Omsk – Metallurg Magnitogorsk 1:3 (kon.) | Ufa – Jekaterinburg 3:5 (kon.) | Čeljabinsk – Novokuzneck 3:2 (kon.)
Nižnekamsk – Chabarovsk 2:1 (kon.)
Traktor Čeljabinsk
3:2 (3:0, 0:0, 0:2)
Metallurg Novokuzneck
Streda 14.01.2015, 15:00 • Yunost Sport Palace • KHL

To je na dnes odo mňa všetko, ďakujem Vám za pozornosť a prajem príjemný zvyšok dnešného dňa. Dovidenia pri ďalších onlajn prenosoch. (17:21:49)

Skončil sa zápas medzi Traktorom Čeljabinsk a Metallurgom Novokuzneck, v ktorom domáci uhájili tesné víťazstvo 3:2. V tretej tretine hostia strelili v závere dva góly a snažili sa o vyrovnanie, ale ani presilová hra kombinovaná s hrou bez brankára napokon na vyrovnanie nestačila a domáci tak ubránili svoje vedenie a odnesú si dnes 3 body. Hostia by si za svoj heroický výkon v závere zápasu zaslúžili aspoň jeden bod, ale bohužiaľ dnes odídu z Čeljabinsku naprázdno.

60:00

59:53
    Ofsajd hostí a vhadzuje sa na útočnej modrej čiare hostí.

59:46
    Obrovský tlak hostí v závere.

59:26
    Za zdržovanie hry je vylúčený Quint a hostia majú veľkú šancu vyrovnať.

Metallurg Novokuzneck dal gól!
    Dmitrij Malcev dostal puk medzi kruhy a tiesnený sa natlačil pred Demčenka do bekhendového zakončenia a šikovne ponad rameno Demčenka znižuje na 2:3. Asistencia: Alexander Komaristyj.

58:25
    Kručinin vyhral buly v útočnom pásme, ale hostia sa rýchlo dostali k puku.

57:23
    Po dobrej strele z modrej čiary sa do dorážky tlačil Plotnikov, ale Demčenko puk udržal a prerušuje hru.

56:49
    Domáci v plnom počte.

56:43
    Až teraz sa domáci oslobodzujú a hostia strácajú pásmo.

56:23
    Zblokovaná strela Malinovskijho a hostia sa stále držia v útočnom pásme.

55:45
    Hostia majú dobrý tlak, ale Demčenko nemusel vážnejšie zasahovať.

54:49
    Za vysokú hokejku je vylúčený Davydov a to je veľmi dobrá šanca pre hostí.

52:49
    Medzi kruhmi sa dostal k puku MIKHAIL PLOTNIKOV a pohotovou strelou z poza obrancu prekvapil Demčenka a dramatizuje tak ešte záver tretej tretiny. Asistencia: Ansel Galimov.

52:25
    Kapitán hostí Kosourov teraz bojoval v rohu útočného pásma o puk a napokon ho získali domáci.

Tomáš Jaššo

Góly a asistencie: 12. Osnovin (Penkovskij, Ružička), 16. Kondratev (Glinkin, Pestunov), 19. Popov (Glinkin, Kondratev) – 53. Plotnikov (Galimov), 59. Malcev (Komaristyj)

Traktor Čeljabinsk: Demčenko (Garnett) – Quint, Borodkin, Kondratev, Piganovič, Martynov, Davydov, Vasilčenko, Petrov – Čistov, Pare, Panov – Popov, Pestunov, Glinkin – Ružička, Osnovin, Penkovskij – Gubarev, Kručinin, Kokujov
    Metallurg Novokuzneck: Ložkin (19. Chakimov) – Popov, Chlystov, Komarov, Gavrilyčev, Kapotov, Dorofejev, Drokov – Romanov, Malcev, Komaristyj – Mitrjakov, Kosourov, Malinovskij – Garifullin, Galimov, Plotnikov – Skladničenko, Senťurin, Turukin – Stoa.

Rozhodca: Deyev, Belov – Koršak, Černyšev

Diváci: 6 000