | | Česko – Švédsko | 3:2 (2:1 po s.n.) |
koniec
Slovensko U19
12:4
(6:0, 5:0, 1:4)
Nemecko U18
Dominika Haršáni Handzušová
Góly a asistencie:
7. Holešinský (Huňa, Paločko), 8. König (Pospíšil, Kleinedler), 11. Tatár (König), 17. Pospíšil (Sloboda, Kleinedler), 19. Kuzmín (Paločko, Huňa), 20. König (Andrisík, Pospíšil), 28. Huňa (Holešinský, Paločko), 29. Pospíšil (Michalčin, Kleinedler), 30. Pataky (Pokorný), 30. Paločko (Huňa, Kuzmín), 30. Surový (Petráš, Tatár), 42. Holešinský – 41. Mayenschein (Glässl, Körner), 44. Reiter (Schütz, Postel), 47. Eder, 52. Spitzner (Drews, Tob. Schmitz)
Rozhodca: Jonák, Novák – M. Orolin, J. Tvrdoň
Diváci: 127
Nepremenená penalta:
Slovensko U19:
Hrenák (Škorvánek) – Kuzmín, Meliško, Vidovič, Ma. Moravčík, Michalčin, Kleinedler, Pokorný, Mihalko – Huňa, Holešinský, Matej Paločko – J. Tatár, M. Surový, Š. Petráš – Florek, K. Pospíšil, D. König – Andrisík, Pataky, Sloboda.
Náhradníci:
Tréner:
Nemecko U18: Brenner (21. Berger) – Schütz, Glässl, Halbauer, Tobias Schmitz, Huss, Kälble, Fohrler, Tom Schmitz – Körner, Daubner, Mayenschein – Spitzner, Drews, Glemser – Kopp, Dumont, Weingärtner – Postel, Eder, Reiter.
Náhradníci:
Tréner:
Náhradníci:
Tréner:
Nemecko U18: Brenner (21. Berger) – Schütz, Glässl, Halbauer, Tobias Schmitz, Huss, Kälble, Fohrler, Tom Schmitz – Körner, Daubner, Mayenschein – Spitzner, Drews, Glemser – Kopp, Dumont, Weingärtner – Postel, Eder, Reiter.
Náhradníci:
Tréner:
Rozhodca: Jonák, Novák – M. Orolin, J. Tvrdoň
Diváci: 127
Presilovku po minúte využíva LOIS SPITZNER.
Asistencie: Yannik Drews a Tobias Schmitz.
TOBIAS EDER upravuje na rozdiel, ehm, deviatich gólov... Výrazne tak kazí štatistiku nášmu brankárovi Hrenákovi.
Bez asistencie.
Hostia si vylepšujú štatistiku efektivity, do čierneho sa trafil JOSEF REITER.
Asistencie: Simon Schütz a Niklas Postel.
ADRIÁN HOLEŠINSKÝ odpovedá rýchlo gólom.
Bez asistencie.
Tak predsa len sa podarilo pokaziť Nemcom nulu na slovenskej strane. Postaral sa o to JAKOB MAYENSCHEIN.
Asistencie: Maximillian Glässl a Christoph Körner.
A znova po vhadzovaní po góle sa naši nasťahovali dopredu a MAROŠ SUROVÝ pridáva už jedenásty gól!
Asistencie: Šimon Petráš a Jakub Tatár.
A hneď po vhadzovaní padla desiatka! MATEJ PALOČKO napol sieť nemeckej brány.
Asistencie: Jozef Huňa a Peter Kuzmín.
Tak toto vyzerá na slušný debakel... OLIVER PATAKY si pripisuje prvý bod na turnaji za deviaty gól Nemecku.
Asistencie: Matej Pokorný.
Slováci využívajú presilovku gólom KRISTIÁNA POSPÍŠILA!
Asistencie: Christián Michalčin a Alexander Kleinedler.
O "len" prvý v tejto tretine, ale celkove už siedmy gól sa postaral JOZEF HUŇA.
Asistencie: Adrián Holešinský a Matej Paločko.
Máme tu prvého dvojgólového strelca, DÁVID KÖNIG sa presadil aj gólom do šatne!
Asistencie: Martin Andrisík a Kristián Pospíšil.
Tak toto vyzerá na debakel... PETER KUZMÍN pridáva piatu trefu.
Asistencie: Matej Paločko a Jozef Huňa.
Smršť pokračuje! KRISTIÁN POSPÍŠIL je štvrtým hráčom, ktorý sa raduje z gólu.
Asistencie: Marek Sloboda a Alexander Kleinedler.
Práve naopak! Dokonca aj v oslabení nerobí Slovákom problém prehrať súpera a JAKUB TATÁR pridáva už tretí gól.
Asistencie: Dávid König.
Starší reprezentanti už vedú o dva góly, presadil sa DÁVID KÖNIG.
Asistencie: Kristián Pospíšil a Alexander Kleinedler.
ADRIÁN HOLEŠINSKÝ otvára skóre tohto stretnutia!
Asistencie: Jozef Huňa a Matej Paločko.
Slovensko U19: Hrenák, Škorvánek – Kuzmín, Meliško, Vidovič, Ma. Moravčík, Michalčin, Kleinedler, Pokorný, Mihalko – Huňa, Holešinský, Matej Paločko – J. Tatár, M. Surový, Š. Petráš – Florek, K. Pospíšil, D. König – Andrisík, Pataky, Sloboda.
Nemecko U18: Berger, Brenner – Schütz, Glässl, Halbauer, Tobias Schmitz, Huss, Kälble, Fohrler, Tom Schmitz – Körner, Daubner, Mayenschein – Spitzner, Drews, Glemser – Kopp, Dumont, Weingärtner – Postel, Eder, Reiter.
Rozhodca: Jonák, Novák – M. Orolin, J. Tvrdoň.
Nominácia SR 19 na turnaj: Adrián Holešinský, Jakub Emil Mendrej, Stanislav Škorvánek, Matej Florek, Matej Moravčík, Maroš Surový, Peter Kuzmin, Christián Michalčin, Jakub Garay, Dávid Hrenák, Kristián Pospíšil, Jakub Meliško, Jakub Tatar, Jozef Huňa, Matej Paločko, Šimon Petráš, Dávid König