Lazio – Neapol 0:1 (kon.) | AC Miláno – Bergamo 0:1 (kon.) | Cesena – Turín 2:3 (kon.)
Chievo – Fiorentina 1:2 (kon.) | CFC Janov – Sassuolo 3:3 (kon.) | Parma – Sampdoria 0:2 (kon.)
Udinese – Cagliari 2:2 (kon.) | Juventus – Hellas Verona 4:0 (kon.)
Lazio Rím
0:1 (0:1)
SSC Neapol
Nedeľa 18.01.2015, 12:30 • Stadio Olimpico • Talianska Seria A

86
    Posledné striedanie v zápase, zatiaľ jediného strelca zápasu Higuaína na trávniku nahradí Zapata.

83
    Toto prerušenie na striedanie využíva aj Neapol, zápas predčasne končí pre de Guzmána, na cca 10 minút si zahrá Jorginho.

83
    Pri ďalšom prerušení hry prichádza posledné striedanie na strane Rímu, Cavandu na trávniku vystrieda Bruno Pereirinha.

82
    Druhé striedanie domáceho tímu znamená, že do hry sa pozrie aj Cataldi, ktorý nahradí Parola.

62
    Prichádza prvé striedanie na strane Neapolu, z ihriska odíde Mertens, toho nahradí Hamšík, ktorý prekvapivo nenastúpil od samého začiatku stretnutia.

46
    Počas prestávky registrujeme jedno striedanie na domácej strane, do druhej polovice zápasu už nezasiahne Ledesma, toho nahradí Klose.