Jugra Chanty-Mansijsk – Nižnekamsk 1:5 (kon.) | Metallurg Magnitogorsk – Kazaň 3:1 (kon.) | Čeljabinsk – Jekaterinburg 4:1 (kon.)
Čerepovec – Petrohrad 2:4 (kon.) | Novgorod – Riga 3:4 (1:2 po s.n.) | Helsinki – CSKA Moskva 2:1 (kon.)

Traktor Čeljabinsk dal gól!
    Už do prázdnej bránky spečatil domácej víťazstvo VJAČESLAV OSNOVIN. Asistencie: Martin Ružička, Arťom Penkovskij.

57:47
    Kovář je už na striedačke a tak hostia hrajú v šestici!

44:42
    Metljuk je ďalším potrestaným hráčom hostí a domáci budú hrať presilovku 5 na 3.

43:09
    Loginov dostáva 2 minúty za podrazenie a opäť si presilovku zahrajú domáci hráči.
    POPOV - 3:1

41:44
    A domáci presilovku využívajú, čím odskakujú na rozdiel dvoch gólov. ALEXANDER POPOV dostal prihrávku od Pestunova a prekonal brankára Kovářa. Asistencie: Dmitrij Pestunov, Anton Glinkin.

40:57
    Brulé dostáva 2 minúty za nedovolené bránenie a je tu presilovka pre domácich hráčov.

38:14
    Pred koncom tretiny si zahrajú presilovku hostia, keď Pare dostal 2 minúty za podrazenie.

35:50
    Alexander Loginov dostáva 2 minúty za hákovanie a je tu presilovka pre hokejistov Čeljabinsku.

29:35
    Gusev oslabuje hostí, keď sa previnil hákovaní a je tu presilovka pre Traktor.

28:39
    A do tretice tu máme vylúčenie na oboch stranách. Za domácich dostáva Piganovič 2 minúty za krošček a za hostí Nesterov 2 minúty za nedovolené bránenie.
    RYBAKOV - 2:1
    D

28:07
    Jekaterinburg dal gól!
    V presilovke sa hostia predsa len presadili a dočkali sa kontaktného gólu. Presadil sa ALEXANDER RYBAKOV. Asistencie: Alexej Simakov, Anton Lazarev.

27:34
    Davidov dostáva 2 minúty za vyhodenie puku mimo klziska a je tu presilovka pre Jekaterinburg.

19:45
    V poslednej minúte ešte dostáva domáci obranca Kondratev 10 minútový osobný trest.

18:10
    Opäť tu máme vzájomné vylúčenie. Za domácich dostáva Borodkin 2 minúty za hákovanie a za hostí Lazarev za ten istý priestupok.
    VASILČENKO - 2:0

16:04
    A domáci zvyšujú svoj náskok! Od modrej čiary Glinkin dostal puk na ALEXEJA VASILČENKA a ten presne zamieril a prekonal Kovářa. Asistencie: Anton Glinkin, Francis Pare.

11:07
    Vylúčenie na oboch stranách, Osnovin dostáva 2 minúty za hrubosť a hosťujúci Žuravljov dostáva 2+2 minúty.

08:04
    Oleg Piganovič dostáva 2 minúty za nedovolené bránenie.
    POPOV - 1:0

04:36
    A domáci sa ujímajú vedenia. Pestunov dostal puk na ANDREJA POPOVA a ten puk zavesil pod hornú tyč bránky. Asistencie: Dmitrij Pestunov.

Martin Platko

Góly a asistencie: 5. Popov (Pestunov), 17. Vasilčenko (Glinkin, Pare), 42. Popov (Pestunov, Glinkin), 60. Osnovin (Ružička, Penkovskij) – 29. Rybakov (Simakov, Lazarev)

Traktor Čeljabinsk: Garnett (Fokin) – Quint, Borodkin, Davydov, Vasilčenko, Martynov, Kondratev, Piganovič – Chistov, Pare, Panov – Popov, Pjestunov, Glinkin – Osnovin, Růžička, Penkovskij – Gubarev, Veličkin, Kruchinin – Kukujov
    Avtomobilist Jekaterinburg: Kovář (Ustinskij) – Gusev, Žuravljov, Tryjamkin, Viklund, Lepistö, Leginov, Metljuk, Antonov – Brule, Klimenko, Nesterov – Lazarev, Rybakov, Simakov – Lewandowski, Michnov, Garejev – Palušaj, Garejev, Jemelin

Rozhodca: Gašilov, Rogašijov – Aljošin, Ivanov.