po s.n. (2:0)
HC LERAM Orli Znojmo
3:2 (0:1, 1:0, 1:1 - 0:0)
Vienna Capitals
cz Nedeľa 18.01.2015, 17:30 • Zimní stadion města Znojma • bet-at-home ICE Hockey League

53:32
    Vyloučen Watkins (VIE) – 2 min. za vysokou hůl.

50:50
    Dvě minuty za držení si odpyká Ferland (VIE).

47:38
    Vyloučen Nödl (VIE) – 2 min. za hákování.

45:39
    Vyloučen Schiechl (VIE) – 2+10 min. za úder do oblasti hlavy a krku.

37:32
    Další vyloučení domácích. Nemčík (ZNO) – dvě minuty za podražení.

34:07
    Fraser (VIE) musel na útočícího Bořutu nedovoleně, dostal dvě minuty za podražení.

33:41
    Podešva (ZNO) inkasuje dvouminutový trest za podražení.

28:26
    Další vyloučení, tentokrát hosté. Vyloučen Nödl (VIE) – dvě minuty za hrubost.

26:05
    Vyloučen Havlík (ZNO) – dvě minuty za nedovolené bránění.

17:57
    Rozhodčí udělují trest domácí lavičce za příliš mnoho hráčů na ledě. Dvouminutový trest odpyká Jindřich Abdul (ZNO).
    Góly a asistencie: 30. Rehuš (Tomas, Pavlikovský), 48. Tomas (Rehuš), rozh. náj. Tomas – 3. Foucault, 57. Rotter