Omsk – Metallurg Magnitogorsk 1:3 (kon.) | Ufa – Jekaterinburg 3:5 (kon.) | Čeljabinsk – Novokuzneck 3:2 (kon.)
Nižnekamsk – Chabarovsk 2:1 (kon.)
Neftechimik Nižnekamsk
2:1 (1:1, 1:0, 0:0)
Amur Chabarovsk
Streda 14.01.2015, 17:00 • Športovo-kultúrny komplex Neftechimik, Nižnekamsk • KHL

58:22
    Borisov zostal na striedačke, Amur hrá power play v snahe o vyrovnanie.

58:22
    Oddychový čas hostí, tréner Jukka Rautakorpi dáva posledné pokyny svojim zverencom.

55:22
    Do seba sa pustili hosťujúci Achmetov a domáci Berezin, obaja vyfasovali po dve minúty za hrubosť.
    Jegor MILOVZOROV - 2:1

33:09
    Nižnekamsk dal gól!
    Domáci si v pásme hostí vytvorili strelnicu a napokon sa medzi úspešných strelcov dnes zapíše aj JEGOR MILOVZOROV. Asistencie: Alexander Nikulin a Jevgenij Riasensky.

15:14
    Tretie vylúčenie v zápase a tretia presilovka pre domácich, Šafigulin dve minúty za podrazenie.

12:56
    Orlov za podrazenie usadol na trestnú lavicu a presilovku bude opäť hrať domáci Neftechimik.
    Alexander RIAZANCEV - 1:1

08:12
    Chabarovsk dal gól!
    Odpoveď na seba nenechala dlho čakať a ALEXANDER RIAZANCEV poslal puk za chrbát Kolppanena. Asistencie: Grigorij Šafigulin a Michel Miklík.
    Teemu ERONEN - 1:0

07:24
    Gólový účet dnešného zápasu otvára gólom v presilovke TEEMU ERONEN. Asistencie: Dan Sexton a Georgijs Pujacs.

06:39
    Ježov si za hákovanie sadol na trestnú lavicu, prvú presilovú hru v zápase bude hrať Neftechimik.

Vladimír Korduliak

Góly a asistencie: 8. Eronen (Sexton, Pujacs), 34. Milovzorov (Nikulin, Riasensky) – 9. Riazancev (Šafigulin, Miklík)

Neftechimik Nižnekamsk: Kolppanen (Sudnicin) – Kalašnikov, Kosmačov, Berezin, Riasensky, Eronen, Pujacs, Jevsejenkov, Bryncev – Rybin, Nikulin, Mnichovič – Ivanov, Milovzorov, Polygalov – Grigorenko, Sexton, Anderson – Kulikov, S. Aľševsky, J. Aľševsky
    Amur Chabarovsk: Borisov (Pečursky) – Ježov, Safronov, Mäntylä, Zub, Kurbatov, Velikov, Riazancev, Teriajev – Lugin, Fisenko, Haščák – Šafigulin, Tarasov, Miklík – Achmetov, Krysanov, Orlov – Baškirov, Litovčenko, Železnov

Rozhodca: Komarov, Drejev – Strelcov, Tarasov

Diváci: 3.500