Bilbao – Vigo 0:2 (kon.) | Sociedad – Villarreal 2:2 (kon.) | Getafe – Almería 1:0 (kon.)
Sevilla – Granada 4:0 (kon.)
Getafe CF
1:0 (0:0)
UD Almería
cz Streda 14.01.2015, 20:00 • Coliseum Alfonso Pérez (Getafe (Madrid)) • Španielsky pohár

To je z dnešního onlajnu vše a já se s vámi loučím nashledanou. (21:51:54)

Druhá půle je u konce. Domácí celek nepředváděl ani v druhé půli lepší fotbal, ale podařilo se jim vsítit jeden gól, zatímco hosté, ti se marně snažili a gól se jim vstřelit nepodařilo. Domácí tak postupují do dalších bojů ve kterých narazí na vítěze Villareal/Real Sociedad.

90+3

90+3
    Vypadá to, že domácí zápas zvládnou.

90+3
    Běží poslední minuta nastavení.

90+2
    Hosté spoléhají na nakopávané balony, ale to se jim zatím nedaří.

90+1
    Nastavovat se budou tři minuty.

90
    Poslední minutky běží, domácí brání, hosté se pokoušejí útočit.

87
    Hosté jsou stále u míče, ale dostat se blíž k brance soupeře? Zatím neřešitelný problém...

86
    Michél uvidí žlutou kartu za faul loktem.

85
    Hosté hrají na riziko, ale to je logické, neboť potřebují dát gól.

85
    Mané zbytečně přišel o míč a domácí tak budou znova u míče.

83
    Domácí kombinují na své půli a šetří tak čas.

82
    Střídání v týmu hostů: ze hřiště odchází Azeez, kterého nahradí Jurado.

81
    Hosté musí vsítit alespoň jeden gól, pokud chtějí hrát dále o postup.

76
    Getafe právě vstřelilo branku!
    Buendia dostal milimetrovou přihrávku do vápna a vypálil, Julián jeho pokus ještě vyrazil, ale VAZQUEZ se dostal k odraženému míči a pohotovou střelou do prázdné brány posílá domácí do vedení.
    VAZQUEZ - 1:0

73
    Zatím se však hosté do útoku nehrnou.

71
    Hostům již moc času nezbývá a k tomu aby postoupili musí alespoň vstřelit gól a neinkasovat. Ještě je tu jedna možnost a to inkasovat pouze jednou, zápas uvést do prodloužení 1:1 a poté vstřelit nějaký ten gól či remizovat 2:2 a výš.

67
    Sánchez vypálil z levého křídla, ale jeho pokus byl ještě tečován a končí mimo branku.

65
    Střídání v týmu domácích: ze hřiště odchází Yoda, kterého nahradí Vazquez.

63
    Dvojité střídání hostů: ze hřiště odchází Wellington Silva, kterého nahradí Sánchez a také Dangda, kterého nahradí Romera.

61
    Mané poslal do vápna skvělý centr. Na ten si sbíhal Dangda, ale jen o pár centimetrů míč hlavou minul.

59
    Sarabia přihrál Castrovi a ten vypálil, jeho střela končí vysoko nad. Tohle nebyla povedená střela.

58
    Hra probíhá ve stejném stylu jako první půle. Tohle nechceme vidět.
    - Faul za žlutou kartu ( Escudero )

56
    Escudero tvrdě zajel do Michela a uvidí žlutou kartu, tohle mohla být i červená.

55
    Následný rohový kop neznamenal žádné ohrožení soupeřovy branky.

54
    Rohový kop pro domácí.
    - Střela Silvy

52
    Silva se prohnal po levém křídle a následně vypálil jeho pokus z levé strany však nebyl příliš nebezpečný a domácí golman si s touto střelou bez větších problémů poradil.

50
    Domácí kombinují před šestnáctkou soupeře, ale dostat se dovnitř šestnáctky se jim zatím nedaří.

49
    Hinestroza si přivodil pravděpodobně nějaké zranění. No doufejme, že to nebude nic zlého, domácí v poločase vystřídali již dva hráče.

46
    Střídání v týmu domácích: ze hřiště odchází Milla, kterého nahradí Sarabia,

46
    Střídání v týmu domácích: ze hřiště odchází Alexis, kterého nahradí Velazquez.

46
    Druhá půle začala o výkop se postarali hosté, jenž ihned přišli o míč.

46

Další půle začne přibližně v 21:00.

První půle je za námi. Zatím sledujeme velmi podprůměrné utkání bez větších šancí na obou stranách. Domácí začali o něco lépe, ale postupně začali ztrácet tempo a hosté se dostali do hry. Ti si také vytvořili asi jedinou větší šanci zápasu a to když se dostal Dangda do šestnáctky, ale tváří v tvář domácímu golmanovi se svým lobem neuspěl. Hra se především odehrává ve středu hřiště, což není rozhodně atraktivní. O atraktivitě dnešního zápasu svědčí i dnešní návštěvnost, jenž činí něco málo přes pět stovek fanoušků. Kapacita stadionu je 17500 míst.

45+1

45
    Po rohovým kopu se dostal k zakončení Navarro, ale jeho hlavička letěla nad břevno soupeřovy branky.

44
    Hosté jsou v závěru aktivnější, ale dostat se blíž k brance soupeře se jim zatím nedaří.

41
    Na centr z rohového kopu si naběhl Alexis, ale jeho hlavička nebyla přesná a končí vysoko nad brankou soupeře.

41
    Domácí budou rozehrávat rohový kop.

39
    Dangda obdržel skvělou přihrávku do vápna, ofsajd to nebyl a už byl tváří v tvář domácímu golmanovi, ten však nešel na zem, čehož si nevšiml Dangda a pokusil se o lob. Jona ho bez větších problémů vychytal.

38
    Azeez si došel až do šestnáctky a vypálil k levé tyčce, jeho přízemní střela byla přesná, ale neměla potřebnou razanci, a tak ji domácí golman Jona chytá.

36
    Yoda fauloval soupeře, a hosté tak budou rozehrávat standardní situaci.

34
    Silva odcentroval z pravé strany, ale ani v tomto případě nebyl jeho centr přesný.

33
    Hraje se převážně ve středu hřiště s menšíma náznaky útoku.

30
    Přímý kop z poloviny hřiště rozehrál Mané, jenž hledal vysokým míče někoho ze svých spoluhráčů v šestnáctce, ale marně. Centr směřující do šestnáctky byl odvrácen pozornou obranou domácích.

30
    Castro si počínal nedovoleně a může být rád, že za svůj faul neuvidí žlutou kartu.

27
    Velmi slabá návštěvnost dnešního zápasu. Stadion jenž pojme maximálně 17500 fanoušků dnes čítá pouhých 500! To není vůbec dobrá vizitka.

25
    Rozhodčí obranný zákrok Azeeze vyhodnotil jako faul a Azeez uvidí první kartu v utkání.

24
    Centr z rohového kopu propadl až k Carlosovi, jenž míč poslal do protiútoku Buendiaovi, ten nebyl dostatečně rychlý a o míč následně přišel.

23
    Michel vybojoval pro svůj tým rohový kop. Dočkáme se nějaké větší šance?

22
    Nuda, nuda a nuda. Takhle se dá hodnotit probíhající zápas mezi Getafe CF a UD Almería.

21
    Castro teatrálně spadl do šestnáctky, ale rozhodčí mu to nezbaštil. Castro nevidí ani žlutou kartu.
    Rozdíl mezi CopaDelRey a FA Cupem.

18
    Hosté kopali rohový kop, ale ani ten neznamenal žádné nebezpečí pro soupeřovu branku. Centr se vůbec nepovedl a míč tak ze vzduchu sebral domácí Jona.

15
    Ne a ne se dostat do nějaké šance. Zlepší se to? Doufejme, že ano.

13
    Zatím sledujeme velmi opatrné utkání. Ani jeden tým se zatím nikam nežene a hra se odehrává především ve středu hřiště.

11
    Navarro utekl po levé straně až do šestnáctky, následná střela z ostrého úhlu trefuje pouze boční síť.

10
    Soriano hledal svým centrem někoho ze spoluhráčů v šestnáctce, míč ale do bezpečí uklízí Carlos.

9
    Zajímavá kombinace hostů, kdy se míč po přihrávce dostal až k Azeezovi, jenž se prohnal po pravém křídle a následně poslal přízemní centr do šestnáctky. Obrana domácích si však s tímto pokusem dokázala poradit a míč odkopává do bezpečí.

8
    Po další nepřesné přihrávce hostů, jenž končí za autovou čárou, uvede míč do hry domácí golman Jona.

6
    Hosté mají již přes minutu míč, ale ještě se jim nepodařilo dostat se k brance soupeře. Zatím je to pouze kombinace ve středu hřiště.

5
    Hosté jsou znova u míče, ale přijít na to, jak se dostat blíže k brance soupeře se jim zatím nedaří.

4
    Hosté se dostávají poprvé k míči, ale neví co na soupeře vymyslet, po krátkých přihrávkách přišla jedna nepřesná a míč končí za autovou čárou. Vhazovat tak budou domácí.

3
    Domácí zatím nepouštějí soupeře k míči a krátkými přihrávkami na vlastní půli kombinují.

2
    V úvodu jsou aktivnější domácí, jenž ihned po rozehrávce tlačí na bránu soupeře, obrana hostů je však pozorná a jejich průniky dovnitř šestnáctky kryje.

1
    Domácí dnes nastupují v modrých barvách, hosté ti dnes hájí červeno-bílé barvy.

1

Hráči jsou již připraveni vyběhnout na trávník, zápas tak začne co nevidět.

Getafe CF: Jona; Vigaray, Arroyo, Alexis, Escudero; Pere Milla, Emi; Álex, Diego Castro, Hinestroza; Yoda.
    Náhradníci: López, Lago, Castro, Valera, Hinestroza, Vázquez

UD Almería: Julián; Macedo, Ximo, M.Dos Santos, Mané; Thomas, Azeez, Espinosa, Soriano, Wellington; Teerasil.
    Náhradníci: Dubarbier, Méndez, Jurado, Gómez, Romera, Marín, Sánchez

Rozhodčí: Alfonso Álvarez – José Gallego, Juan Barranco.

UD Almería

Hosté, ti mají dnes dvě možnosti. A to buď vyhrát a postoupit tak do dalších bojů, nebo alespoň remizovat 1:1 v základní hrací době včetně nastavení a poté v prodloužení vyhrát či remizovat 2:2 a výše. Každopádně, dnes mají horší pozici než jejich soupeř. UD Almería odehrála také ve španělském poháru již jeden zápas a to s Betisem, kdy dokázala nejprve venku vyhrát výsledkem 3:4 a poté na domácí půdě 2:1. V lize jsou na tom hosté ještě hůře než domácí, ti se po osmnácti kolech krčí na posledním místě jenž nezajišťuje sestup do nižší ligy a to na místě sedmnáctém s celkovým součtem bodů šestnáct. Forma hostů není, ale tak špatná jako soupeře a to P, V, V, P, P. Překvapí dnes hosté a postoupí?

Getafe FC

Domácí celek bude nastupovat do dnešního utkání ve větší pohodě, díky poměrně dobrému výsledku z prvního utkání, kde na stadionu Almeríi uhráli remízu 1:1. Podařilo se jim vstřelit gól na hřišti soupeře, což je důležitý fakt při další remíze. Getafe již odehrálo dvojzápas ve španělském poháru a to s Eibarem, kdy dokázalo zvítězit nejprve doma 3:0 a poté i na hřišti soupeře 1:2. V lize to ale až tak slavné není, Getafe se krčí na čtrnácté příčce s celkovým součtem bodů sedmnáct, což po osmnácti zápasech není vůbec dobré. Mizerná je i forma, kdy již osmým zápasem fotbalisté Getafe čekají na výhru. Podaří se jim dnes postoupit?

Dobrý večer, vítejte u sledování odvetného zápasu španělského semifinále ve kterém se střetne domácí tým Getafe FC s hostující UD Almería. Dnešním onlajnem Vás bude doprovázet Jan Franek.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:00.