Lazio – Neapol 0:1 (kon.) | AC Miláno – Bergamo 0:1 (kon.) | Cesena – Turín 2:3 (kon.)
Chievo – Fiorentina 1:2 (kon.) | CFC Janov – Sassuolo 3:3 (kon.) | Parma – Sampdoria 0:2 (kon.)
Udinese – Cagliari 2:2 (kon.) | Juventus – Hellas Verona 4:0 (kon.)
Juventus Turín
4:0 (2:0)
Hellas Verona
Nedeľa 18.01.2015, 20:45 • Juventus Stadium (Turín) • Talianska Seria A

Zápas v Turíne sa skončil. Jeho priebeh bol rovnako jednoznačný ako aj výsledok celého zápasu. V prvom polčase sa presadili Pogba s Tévezom, v druhom polčase pridal gól Pereyra a potom ešte jeden pridal Tévez. Hostia dnes nemali nárok na lepší výsledok a v podstate môžu byť radi, že nedostali toľko gólov ako v pohárovom zápase pred tromi dňami.
    To je na dnes odo mňa všetko, prajem Vám ešte príjemný večer. (22:34:17)

90+2

90+2
    Posledná minúta dnešného zápasu je takmer za nami. Posledný útok domáceho tímu.

90+1
    Giovinco zamieril do útoku ale neporadil si najlepšie. Znova nám réžia ukazuje Nedveda na tribúne a ten nešetrí úsmevmi. Dopredu ešte ide Verona ale to sú už len slabé pokusy, ktoré nemôžu Buffona ohroziť.

90+1
    Nadstavujú sa 2 minúty.

90
    Prebieha posledná minúta zápasu. V útoku sú hostia.

89
    Valoti sa dostal do skvelej príležitosti z ľavej strany 16ky odkiaľ prihrával voľnému spoluhráčovi ale Buffon bol rýchlejší.

88
    Chiellini skúsil strelu z veľkej diaľky ale tá sa mu vôbec nepodarila. Juve má však stále loptu a pokojne dohráva dnešný skvelý zápas.

87
    Striedanie hostí. Odchádza Lazaros Christodoulopoulos a nahradí ho Valoti.

86
    Pekná akcia Juventusu a nasleduje rohový kop.

85
    Giovinco okamžite vypálil na bránu Verony ale Pinheiro si dal pozor. Potom sa v šanci ocitol Pogba ale ani on nepridal piaty gól.

84
    Striedanie domáceho tímu. Tévez schádza z ihriska za potlesku divákov a na hradí ho Giovinco.

83
    Brivio skúšal center do 16ky Juventusu ale loptu si zobral Buffon. Dopredu idú domáci.

81
    Ešte 10 minút ostáva do konca zápasu a Verona sa pokúša zmeniť stav zápasu. Emil Hallfreðsson skúsil strelu z diaľky ale lopta šla vysoko nad bránu v ktorej stojí Buffon.

80
    V 16ke Verony sa píska útočný faul. Pirlo loptu zahral pomerne dobre ale žiadna šanca z tejto štandardky nebola.

79
    Rodriguez vidí žltú kartu za faul. Nasleduje priamy kop Juventusu.

79
    Juventus má loptu a pomaličky rozohráva na vlastnej polovici. Tento zápas patri domácim zebrám a hostia nebudú na tento dvojzápas spomínať v dobrom.

78
    Striedanie domáceho tímu. Odchádza Marchisio a na hradí ho Padoin.

77
    Striedanie hostí. Odchádza Tachtisdis a na jeho miesto príde Emil Hallfreðsson.

76
    Juventus ide dopredu. Morata bol faulovaný a tak budú domáci zahrávať priamy kop.

75
    Striedanie Juventusu. Odchádza Pereyra a na jeho miesto príde Pepe.
    Carlos TÉVEZ - 4:0

74
    Juventus Turín dal gól! 4-0 pre Juventus. Marchisio dostal loptu v 16ke hostí na voľného CARLOSA TÉVEZA a ten nemal problém prekonať brankára Verony. Ľahká práca domáceho tímu a už 4 góly v sieti hostí.

74
    Pereyra sa nepresadil ale Juve ostáva v útoku.

73
    V útoku je už Juventus ale nikam sa neponáhľa. Verona čaká sformovaná pred vlastnou 16kou a vôbec neskúša získať loptu od protihráčov.

72
    Juve chystá prvé striedanie. Na ihrisku zatiaľ vládne tréningové tempo. Hostia sú v útoku ale Buffon nemá žiadnu prácu.

71
    Hostia sa dnes za svoj obranný výkon hanbiť nemusia, dopredu však nepredviedli takmer nič a nemožno sa čudovať, že v tabuľke Serie A nie sú príliš vysoko.

70
    Verona sa ešte pokúša znížiť nepriaznivý stav ale sú to len pokusy dostať loptu do 16ky domáceho tímu. Navyše sa píska ofsajd, takže hostia sa musia stiahnuť na vlastnú polovicu.

69
    Tifosi Juventusu už spievajú oslavné chorály a na ihrisku vládne pomerne veľký pokoj. Na tribúne aj slávny Pavel Nedved, ktorý je v klubových zložkách Juventusu.

68
    Juventus bude mať po dnešnom zápase už 5 bodový náskok pred druhým AS Rím, ktorý včera zaváhal v Palerme a len remizoval 1-1.
    Roberto PEREYRA - 3:0

66
    Juventus Turín dal gól! A je to 3-0. ROBERTO PEREYRA pridáva tretí gól domáceho tímu. Dostal krásnu prihrávku do 16ky kde si loptu prebral a nemal problém zakončiť. Brankár hostí nemal nárok.

65
    Lazaros Christodoulopoulos má na drese meno Lazaros a nie priezvisko ako to zvyčajne býva, ale to by sa mu zrejme na dres ani nevošlo. My sledujeme útok Juventusu.

64
    Morata vyškolil troch hráčov Verony ale jeho strela bola zblokovaná na rohový kop. Pekná práca útočníka Juventusu.

63
    Lopta sa dostala až k Buffonovi a ten vykopáva dopredu. Tam sú pripravení obrancovia hostí a tak sa akcia Juventusu začína odznova.

63
    Striedanie hostí. Odchádza Sala a nahradí ho Saviola.

62
    Aj tréner Verony sa chytal za hlavu keď videl čo jeho zverenec zahodil.

62
    Lazaros mohol znížiť ale jeho veľmi zlá strela priamo do stredu brány je takmer sabotáž. Veľká škoda pre hostí.

61
    Ešte 30 minút sa bude hrať na Juventus Stadium. Dopredu idú hostia.

60
    Martic posielal center do 16ky Juventusu kde kraľuje Buffon a poradil si aj v tejto situácii.

59
    Obrovská šanca Juventusu. Morata prenikol do 16ky Verony kde bol pred ním už len brankár hostí on však prihrával Tévezovi, ktorý hlavou poslal loptu len vedľa brány. Škoda tejto šance, bola to naozaj paráda.

58
    Bonucci sa previnil útočným faulom a tak sa bude zahrávať priamy kop v 16ke hostí.

57
    Teraz dávajú hráči Juventusu školenie z futbalovej techniky. Neuveriteľné držanie lopty domáceho tímu. Nasleduje rohový kop pre Juventus.

56
    Lazaros skúšal preniknúť do 16ky Juventusu ale nebola z toho ani šanca ani rohový kop. Buffon začína novú akciu Juventusu.

55
    Marchisio skúsil strelu na bránu ale tá končí tesne vedľa pravej žrde. Ešte sa zlostí, že má nasledovať rohový kop ale nemá pravdu.

54
    Morata stroskotal na presile hráčov Verony a domáci musia začínať novú akciu na vlastnej polovici.

53
    Marques si takmer dal vlastný gól. Nakoniec však z jeho ,,odkopu,, bude len rohový kop pre Juventus.

52
    Pekný center na Toniho, ktorý bol v tesnom ofsajde. Loptu majú znova domáci a idú dopredu.

51
    Morata skúsil strelu z 20 metrov a lopta šla tesne vedľa pravej žrde brány Verony. Pekný pokus španielskeho reprezentanta.

50
    Útok Verony skončil skôr ako začal a pri lopte sú znova domáci.

49
    Loptu majú domáci, konkrétne Morata skúšal loptu dostať na Pogbu ale obrancovia Verony boli proti.

48
    Pirlo skúsil priamy kop na bránu ale lopta skončila vysoko na tribúne.

47
    Prvá žltá karta zápasu. Vidí ju Greco za faul na Téveza a nasleduje priamy kop Juventusu.

46
    Začal sa druhý polčas. Faulom sa previnil Pogba a loptu mali hostia. Dlho si ju ale neužili.

46

Skončil sa prvý polčas v Turíne. Ten nám priniesol dva góly, oba ešte na začiatku zápasu a celý zvyšok prvého polčasu sa niesol v pomalšom tempe s prevahou Juventusu. Presadil sa Pogba a po ňom Tévez. Uvidíme čo nám prinesie druhý polčas, ktorý sa začne už o 15 minút.

45

45
    Prebieha posledná minúta prvého polčasu. Takmer sa do šance dostal Pereyra ale lopta bola pridlhá a končí za čiarou.

44
    Posledné minúty pripomínajú posledný skupinový zápas Ligy majstrov medzi Atleticom Madrid a Juventusom, ktorý skončil 0-0 a bol to mimoriadne lenivý zápas bez pohybu na oboch stranách.

43
    Pomaličky sa blíži koniec prvého polčasu. Aj hráči už zvolnili tempo a nikam sa neponáhľajú.

42
    Tak Juve sa už príliš neponáhľa. Je to také voľné tempo s dlhodobým držaním lopty ďaleko od svojej brány.

41
    Morata prihrával do 16ky Verony kde bol Marchisio a nechýbalo veľa aby sa domáci znova tešili. Nasleduje rohový kop pre Juventus.

40
    Verona uzatvorila územie pred vlastnou 16kou a nepúšťa domácich do šancí. Pogba sa zrazil s Tonim pred 16kou Juventusu a píska sa útočný faul útočníka Verony.

39
    Tévez neuspel proti Márquezovi ale Juventus ostáva v útoku. Nepríjemné minúty pre hostí.

38
    Pogba skúsil strelu z 20 metrov a brankár Verony vytiahol skvelý zákrok. Obrovská šanca Juventusu.

38
    Lopta na kopačkách Juventusu, ktorý si pomaly posúva loptu na polovici hostí.

37
    Martic skúsil akciu z ľavej strany, potom prihrával Tonimu ale táto akcia Verone nevyšla.

36
    Pri lopte Andrea Pirlo, ktorý loptu napálil len do múru hráčov ale tá sa odrazila ku Cáceresovi a ten vypálil tesne vedľa pravej žrde brány Verony.

35
    Marques fauloval Chielliniho a nasleduje mimoriadne nebezpečný priamy kop pre Juventus z 20 metrov.

34
    Chiellini na zemi a hlavný rozhodca píska faul.

33
    Trochu komicky pôsobia niektorí hráči Verony, pretože v dôležitých chvíľach nepochopiteľne pošlú loptu na kopačky hráčov Juventusu. Aj teraz v súbojoch o loptu v 16ke Verony jeden z jej hráčov hlavičkoval priamo na na hráča Juventusu a našťastie pre hostí Morata nevedel kde má loptu a nezakončil.

32
    Chiellini skvele zakročil pri rýchlom útoku Verony a lopta je za čiarou. Tak teraz je zápas vyrovnaný, akurát domáci nepúšťajú Veronu do šancí.

31
    Z rohového kopu nič nebolo. Na druhej strane ale fauloval Toni a tak majú loptu znova domáci.

30
    Do konca prvého polčasu ostáva 15 minút. Pirlo prihrával do 16ky kde loptu netrafil hráč Verony a Marchisio sa takmer dostal do šance. Nasleduje rohový kop pre Juventus.

29
    Pinheiro vybehol ďaleko pred vlastnú 16ku aby odkopol nebezpečnú loptu za outovú čiaru. Lopta je stále na kopačkách Juventusu, ktorý hľadá cestičky do brány Verony.

28
    Pokus Juventusu, Morata však bol v ofsajde a tak z tejto akcie nič nebude.

27
    Fanúšikovia talianskej ligy určite vedia, že tieto dva tímy sa stretli vo vzájomnom zápase pred 3 dňami a to v talianskom pohári. Výsledok 6-1 pre Juventus asi nepotrebuje ďalší komentár.

26
    Na opačnej strane center na Toniho ale lopta len preletela 16ku Juventusu. Tak takto to rozhodne nepôjde.

25
    Protiútok Juventusu priniesol technické parádičky Moratu a pokus Téveza, ktorému ale ušla lopta v 16ke a tak nemohol zakončiť podľa predstáv.

24
    Tréner Verony vyzerá, že už asi vie ako tento zápas dopadne. Loptu však majú jeho zverenci a Juve sa musí brániť.

22
    Stále pri lopte Verona. Juventus trochu zvoľnil tempo. Zrejme mu stačí víťazstvo aj s menším gólovým rozdielom.

21
    Morata skúšal preniknúť do 16ky Verony a aj sa mu to podarilo, len nemal komu prihrať a tak sa jeho pokus končí neúspešne. Dopredu idú hostia.

20
    Juve bol znova v útoku, teraz ho však zastavili obrancovia Verony. Znova však majú loptu domáci a na vlastnej polovici začínajú novú akciu.

19
    Réžia nám ponúka zábery gólu Téveza a môžeme si povedať o tom, že v Serii A bude od budúcej sezóny kamerový systém v bránach. Je to určite lepší spôsob ako ,,bránkoví,, rozhodcovia, ktorí už viac krát v tejto sezóne nevedeli posúdiť gólové situácie.

18
    Prvá šanca Verony. Toni posielal prízemnú strelu na bránu Juventusu a lopta šla tesne vedľa ľavej žrde domácej brány.

17
    Loptu majú hostia a začínajú novú akciu na vlastnej polovici.

16
    Aktívny Cáceres si vybehol na útočný výlet z obrany a dostal sa až do 16ky Verony. Tam mu ale loptu vypichli obrancovia a tá končí v náručí brankára. Tak Buffon si v bráne môže pokojne oddýchnuť, pretože zatiaľ nie je ani len v tréningovom tempe.

16
    Tento priamy kop bol lahôdkou pre Buffona a Juventus okamžite založil rýchly protiútok.

15
    Buffon si postavil dvoch hráčov do múru.

15
    Loptu má Verona a bude zahrávať priamy kop z 20 metrov po faule jedného z hráčov Juventusu.

14
    Znova priamy kop Pirla a tento krát hlavičkoval Cáceres rovno do náručia brankára Verony.

13
    Faul na Pirla a ďalší priamy kop pre Juve.

13
    Pri lopte kto iný ako Andrea Pirlo a brankár Verony mal čo robiť aby loptu vyrazil na rohový kop.

12
    Tachtsidis fauloval Téveza a je z toho priamy kop pre Juventus z veľmi nebezpečnej vzdialenosti.

11
    Lopta znova na kopačkách Juventusu, ktorý vyráža dopredu.

10
    My si zatiaľ môžeme povedať niečo o prestupe Giovinca do kanadského Toronta. Útočník Juventusu nedostáva v Turíne veľa šancí a zväčša vysedáva na lavičke náhradníkov, a tak sa nie je čo čudovať, že opúšťa tento klub.

9
    Hostia ešte na Buffona ani nevystrelili a už prehrávajú o dva góly. No ak to takto pôjde ďalej hostia si do Verony odnesú poriadny gólový náklad.
    Carlos TÉVEZ - 2:0

7
    Juventus Turín dal gól! Neuveriteľné ! Po siedmych minútach je na Juventus Stadium už 2-0. Tento krát sa presadil CARLOS TÉVEZ, ktorý dostal do 16ky Verony prihrávku z ľavej strany a nemal najmenší problém dostať loptu do siete. Skvelý úvod pre Juve.

6
    Hostia nič nevymysleli a tak môžu ísť dopredu domáci. Tí však taktiež uviazli v strede ihriska a na strane Juventusu sa píska ofsajd hráča Verony.

4
    Tréner Verony Mandorlini sa pozrel na hodinky a určite vie, že toto nie je dobrý začiatok pre jeho tím. Ešte je však dostatok času pre zmenu stavu. Loptu už majú hostia a idú dopredu.
    Paul POGBA - 1:0

3
    Juventus Turín dal gól! A úloha favorita zápasu sa potvrdzuje doslova od začiatku zápasu. PAUL POGBA dostal skvelú prihrávku pred 16ku Verony a tam nekompromisnou strelou k ľavej žrdi nedal brankárovi Verony šancu.

3
    Lopta znova na kopačkách domáceho tímu. Ten je jasným favoritom dnešného zápasu a na zaplnenom štadióne sa očakáva jeho jasné víťazstvo.

2
    Prvý útok Juventusu. Skončil sa však skôr ako začal a Pinheiro bude odkopávať od svojej brány, pretože Pogba už loptu nestihol na hracej ploche.

1
    Zápas v Turíne sa začal. Domáci nastúpili v tradičných bielo-čiernych dresoch, hostia z Verony v modro-žltých. Ako prví majú loptu domáci.

1

Hráči oboch tímov už prichádzajú na hraciu plochu. O chvíľu sa začne zápas talianskej Serie A medzi Juventusom Turín a Hellas Verona FC.

Juventus Turín: G.Buffon- G.Chiellini, M.Cáceres, L.Bonucci, P.Evra, P.Pogba, C.Marchisio, A.Pirlo, R.Pereyra, Morata, C.Tévez

Náhradníci: M.Storari, Rubinho, S.Lichtsteiner, S.Pepe, K.Coman, S.Padoin, M.Vitale, F.Mattiello, S.Giovinco, Llorente

Hellas Verona FC: R.Pinheiro- G.Rodriguez, R.Márquez, R.Marques, D.Brivio, I.Martic, L.Greco, J.Sala, P.Tachtsidis, L.Toni, L.Christodoulopoulos

Náhradníci: F.Benussi, P.Gollini, F.Sorensen, A.Agostini, E.Hallfreðsson, M.Valoti, Gustavo, J.Saviola, N.López, M.Fares, Nené

Rozhodca: Massimiliano Irrati- A.Crispo, G.De Pinto.

Vítam Vás pri sledovaní futbalového zápasu talianskej Serie A medzi Juventusom Turín a Hellas Verona FC.

Bianconeri nie sú suverénnym lídrom tohto ročníka Serie A, no napriek tomu nemožno pochybovať o tom, že momentálne patria medzi najlepšie talianske tímy. V tabuľke najvyššej talianskej súťaže sú na prvom mieste s náskokom troch bodov pred druhým AS Rím. V 18 zápasoch nazbierali 43 bodov za 13 výhier a štyri remízy. V posledných piatich zápasoch zaznamenali až tri remízy a iba dve výhry. V poslednom zápase si poradili na štadióne v Neapole s domácim tímom 3-1.

Hellas Verona FC

Futbalovému klubu z mesta presláveného Rómeom a Júliou sa nedarí podľa predstáv. V doterajšom priebehu sezóny nazbierali 21 bodov za päť výhier a 6 remíz. To stačí len na 13. miesto v tabuľke Serie A a tento rok si s najväčšou pravdepodobnosťou miesto v pohárovej Európe nevybojujú. Hellas Verona je tím, ktorý ukážkovo strieda výhry a prehry. V posledných piatich zápasoch zaznamenala dve prehry, dve výhry a jednu remízu. V poslednom zápase si Verona poradila na domácom štadióne s Parmou po výhre 3-1.

Dnešný zápas sa odohrá na štadióne Juventus Stadium v Turíne, ktorý má kapacitu 41 000 divákov.

Vítame Vás pri on-line prenose. Stretnutie sa začne o 20:45.