Myjava – Nitra 1:1 (kon.) | Trenčín – Skalica 4:1 (kon.) | Myjava – Žilina 0:5 (kon.)
Slovácko – Třinec 3:0 (kon.) | Plzeň – Domažlice 3:1 (kon.) | Ruch Chorzów – Opava 2:1 (kon.)

Slovácko právě vstřelilo branku!
    Přímý kop zahrával MAREK HAVLÍK, jehož střela byla tečována ve zdi zřejmě některým z třineckých hráčů a je z toho gól.

63
    Třinečtí hráči to zkusili po levé straně. Nakonec jeden z útočících hráčů zpoza vápna vystřelil, ale bohužel trefil jen boční síť.

50
    Slovácko si v úvodu druhého poločasu vytvořilo sérii rohových kopů a až ten čtvrtý skončil gólem. Prosadit se dokázal JAROSLAV DIVIŠ.

43
    Třinečtí trefují břevno branky Slovácka!

41
    Galuška efektivní patičkou našel ve vápně Kaloudu, který svou střelu otřel o tyč!

38
    Odražený míč doskákal k PATRIKU ŠIMKOVI, který střelou ze střední vzdálenosti posílá Slovácko do vedení.

19
    Rada našel křižnou přihrávkou Kerbra ve vápně a ten ve vyložené šanci přestřelil!

Marek Janoš

Góly: 38. Šimko, 50. Diviš, 87. Havlík

1.FC Slovácko: I. poločas: Heča – Kuncl, Košůt, Rada, Šimko, Šumulikovski – Galuška, Trávník, Kalouda, Kerbr – Došek. II. poločas: Daněk – Reinberk, Mezlík, Břečka, Šimko, Valenta – Hlúpik, Havlík, Sadílek, Civić – Diviš. Trenér: Svatopluk Habanec.
    FK Třinec: I. poločas: Bruk – Velner, Hloch, Čelůstka, Sporysz – Tomeček, Kučera, Motyčka, Málek – Malcharek, Smetana.
    II. poločas: Brych – Matoušek, Poliach, Čelůstka (67. Hloch), Janoščin – Malíř, Hupka, Voves, Ceplák – Dedič, Joukl (80. Gajdošík). Trenér: Marek Kalivoda.