Bilbao – Vigo 0:2 (kon.) | Sociedad – Villarreal 2:2 (kon.) | Getafe – Almería 1:0 (kon.)
Sevilla – Granada 4:0 (kon.)
Getafe CF
1:0 (0:0)
UD Almería
cz Streda 14.01.2015, 20:00 • Coliseum Alfonso Pérez (Getafe (Madrid)) • Španielsky pohár

To je z dnešního onlajnu vše a já se s vámi loučím nashledanou. (21:51:54)

Druhá půle je u konce. Domácí celek nepředváděl ani v druhé půli lepší fotbal, ale podařilo se jim vsítit jeden gól, zatímco hosté, ti se marně snažili a gól se jim vstřelit nepodařilo. Domácí tak postupují do dalších bojů ve kterých narazí na vítěze Villareal/Real Sociedad.

90+3

90+3
    Vypadá to, že domácí zápas zvládnou.

90+3
    Běží poslední minuta nastavení.

90+2
    Hosté spoléhají na nakopávané balony, ale to se jim zatím nedaří.

90+1
    Nastavovat se budou tři minuty.

90
    Poslední minutky běží, domácí brání, hosté se pokoušejí útočit.

87
    Hosté jsou stále u míče, ale dostat se blíž k brance soupeře? Zatím neřešitelný problém...

86
    Michél uvidí žlutou kartu za faul loktem.

85
    Hosté hrají na riziko, ale to je logické, neboť potřebují dát gól.

85
    Mané zbytečně přišel o míč a domácí tak budou znova u míče.

83
    Domácí kombinují na své půli a šetří tak čas.

82
    Střídání v týmu hostů: ze hřiště odchází Azeez, kterého nahradí Jurado.

81
    Hosté musí vsítit alespoň jeden gól, pokud chtějí hrát dále o postup.

76
    Getafe právě vstřelilo branku!
    Buendia dostal milimetrovou přihrávku do vápna a vypálil, Julián jeho pokus ještě vyrazil, ale VAZQUEZ se dostal k odraženému míči a pohotovou střelou do prázdné brány posílá domácí do vedení.
    VAZQUEZ - 1:0

73
    Zatím se však hosté do útoku nehrnou.

71
    Hostům již moc času nezbývá a k tomu aby postoupili musí alespoň vstřelit gól a neinkasovat. Ještě je tu jedna možnost a to inkasovat pouze jednou, zápas uvést do prodloužení 1:1 a poté vstřelit nějaký ten gól či remizovat 2:2 a výš.

67
    Sánchez vypálil z levého křídla, ale jeho pokus byl ještě tečován a končí mimo branku.