Myjava – Nitra 1:1 (kon.) | Trenčín – Skalica 4:1 (kon.) | Myjava – Žilina 0:5 (kon.)
Slovácko – Třinec 3:0 (kon.) | Plzeň – Domažlice 3:1 (kon.) | Ruch Chorzów – Opava 2:1 (kon.)
Atletico Victoria – Jablonec 2:3 (kon.)
1.FC Slovácko
3:0 (1:0)
FK Třinec
cz Streda 14.01.2015, 15:00 • Stadion Na Lapači, Uherský Brod • Prípravný zápas

Úvodní přátelské utkání zimní přípravy dokázalo pro sebe získat Slovácko. V první půli se prosadil aktivní Patrik Šimko, jehož parádní rána proplula až do sítě. Vedení domácích navýšil po poločase Jaroslav Diviš a chvíli před koncem upravil na celkových 3:0 ze standardky Marek Havlík. (18:11:20)

90

87
    Slovácko právě vstřelilo branku!
    Přímý kop zahrával MAREK HAVLÍK, jehož střela byla tečována ve zdi zřejmě některým z třineckých hráčů a je z toho gól.

86
    Břečka neodkopl míč zrovna ideálně. Kulatý nesmysl se na hranici vápna dostal na kopačky jednoho z třineckých. Bohužel jeho střela končí nad brankou.

84
    Kupředu mířil Valenta s Civićem. Ze všeho byl nakonec centr na volného Sadílka, ale před ním třinečtí odvracejí míč do bezpečí.

82
    Dlouhý centr po přímém kopu odvrací Mezlík.

80
    Slovácko zahrávalo dva rohové kopy. Po Hlúpikově centru se dostal k hlavičce Civić, ale našel jen připraveného Daňka.

77
    Hra už nemá takové tempo. Hraje se převážně ve středu pole. Více míč drží třinečtí.

74
    Kombinaci Třince kolem šestnáctky Slovácka zakončil jeden z hráčů střelou mimo branku.

73
    Třinec to zkusil znovu po levé straně. Hosté se dostali i k centru, ale ten skončil jen v rukavicích Daňka.

71
    Slovácko vyrovnalo hru. Nyní to prvoligový celek zkusil po pravé straně, ale neúspěšně.

68
    Slovácko zahrávalo rohový kop, který končí v rukavicích brankáře.

65
    Civić utekl dvěma hráčům, ale jeho následný nízký centr lapil brankář Třince.

63
    Třinečtí hráči to zkusili po levé straně. Nakonec jeden z útočících hráčů zpoza vápna vystřelil, ale bohužel trefil jen boční síť.

62
    Po inkasování druhé branky se Třinec probral a je lepším týmem. Bohužel snížení zatím nepřišlo.

60
    Třinec rozehrával rohový kop, který však nebezpečí nepřinesl.

57
    Sadílek potáhl míč přes střed hřiště, předložil jej Divišovi, jehož centr byl přetažený.

53
    Hosté se dostali k rozehrávce rohového kopu, ale Slovácko odvrátilo.

50
    Slovácko si v úvodu druhého poločasu vytvořilo sérii rohových kopů a až ten čtvrtý skončil gólem. Prosadit se dokázal JAROSLAV DIVIŠ.

46

Marek Janoš

Góly: 38. Šimko, 50. Diviš, 87. Havlík

1.FC Slovácko: I. poločas: Heča – Kuncl, Košůt, Rada, Šimko, Šumulikovski – Galuška, Trávník, Kalouda, Kerbr – Došek. II. poločas: Daněk – Reinberk, Mezlík, Břečka, Šimko, Valenta – Hlúpik, Havlík, Sadílek, Civić – Diviš. Trenér: Svatopluk Habanec.
    FK Třinec: I. poločas: Bruk – Velner, Hloch, Čelůstka, Sporysz – Tomeček, Kučera, Motyčka, Málek – Malcharek, Smetana.
    II. poločas: Brych – Matoušek, Poliach, Čelůstka (67. Hloch), Janoščin – Malíř, Hupka, Voves, Ceplák – Dedič, Joukl (80. Gajdošík). Trenér: Marek Kalivoda.