Lazio – Neapol 0:1 (kon.) | AC Miláno – Bergamo 0:1 (kon.) | Cesena – Turín 2:3 (kon.)
Chievo – Fiorentina 1:2 (kon.) | CFC Janov – Sassuolo 3:3 (kon.) | Parma – Sampdoria 0:2 (kon.)
Udinese – Cagliari 2:2 (kon.) | Juventus – Hellas Verona 4:0 (kon.)
Juventus Turín
4:0 (2:0)
Hellas Verona
Nedeľa 18.01.2015, 20:45 • Juventus Stadium (Turín) • Talianska Seria A

Zápas v Turíne sa skončil. Jeho priebeh bol rovnako jednoznačný ako aj výsledok celého zápasu. V prvom polčase sa presadili Pogba s Tévezom, v druhom polčase pridal gól Pereyra a potom ešte jeden pridal Tévez. Hostia dnes nemali nárok na lepší výsledok a v podstate môžu byť radi, že nedostali toľko gólov ako v pohárovom zápase pred tromi dňami.
    To je na dnes odo mňa všetko, prajem Vám ešte príjemný večer. (22:34:17)

90+2

90+2
    Posledná minúta dnešného zápasu je takmer za nami. Posledný útok domáceho tímu.

90+1
    Giovinco zamieril do útoku ale neporadil si najlepšie. Znova nám réžia ukazuje Nedveda na tribúne a ten nešetrí úsmevmi. Dopredu ešte ide Verona ale to sú už len slabé pokusy, ktoré nemôžu Buffona ohroziť.

90+1
    Nadstavujú sa 2 minúty.

90
    Prebieha posledná minúta zápasu. V útoku sú hostia.

89
    Valoti sa dostal do skvelej príležitosti z ľavej strany 16ky odkiaľ prihrával voľnému spoluhráčovi ale Buffon bol rýchlejší.

88
    Chiellini skúsil strelu z veľkej diaľky ale tá sa mu vôbec nepodarila. Juve má však stále loptu a pokojne dohráva dnešný skvelý zápas.

87
    Striedanie hostí. Odchádza Lazaros Christodoulopoulos a nahradí ho Valoti.

86
    Pekná akcia Juventusu a nasleduje rohový kop.

85
    Giovinco okamžite vypálil na bránu Verony ale Pinheiro si dal pozor. Potom sa v šanci ocitol Pogba ale ani on nepridal piaty gól.

84
    Striedanie domáceho tímu. Tévez schádza z ihriska za potlesku divákov a na hradí ho Giovinco.

83
    Brivio skúšal center do 16ky Juventusu ale loptu si zobral Buffon. Dopredu idú domáci.

81
    Ešte 10 minút ostáva do konca zápasu a Verona sa pokúša zmeniť stav zápasu. Emil Hallfreðsson skúsil strelu z diaľky ale lopta šla vysoko nad bránu v ktorej stojí Buffon.

80
    V 16ke Verony sa píska útočný faul. Pirlo loptu zahral pomerne dobre ale žiadna šanca z tejto štandardky nebola.

79
    Rodriguez vidí žltú kartu za faul. Nasleduje priamy kop Juventusu.

79
    Juventus má loptu a pomaličky rozohráva na vlastnej polovici. Tento zápas patri domácim zebrám a hostia nebudú na tento dvojzápas spomínať v dobrom.